Akp’nin Yasadışı silahlı eğitim kampları! (‘İç Savaş Hazırlığı, Görüntüler – İddialar’)

*Yasadışı silahlı eğitim kampları! (Flood) *Yedi kamptan biri de İstanbul’da! *İddialar çok konuşulmuş ama hiçbir kanıt sunulmamıştı. *Gündeme bomba gibi düşecek görüntülere ve bilgilere ulaşıldı. -İşte İslamcı-Ülkücü ortaklığıyla silahlı eğitim verilen kamplara bilgiler!

 • *TELE 1 Televizyonu, iktidar yanlısı yasadışı dinci ve faşist grupların iç savaş hazırlığı yapmak amacıyla silahlı eğitim kampları kurduğu iddiasını, ulaştığı belge ve fotoğraflarla kanıtladı.
 • İyi Parti lideri Meral Akşener’in iddiaları Nelerdi?; *İktidara yakın bazı grupların Türkiye’nin çeşitli illerindeki yasadışı kamplarda silahlı eğitim görüyor! 2019 başkanlık seçimlerini AKP’nin kaybetmesi halinde bir kaos ortamı yaratmaya hazırlanıyorlar!
 • İddalar konusunda, Muhalefet partileri olayın üzerine gitti, *Sadece MHP sessiz kalmış, AKP yöneticileri ise haberi yalanlamıştı. *İddia boyutunda kalan açıklamalara kanıt niteliği taşıyan belgelere ulaşıldı! *Somut ve nerede çekildikleri açık olan fotoğraflar elde edildi!

 • *Ulaşılan fotoğraflar, tartışılmaz kanıt niteliğinde! *Bu eğitim kamplarının varlığını ve nerelerde olduklarını doğruluyor. *Bilgiler kampların kimler tarafından ve nerelerde bulunduğunu *Kimlerin silahlı eğitim verdiğini! *Eğitimlere hangi kesimlerin katıldığını ortaya koyuyor!
 • *Ulaşılan bilgi ve kanıtlar, tehlikenin Meral Akşener ve Ümit Özdağ’ın yaptığı açıklamaların da ötesine geçtiğini, kampların sadece Konya ve Tokat’ta olmadığını, tam 7 ilde kurulan kamplarda yasadışı silahlı terör eğitimi verildiğini ortaya koyuyor.
 • Elimize ulaşan fotoğraflar İstanbul’daki silahlı eğitim kamplarından. Öte yandan açıklamalara daha önce adı geçmeyen dört il daha var. Bu kampların bir kısmının yerinin tespit edildiği belirtiliyor.

 • *İslamcılar (bir bölümünün imam hatip lisesi mezunu ya da mensubu olduğu belirtiliyor), Osmanlı Ocakları üyeleri ve AKP ile işbirliği halindeki bazı ülkücüler bu kamplarda birlikte talim yapıyor.
 • *İSTANBUL’DAKİ KAMP YANIBAŞIMIZDA! *Ulaştığımız fotoğraflara ve edindiğimiz bilgilere göre, milis yetiştirme kampları sadece Konya ve Tokat’ta değil; yedi ilde bulunuyor. *Bu illerden altısını tespit ettik; Tokat, Konya, Düzce, Kocaeli, Kayseri ve İstanbul!
 • *Yedinci ilin ise Orta Karadeniz’de olduğu belirtiliyor. *İstanbul’daki kamp Kumburgaz’da bulunuyor, *Haftada bir gün eğitim veriliyor, yerleşik bir düzen kurulmamış! *Fotoğraflar da bu kampta çekildi.

 • *400’DEN FAZLA KİŞİ EĞİTİLDİ *Tespit edilebildiği kadarıyla,Düzce’de,Adapazarı ve Hendek arasında kalan bir bölgede yapılan silah atış eğitimi ve talimlere onlarca kişi katıldı. Edindiğimiz bilgiye göre, tüm kamplarda eğitimci olarak görev yapan kişi, Sakaryalı ve Çerkes kökenli.
 • *Kamplarda ‘Komutan’ olarak hitap edilen bu kişi Düzce’deki kampı 15 günde bir topluyor. Yasadışı terör eğitimi veren bu kişinin açık kimliğine ilişkin bilgiler de elimizde. Ancak, bu bilgileri henüz teyit edemediğimiz için yayınlamıyoruz.
 • *TELE1’e bilgi veren kaynaklar bu yedi kamptan altısının konumunu tespit etti. *Sadece bir kampın Orta Karadeniz’de olduğu tahmin ediliyor. *Kampların Sakaryalı ‘eğitmeni’nin şimdiye kadar 400’ün üzerinde ‘milis’ eğittiği iddia ediliyor.
 • *İstanbul’daki silahla atış, yakın çatışma, yakın dövüş, saldırı, savunma, operasyon, sabotaj gibi konularda yasadışı eğitim verilen kamp,Kumburgaz yakınlarında ağaçlık bir alanda bulunuyor. Bu eğitim alanı, Trakya’dan İstanbul’a gidiş güzergahına göre Kumburgaz’da yolun solunda!

