Akp’nin Yasadışı silahlı eğitim kampları! (‘İç Savaş Hazırlığı, Görüntüler – İddialar’)

*Yasadışı silahlı eğitim kampları! (Flood) *Yedi kamptan biri de İstanbul’da! *İddialar çok konuşulmuş ama hiçbir kanıt sunulmamıştı. *Gündeme bomba gibi düşecek görüntülere ve bilgilere ulaşıldı. -İşte İslamcı-Ülkücü ortaklığıyla silahlı eğitim verilen kamplara bilgiler!

 • *TELE 1 Televizyonu, iktidar yanlısı yasadışı dinci ve faşist grupların iç savaş hazırlığı yapmak amacıyla silahlı eğitim kampları kurduğu iddiasını, ulaştığı belge ve fotoğraflarla kanıtladı.
 • İyi Parti lideri Meral Akşener’in iddiaları Nelerdi?; *İktidara yakın bazı grupların Türkiye’nin çeşitli illerindeki yasadışı kamplarda silahlı eğitim görüyor! 2019 başkanlık seçimlerini AKP’nin kaybetmesi halinde bir kaos ortamı yaratmaya hazırlanıyorlar!
 • İddalar konusunda, Muhalefet partileri olayın üzerine gitti, *Sadece MHP sessiz kalmış, AKP yöneticileri ise haberi yalanlamıştı. *İddia boyutunda kalan açıklamalara kanıt niteliği taşıyan belgelere ulaşıldı! *Somut ve nerede çekildikleri açık olan fotoğraflar elde edildi!

 • *Ulaşılan fotoğraflar, tartışılmaz kanıt niteliğinde! *Bu eğitim kamplarının varlığını ve nerelerde olduklarını doğruluyor. *Bilgiler kampların kimler tarafından ve nerelerde bulunduğunu *Kimlerin silahlı eğitim verdiğini! *Eğitimlere hangi kesimlerin katıldığını ortaya koyuyor!
 • *Ulaşılan bilgi ve kanıtlar, tehlikenin Meral Akşener ve Ümit Özdağ’ın yaptığı açıklamaların da ötesine geçtiğini, kampların sadece Konya ve Tokat’ta olmadığını, tam 7 ilde kurulan kamplarda yasadışı silahlı terör eğitimi verildiğini ortaya koyuyor.
 • Elimize ulaşan fotoğraflar İstanbul’daki silahlı eğitim kamplarından. Öte yandan açıklamalara daha önce adı geçmeyen dört il daha var. Bu kampların bir kısmının yerinin tespit edildiği belirtiliyor.

 • *İslamcılar (bir bölümünün imam hatip lisesi mezunu ya da mensubu olduğu belirtiliyor), Osmanlı Ocakları üyeleri ve AKP ile işbirliği halindeki bazı ülkücüler bu kamplarda birlikte talim yapıyor.
 • *İSTANBUL’DAKİ KAMP YANIBAŞIMIZDA! *Ulaştığımız fotoğraflara ve edindiğimiz bilgilere göre, milis yetiştirme kampları sadece Konya ve Tokat’ta değil; yedi ilde bulunuyor. *Bu illerden altısını tespit ettik; Tokat, Konya, Düzce, Kocaeli, Kayseri ve İstanbul!
 • *Yedinci ilin ise Orta Karadeniz’de olduğu belirtiliyor. *İstanbul’daki kamp Kumburgaz’da bulunuyor, *Haftada bir gün eğitim veriliyor, yerleşik bir düzen kurulmamış! *Fotoğraflar da bu kampta çekildi.

 • *400’DEN FAZLA KİŞİ EĞİTİLDİ *Tespit edilebildiği kadarıyla,Düzce’de,Adapazarı ve Hendek arasında kalan bir bölgede yapılan silah atış eğitimi ve talimlere onlarca kişi katıldı. Edindiğimiz bilgiye göre, tüm kamplarda eğitimci olarak görev yapan kişi, Sakaryalı ve Çerkes kökenli.
 • *Kamplarda ‘Komutan’ olarak hitap edilen bu kişi Düzce’deki kampı 15 günde bir topluyor. Yasadışı terör eğitimi veren bu kişinin açık kimliğine ilişkin bilgiler de elimizde. Ancak, bu bilgileri henüz teyit edemediğimiz için yayınlamıyoruz.
 • *TELE1’e bilgi veren kaynaklar bu yedi kamptan altısının konumunu tespit etti. *Sadece bir kampın Orta Karadeniz’de olduğu tahmin ediliyor. *Kampların Sakaryalı ‘eğitmeni’nin şimdiye kadar 400’ün üzerinde ‘milis’ eğittiği iddia ediliyor.
 • *İstanbul’daki silahla atış, yakın çatışma, yakın dövüş, saldırı, savunma, operasyon, sabotaj gibi konularda yasadışı eğitim verilen kamp,Kumburgaz yakınlarında ağaçlık bir alanda bulunuyor. Bu eğitim alanı, Trakya’dan İstanbul’a gidiş güzergahına göre Kumburgaz’da yolun solunda!

