Anadolu Ajansı’nın Yalan Haberlerine Cevaplar! (‘Sosyal Medya Karalama Timi’)

Öncelikle Anadolu Ajansı hakkında hakkımda YALAN HABERİNDEN DOLAYI gerekli yasal işlemleri başlatacağım. Diğer taraftan belirtilen YALANLARA birkaç cevap vereyim kısaca.

FETÖ’nün firarileri ‘sosyal medya karalama timi’ kurdu.

https://t.co/9kzUqMKVay

 • YALAN SÖYLEMEYİ gazetecilik sayan @anadoluajansi‘nın hakkımdaki iddialara yer verip cevaplayayım.
 • İddia 1: ‘sosyal medya karalama timi’ kurulması. Ben hiç kimsenin TİMİ, TAKIMI veya YAPISI İÇİNDE YER ALMADIM ve ALMAM DA. Aslında bunun en iyi bu yazıyı kaleme aldıran Sözde Komutanlarım bilirler. Evet yazıyorum çünkü şu an elimde sadece SM var. Ben bir BİREYİM TAKIM değil.
 • İddia 2: ByLock’çu istihbarat subayı başlığı. Başlık var ama altı boş. Bylock ile ilgili tek kelime edilememiş başlık altında. Neden? Çünkü bylock kullanmadığımı onlar da çok iyi biliyorlar. 15 ay boyunca bekledim önüme birşey koysunlar diye. Koyamadılar! Çünkü yoktu!
 • İddia 4:”Akıncı Üssü’nde yakalanan sivil imamlardan Hakan Çiçek başta olmak üzere,FETÖ’nün mahrem yapılanmasındaki isimlerle irtibatı ortaya çıkan firari eski istihbaratçı binbaşı Engin Büker de sosyal medya hesabı üzerinden Türkiye aleyhinde karalama yapan örgüt mensuplarndan”
 • Öncelikle bir DENİZ SUBAYINI Hava Kuvvetleri yapılanması içinde ismi geçen havacı bir siville irtibatlandırmak oldukça YARATICI olmuş tebrik ederip fikri ortaya atan sivri zekalıyı! Ciddiyetsiz bu iddiaya cevap yazmak bile bana zor geliyor..
 • Değil Hakan Çiçek denen şahsın yüzünü bilmek, ismini dahi 15/7 günü öğrendim tüm TR ile birlikte. Bu iddialarını destekleyecek en ufak bir delil bulamazlar. Bu YALANI sizin başınıza bela edeceğim.
 • SM üzerimden TR’yi karaladığım söyleniyor. Belirttim ve tekrar belirtiyorum. Ben DEVLETİMİ ve MİLLETİMİ KÜÇÜK DÜŞÜRECEK HERHANGİ BİRŞEY yapmadım, yapmam! Benim derdim Milliyetçi gözüken HAİNLERLE, benim derdim menfaatleri için VATANIMI satanlarla! DEVLETİMLE ASLA DEĞİL!
 • İstiyorlar ki; herkes sussun, herkes biat etsin! Yine SÖZDE KOMUTANLARIM bilirler ki meslekteyken dahi ben YANLIŞA YANLIŞ DERDİM! “Dik kafalısın, birşeye de itiraz etme” diyen OMZU YILDIZLILARA SORUN BAKALIM NE DİYECEKLER! TR’de çok büyük YANLIŞLAR v ben bunları anlatıyorum!
 • İddia 6: “Adli kontrol şartıyla bırakıldıktan sonra FETÖ’nün firarileri arasına katılan Büker, daha önce birlikte görev yaptığı örgüt karşıtı komutanları hedef alan içerikler yayımlıyor.” Kuldan utanmıyorsanız Allah’tan korkun be!
 • Evet görmediğim, duymadığım, şahitlik etmediğim veya akıl yoluyla doğruya varmadığım hiçbir olayı yazmadım hiç kimse hakkında da tek kelime etmedim. Eğer söylediklerimde yazdıklarımda bir tane yalan ifade varsa söylesinler ben de sileyim! ama bugüne kadar hiç olmadı, olamaz!
 • İddia 7: “Türkiye’yi ve mevcut siyasi yönetimdeki isimler ile TSK’yı karalayan paylaşımlarda bulunan Büker’in FETÖ’ye karşı bir değerlendirmesinin olmaması dikkat çekiyor.” Bu yapıyla hiçbir zaman hiçbir yerde yolum kesişmedi ki haklarında birşeyler yazabileyim.
 • Kusura bakmayın ama benim hakkımda bile ayak üstü on tane yalan haber uyduran SİZLERİN HABERLERİYLE ben KİMSE HAKKINDA TEK KELAM ETMEM!
 • Son, iddia 8: Ana başlık altında ben de olduğum için üstüme alındım. Güya ölümle tehdit ettiğim veya adres vererek hedef gösterdiğim söylenmiş. Bu iddialarını destekleyecek bir tane paylaşımımı ortaya koysunlar hesabımı kapatayım!
 • Neden meslek hayatım ile ilgili bir iddianız yok @anadoluajansi! Böyle YALANLAR yerine bulsaydınız ya mesleğimdeki bir eksiğimi, yanlışımı! Zannediyor musunuz ki, size bu haberi yaptıranlar eğer ellerinde olsaydı sizinle paylaşmaktan çekinirlerdi. Çünkü YOK! TEK LEKEM YOK!
 • Teğmenliğimden beri ailecek görüştüğüm, çocuklarını dahi bana emanet eden sayıp sevdiğim halen TR’deki emekli Değerli Komutanlarıma sorun madem gazetecilik yapıyorsunuz! Araştırın bakalım!