 • *EĞİTİMLER NE ZAMAN YAPILIYOR? *Kaynaklar, Kayseri ve Düzce’deki kampın 15 günde bir yapıldığını, *İstanbul-Kumburgaz ve Kocaeli kamplarının ise haftada bir toplandığını belirtiyor. *Fotoğrafların tamamı ise İstanbul’daki kamplardan…
 • *Kayseri kampı, Yahyalı ilçesinin Aladağ-Aksuderesi bölgesinde. *Burada, Yakın çatışma, beden eğitimi, silah kullanma ve patlayıcı madde eğitimi veriliyor!Bu kampa Nevşehir, Niğde, Kırşehir ve Kayseri merkezinden özellikle imam hatip öğrencisi gençlerin getirildiği vurgulanıyor.

 • *Kocaeli kampı ise, Kandıra ilçesi Kıncıllı mevkinde bulunuyor. Burada ormanlık bir alanda bulunan kampta da Kocaeli, Sakarya ve Düzce bölgelerinden gelen gençler aynı eğitimden geçiriliyor.

 • -PEKİ KİM BUNLAR? *Peki, bu kamplar kimler tarafından kuruldu ve kimler tarafından yönetiliyor? *Meral Akşener, ilk açıklamasında SADAT’ı işaret etmişti. *Ancak kaynaklar, bu kampların daha karmaşık bir yapı tarafından işletildiğini ifade ediyor.

 • *Karşımıza çıkan ilk adres 1970’li yıllarda kısa adı Ak-Genç olan İslamcı Akıncı Gençler Derneği… Necmettin Erbakan’ın 1970’li yıllardaki örgütü Milli Selamet Partisi’nin (MSP) denetiminden olan, AKP kurucu ve yöneticilerinin önemli bir bölümünün de yetiştiği ocak niteliğinde!

 • *Bu dernek 12 Eylül 1980 darbesinden sonra kapatıldı. Silahlı eğitim verilen bu kapmları kuran ve yönetenlerin büyük bölümü de söz konusu İslamcı örgüt Ak-Genç kökenli. Zaten AK Parti adı da Ak-Genç göndermesinden geliyor ve asıl açılımının “Akıncılar Partisi” olduğu belirtiliyor

 • *Söz konusu İslamcı gençlik derneğinin iki önemli üyesinin, bu kampların kurucuları olduğu ileri sürülüyor. Akıncıların Kayseri’de bulunan kamplarında 1980’nin Ağustos ayında jandarmayla çıkan çatışmada yaralanan üç kişiden ikisi Osman Y. ve Sami Ö., bu kampların da kurucusu!

 • *AK-GENÇ kısaltmalı bu derneğin 1980 öncesinde Türkiye’nin çeşitli illerinde tespit edilebildiği kadarıyla 30 kampı bulunuyordu. *Kampta İslamcıların ve ülkücülerin birlikte eğitim yaptığını vurgulayan kaynaklar bunu fotoğraflardaki ayrıntılarla da kanıtlıyor.

 • *İstanbul kampında çekildiği belirtilen fotoğraflarda üstünde ‘Türk’ yazan kurt simgeli bayrakların yanında, bize ipucu veren bazı kitaplara da yer veriyor. *Bu kitaplardan biri Emekli Polis Özel Harekat Derneği’nin öncülüğünde çıkartılan “Özel Harekatçı Olmak” isimli kitabı!

 • *Diğer kitap ise Sun Tzu’nun dünyaca ünlü eseri “Savaş Sanatı’nı kendi yorumuyla yeniden yazan HEPAR kurucusu eski asker Osman Pamukoğlu’nun İnkılap Yayınları’ndan çıkan “Savaş Sanatı” isimli kitabı.
 • *TARTIŞMA NASIL BAŞLAMIŞTI? *Meral Akşener, 2 Ocak 2018 tarihinde çok kritik bir iddia ortaya attı. Sözcü’nün Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk’e konuşan Akşener, iki ilin ismini vererek “Buralarda silahlı eğitim kampları kurulduğuna dair duyumlar alıyoruz” dedi.
 • *“Son dönemde bazı uzun namlulu tüfek taşıyan şahısların ortalıkta dolaştığı” bilgisinin tarafına geldiğini söyleyen Akşener’in verdiği iki il Tokat ve Konya’ydı.
 • *İddiaların bir an önce araştırılmasını isteyen İyi Parti lideri, “Bunların seçim döneminde rol alacakları, istenmeyen bir sonuç çıkması halinde karışıklık yaratacakları yolunda yoğun söylentiler var” da diyerek, SADAT’ın ismini zikretmiş ve ‘acilen’ önlem alınmasını istemişti.
 • *AKP Sözcüsü Mahir Ünal ise bu sözlere “Böyle bir şeyi konuşmak her şeyden önce sorumsuzluktur. Bu bir iç savaş çığırtkanlığıdır” diye tepki göstermişti…
 • *ERDOĞAN’IN DANIŞMANININ ŞİRKETİ… *SADAT’ın açılımı Uluslararası Savunma Danışmanlık Ticaret Şirketi. Şirketin kurucusu, emekli tuğgeneral Adnan Tanrıverdi, Cumhurbaşkanı Danışmanı olmasının ardından şirketin yönetim kurulu başkanlığından ayrılmıştı.