 • *EĞİTİMLER NE ZAMAN YAPILIYOR? *Kaynaklar, Kayseri ve Düzce’deki kampın 15 günde bir yapıldığını, *İstanbul-Kumburgaz ve Kocaeli kamplarının ise haftada bir toplandığını belirtiyor. *Fotoğrafların tamamı ise İstanbul’daki kamplardan…
 • *Kayseri kampı, Yahyalı ilçesinin Aladağ-Aksuderesi bölgesinde. *Burada, Yakın çatışma, beden eğitimi, silah kullanma ve patlayıcı madde eğitimi veriliyor!Bu kampa Nevşehir, Niğde, Kırşehir ve Kayseri merkezinden özellikle imam hatip öğrencisi gençlerin getirildiği vurgulanıyor.

 • *Kocaeli kampı ise, Kandıra ilçesi Kıncıllı mevkinde bulunuyor. Burada ormanlık bir alanda bulunan kampta da Kocaeli, Sakarya ve Düzce bölgelerinden gelen gençler aynı eğitimden geçiriliyor.

 • -PEKİ KİM BUNLAR? *Peki, bu kamplar kimler tarafından kuruldu ve kimler tarafından yönetiliyor? *Meral Akşener, ilk açıklamasında SADAT’ı işaret etmişti. *Ancak kaynaklar, bu kampların daha karmaşık bir yapı tarafından işletildiğini ifade ediyor.

 • *Karşımıza çıkan ilk adres 1970’li yıllarda kısa adı Ak-Genç olan İslamcı Akıncı Gençler Derneği… Necmettin Erbakan’ın 1970’li yıllardaki örgütü Milli Selamet Partisi’nin (MSP) denetiminden olan, AKP kurucu ve yöneticilerinin önemli bir bölümünün de yetiştiği ocak niteliğinde!

 • *Bu dernek 12 Eylül 1980 darbesinden sonra kapatıldı. Silahlı eğitim verilen bu kapmları kuran ve yönetenlerin büyük bölümü de söz konusu İslamcı örgüt Ak-Genç kökenli. Zaten AK Parti adı da Ak-Genç göndermesinden geliyor ve asıl açılımının “Akıncılar Partisi” olduğu belirtiliyor

 • *Söz konusu İslamcı gençlik derneğinin iki önemli üyesinin, bu kampların kurucuları olduğu ileri sürülüyor. Akıncıların Kayseri’de bulunan kamplarında 1980’nin Ağustos ayında jandarmayla çıkan çatışmada yaralanan üç kişiden ikisi Osman Y. ve Sami Ö., bu kampların da kurucusu!

 • *AK-GENÇ kısaltmalı bu derneğin 1980 öncesinde Türkiye’nin çeşitli illerinde tespit edilebildiği kadarıyla 30 kampı bulunuyordu. *Kampta İslamcıların ve ülkücülerin birlikte eğitim yaptığını vurgulayan kaynaklar bunu fotoğraflardaki ayrıntılarla da kanıtlıyor.

 • *İstanbul kampında çekildiği belirtilen fotoğraflarda üstünde ‘Türk’ yazan kurt simgeli bayrakların yanında, bize ipucu veren bazı kitaplara da yer veriyor. *Bu kitaplardan biri Emekli Polis Özel Harekat Derneği’nin öncülüğünde çıkartılan “Özel Harekatçı Olmak” isimli kitabı!