Bu YALAN HABER neden yapılmış olabilir diye düşününce cevap kendiliğinden ortaya çıkıyor! SANIRIM BİRİSİNİN KUYRUĞUNA BASTIM… Bugüne kadar hiç kimsenin hakkında karalama kampanyası YAPMADIM ve YAPMAYACAĞIM. Ama doğruları yazmaktan da VAZGEÇMEYECEĞİM!.. KORKABİLİRSİNİZ!

Bu Konunun buraya kadar ki bölümü Engin BÜKER@BukerEngin Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

1-Bu haberi AA’ya servis ettiren DKK’daki soykırım timidir. 2-Sözkonusu askerlerin tek 1 kişiyi ölümle tehdit ettiğine dair, tek 1 satır yoktur 3-Belge,yer,tarih göstererek adâletsizlikleri,son derece üslüplu anlatan bu askerlerin soykırım timine büyük korku yaydığı anlaşılmakta.

 • 4.Büyük 1 algı operasyonuyla HEDEF gösterilen bu askerler,tarihimizin en berbat yargısı tarafından bile;SUÇSUZ görülmüş ve serbest bırakılmışlardır. 5-Ülkenin haber ajansı AA’yı babasının çiftliği gibi,YALAN ve ÇARPITMA için kullanan Cihat Yaycı ve ekibi,GERÇEKLERDEN korkuyor
 • 6.Darbe Tuzağının zerresiyle ilişkisi olmadığı halde,korkunç iftiralarla üniformaları gasp edilen bu askerlerin kendilerini twitterdan dâhi SAVUNMALARI,kimleri neden korkutur,bunun iyi düşünülmesi gerekir. 7-Haberin görseline,alakasız 1 şekilde F.GÜLEN’in resmini koymak da nedir?
 • 8.Sözkonusu yalan haberle hedef gösterilen askerlerin kendilerine yapılan hukuksuzlukları,delil ve belgelerle ortaya koyması,iftiraları çürütmesi;Perinçek’çi tayfa tarafından paniğe sebep olmuştur.Zira bu SAVUNMALAR çok değerlidir ve Uluslararası Hukukta karşılıkları olacaktır.
 • 9.Devletin bütün medya imkanlarını,ayaklarının altına serilmiş 1 İRAN halısı gibi kullanan özellikle DKK’ya mevzilenmiş soykırım timi;3-5 askerin sadece twitter’da yazmalarından dolayı,korkudan uykusuz geceler geçirip İFTİRA/YALAN haberlere sarılıyorsa,SUÇLARI ÇOK BÜYÜK demektir.
 • 10.Hâk,adâlet ve özgürlüğe inanan tüm takipçi dostlardan bu askerleri desteklemelerini önemle rica ediyorum.Binbir iftira aygıtıyla,gerçekleri örtbas etmek isteyen hâinlere karşı,hakları gaspedilmiş bu değerli TSK mensuplarını yalnız bırakma! Bu hem zaruret,hem de mesuliyettir!

Bu Konunun buraya kadar ki bölümü  Turan Felek @turanfelek Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
mutlakaoku.com © 2016 | Pdf Kitap İndir | Video İndir | Yorumlar Libros Gratis | Free pdf download |
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x
()
x