 • *Diğer kitap ise Sun Tzu’nun dünyaca ünlü eseri “Savaş Sanatı’nı kendi yorumuyla yeniden yazan HEPAR kurucusu eski asker Osman Pamukoğlu’nun İnkılap Yayınları’ndan çıkan “Savaş Sanatı” isimli kitabı.
 • *TARTIŞMA NASIL BAŞLAMIŞTI? *Meral Akşener, 2 Ocak 2018 tarihinde çok kritik bir iddia ortaya attı. Sözcü’nün Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk’e konuşan Akşener, iki ilin ismini vererek “Buralarda silahlı eğitim kampları kurulduğuna dair duyumlar alıyoruz” dedi.
 • *“Son dönemde bazı uzun namlulu tüfek taşıyan şahısların ortalıkta dolaştığı” bilgisinin tarafına geldiğini söyleyen Akşener’in verdiği iki il Tokat ve Konya’ydı.
 • *İddiaların bir an önce araştırılmasını isteyen İyi Parti lideri, “Bunların seçim döneminde rol alacakları, istenmeyen bir sonuç çıkması halinde karışıklık yaratacakları yolunda yoğun söylentiler var” da diyerek, SADAT’ın ismini zikretmiş ve ‘acilen’ önlem alınmasını istemişti.
 • *AKP Sözcüsü Mahir Ünal ise bu sözlere “Böyle bir şeyi konuşmak her şeyden önce sorumsuzluktur. Bu bir iç savaş çığırtkanlığıdır” diye tepki göstermişti…
 • *ERDOĞAN’IN DANIŞMANININ ŞİRKETİ… *SADAT’ın açılımı Uluslararası Savunma Danışmanlık Ticaret Şirketi. Şirketin kurucusu, emekli tuğgeneral Adnan Tanrıverdi, Cumhurbaşkanı Danışmanı olmasının ardından şirketin yönetim kurulu başkanlığından ayrılmıştı.

 • *AKP’ye yakın İslamcı eski askerler tarafından kurulan SADAT’ın, yasadışı olarak faaliyet yürütüp yürütmediği tartışılıyor. Amaçlarını açıklayan karanlık şirket ‘iç ve dış düşmana karşı askeri taktik ve organizasyon’ hizmeti verdiğini ilan etmekten şimdiye kadar hiç geri durmadı!

 • *Akşener, bu açıklamayı yaptığında tarih 2 Ocak’tı. Aradan günler geçti, iddialar aynı yakıcılıkla tartışıldı ve eleştirildi ama AKP’den bir yanıt gelmedi. 3 gün boyunca AKP, konuyu cılız yanıtlarla geçiştirmeye çalışırken, herhangi bir soruşturma veya inceleme de başlatılmadı.

 • *5 Ocak’ta SADAT sessizliği bozdu. SADAT Yönetim Kurulu Üyesi Ali Coşar, Akşener’e “SADAT’a ait olduğu iddia edilen eğitim kamplarıyla ilgili delili varsa derhal savcılığa suç duyurusunda bulun” restini çekti.

 • Bu iddiaların şirketi karalamaya dönük olduğunu savunarak, silahlı veya silahsız askeri gücü olmadığını söylediği SADAT’ın sadece “uluslararası alanda silahlı kuvvetler, iç güvenlik alanında stratejik danışmanlık ile askeri eğitim ve donatım alanlarında hizmet verdiğini” açıkladı

 • *Coşar’ın bu açıklaması aynı zamanda bir itiraf niteliğinde. SADAT’ın herhangi bir askeri gücü olmadığını iddia ediyor fakat askeri eğitim hizmeti verdiklerini de söylüyordu.

 • Ümit Özdağ; 7 Ocak’ta Akşener’in iddialarını da tekrarlayarak yeni bir iddia ortaya attı. “Sadece Konya ve Tokat’ta değil, ülkenin belirli yerlerinde kamplar kuruluyor. Nokta da verebiliriz” derken, bu kampların ‘seyyar’ olduğunu kurulup eğitimden sonra kaldırıldığını savundu.

 • *Kampların yerleriyle ilgili Özdağ şu yanıtı verdi: “Çok önemli değil, nokta da verebiliriz. Hatta Jandarmaya yapılan suç duyuruları da var. Jandarmanın gidip keşif yaptığı yerler de var. İhbardan sonra tutanak tutuluyor. ‘Siyasi konjonktür fazlasını yapmaya müsait değil’ diyor.

*Özdağ; ‘Hukuk bunlara el koysun, kim bunlar’ dedi. Nasıl fotoğraf çektiriyorlar. Kendilerine ‘özle harekat’ adını veriyorlar.” dedi!

 

Yazar; #Adalet‏

Abone ol
Bildir
guest
22 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
mutlakçı ahmaklar
mutlakçı ahmaklar
3 yıl önce

az için ulan ahmaklar az için

Anonim
Anonim
3 yıl önce

bu site savcılığa nasıl şikayet edilir acaba?

Anonim
Anonim
4 yıl önce

VALLA ARKADASLAR SUNU SOYLEYIM YASIM 63 COK SEYLER GORDUM ABD YE COK YAKIN LIBYADA MUHTAR VARDI ADAMI YILLARCA KULLANDILAR ORDUDA BIR CAVUSA SATTILAR KADDAFIYE MUHTARI YOK ETTILER EN SONUNDA GETIRDIKLERI ADAMI KADDAFIYI YOK ETTILER MISIRDA ENVER SEDAT VARDI ONU KANLI BIR IHTLALLE GETIRDILER VE ONU YOK EDIP ASTILAR HUSNU MUBEREK’I GETIRDILER ONUDA YOK ETTILER ASTILAR HUMEYNIYI YIKIP RIZASAH PEHVELIYI GETIRDILER YILLARCA KULLANDILAR PEHLEVIYI YOK ETTILER HUMEYNIYI YENIDEN GETIRDILER PAKISTANDA YAHYA HANI ABD DEVIRDI ZULFIKAR ALI BUTTOYU GETIRDI ONU DA KULLANDI VE SONUCTA IDAM ETTRDI KIZI BENAZIR BUTTO GECTI ONUDA YINE SUIKASTLE OLDURTTU VE YOK ETTI YANI IRAKTA SADDAM HUSEYINI GETIRDI SONUNDA IDAM ETIRDI ABD BIR COK DEVLET BASKANLARI IKTIDARA GETIRIP KULLANMIS VE ASTIRMIS YOK ETMISTIR TURKIYEDE BILE TEK PARTLI DONEMI INONUYU INDIRMIS MENDERESI GETIRMISTIR MARSAL YARDIMIYLA TURKIYEYI BORCLANDIRMIS MENDERESI MASAYA OTURTMUS ILK DEFA TURKIYEDEN ABD USLERI ICIN IZIN CIKARTTIRMIS TURKIYEDEN USLER TOPRAK ALMISTIR VE DAHA SONRADA MENDERESI KULLANARAK KOREYE MECLISTEN IZIN ALMADAN ASKER YOLATMISTIR KOREDE BIZI YALNIZ BIRAKIP KACMISTIR ORDA BINLERCE ASKERIMIZ SEHIT OLMUS VE SONUNDADA DARBEYLE MENDERRESIN ASILMASINA SEYIRCI KALMISTIR ABD YE KIMSE GUVENMEMELI BUNLAR BU KONUDA INSANLARI KULLANIP YALNIZ BIRAKMA KONUSUNDA SABIKALILDIRLAR SADDAMINDA OZEL KUVVETLERI VARDI HEPSI OZEL EGITILMIS PARAYLA DOYURULMUS OZEL MILISLER KORUMALARDI KI SADDAM BIZE GORE MADDI ACIDAN KORKUNC DERECEDE VARLIKLIYDI PETROL PARASI VARDI IRAK OPEKTE SOZ SAHIBIYDI DUNYA PETROL FIYATLARI UZERRINDE ISTEDIGI GIBI OYNUYORDU ONU BILE ILK TERK EDEN BU OZEL GUCLERIYDI HALKIN ONUNDE KIMSE DURAMAZ KIMSE BOS KONUSMASIN

Anonim
Anonim
4 yıl önce

lan yavsak benım colugum cocgum esım dedımı her sey bıter degıl sen degıl tayyıp dunyayı gozumuz gormez sız bu ulkenın vatanseverısınızde bız neyıyız sızın amacınız nedır adam gıbı secımler olur kazanan kalır kaybeden de ceketını alır gıder gıtmeyende yollanır ( MUSTAFA KEMALIN ATATIRKUN BIR SOZU VAR DUNYANIN EN ZOR İŞİ TURKHALKINI AYAGA KALDIRMAKTIR AYAGA KALDIRDIKTAN SONRADA GERI OTURTMAK DURDURMAK DUNYANIN EN ZOR ISIDIR) CANAKLALEDE INGILIZ ODULARININ KUMANDANI TURKLER BIZE SALDIRIRKEN KOSMUYORDU CONK BAYIRINDAN UCUYORDU BUNU GOZLERIMLE GORDUM) INANMIYANLARA CONK BAYIRINI GIDIP GORMELERINI TAVSIYE EDERIM ORDAN YURUNMEZ INILMEZ SADECE UCARAK INERSINIZ SANIRIM NE DEMEK ISTEDIGIMIZI ANLAMISSINIZDIR RABBIM OYLE BIR GUN GOSTERMESIN SYET GOSTERIRSE NELER OLACAGINI NE RABBIM NEDE SEN BILEMEZSIN TAHMIN BILE EDEMEZSIN .

mutlakaoku.com | Pdf Kitap İndir | Telecharger Livre GratuitDescargar Libros Gratis | Free pdf download | Kostenlose eBooks |
22
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x