 • *AKP’ye yakın İslamcı eski askerler tarafından kurulan SADAT’ın, yasadışı olarak faaliyet yürütüp yürütmediği tartışılıyor. Amaçlarını açıklayan karanlık şirket ‘iç ve dış düşmana karşı askeri taktik ve organizasyon’ hizmeti verdiğini ilan etmekten şimdiye kadar hiç geri durmadı!

 • *Akşener, bu açıklamayı yaptığında tarih 2 Ocak’tı. Aradan günler geçti, iddialar aynı yakıcılıkla tartışıldı ve eleştirildi ama AKP’den bir yanıt gelmedi. 3 gün boyunca AKP, konuyu cılız yanıtlarla geçiştirmeye çalışırken, herhangi bir soruşturma veya inceleme de başlatılmadı.

 • *5 Ocak’ta SADAT sessizliği bozdu. SADAT Yönetim Kurulu Üyesi Ali Coşar, Akşener’e “SADAT’a ait olduğu iddia edilen eğitim kamplarıyla ilgili delili varsa derhal savcılığa suç duyurusunda bulun” restini çekti.

 • Bu iddiaların şirketi karalamaya dönük olduğunu savunarak, silahlı veya silahsız askeri gücü olmadığını söylediği SADAT’ın sadece “uluslararası alanda silahlı kuvvetler, iç güvenlik alanında stratejik danışmanlık ile askeri eğitim ve donatım alanlarında hizmet verdiğini” açıkladı

 • *Coşar’ın bu açıklaması aynı zamanda bir itiraf niteliğinde. SADAT’ın herhangi bir askeri gücü olmadığını iddia ediyor fakat askeri eğitim hizmeti verdiklerini de söylüyordu.

 • Ümit Özdağ; 7 Ocak’ta Akşener’in iddialarını da tekrarlayarak yeni bir iddia ortaya attı. “Sadece Konya ve Tokat’ta değil, ülkenin belirli yerlerinde kamplar kuruluyor. Nokta da verebiliriz” derken, bu kampların ‘seyyar’ olduğunu kurulup eğitimden sonra kaldırıldığını savundu.

 • *Kampların yerleriyle ilgili Özdağ şu yanıtı verdi: “Çok önemli değil, nokta da verebiliriz. Hatta Jandarmaya yapılan suç duyuruları da var. Jandarmanın gidip keşif yaptığı yerler de var. İhbardan sonra tutanak tutuluyor. ‘Siyasi konjonktür fazlasını yapmaya müsait değil’ diyor.

*Özdağ; ‘Hukuk bunlara el koysun, kim bunlar’ dedi. Nasıl fotoğraf çektiriyorlar. Kendilerine ‘özle harekat’ adını veriyorlar.” dedi!

 

Yazar; #Adalet‏

Abone ol
Bildir
guest
22 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
Anonim
Anonim
3 yıl önce

turk vataninda turke dusman olanlarin bu yazilari okuduktan sonra gotleri ucbucuk atmistir. olum bin yildir bu turk milleti sizi yasatti . sakin olun uc bes yunan tasnak bati usaklarinin kiskirtmasi ile korkmayin. cok yakinda ne kadar hain kaldiysa hepsinin kicina tekme vurulur.

Anonim
Anonim
3 yıl önce

Bir zamanlar bazı paşalarda Manisa’da olan kamplardan bahsetmişti ve hatta Arınç’ın annesinin evini birleşme yeri olarak kullanıyorlardı…

Anonim
Anonim
3 yıl önce

bu yazilanlar dogru ise durum cok vahim kendisini kurtarmak icin ülkeyi kana bulayacak bir zihniyet yönetiyor

KÜRLER
KÜRLER
3 yıl önce

DÜŞÜNMEK DAHİ KÖTÜ..DÜŞÜNÜLMESİ İNSAN AVIDIR…HER YERLERDE SARAYI BEDAVAYA KURMUYORLAR.. OLUK GİBİ BÜTÇE SARFİYATI VE KARŞILIGI ÖLÜM ORDULARI…BAZILARINA GÖRE KAYBETMEK ÖLÜM..AMA CUMHURİYETİN GERÇEKLERİ BİRİ GİDER BİRİ GELİR..İSTASYONDUR GERÇEKLER..KÖTÜLÜK EKEN MUTLAKA KARŞILIGINI BULUR.TABİİKİ KİMSEYİ SUŞLUYARAK BİR YERLERE GİDEMAYİZ…ALLAH AKIL FİKİR VERSİN..AZAN BULUR.
TEŞEKKÜRLER…

Serkan aydin
Serkan aydin
4 yıl önce

Iddia dogrumu yanlismi bilemem arastirmak lazim ama umarim doğrudur ve umarim boyle bir kontrgerilla orgutu vardir..eger var ise bu tarz islamci-ulkucu örgütler bunlarin kurulma ve organize edilmesinin amaci bence,olasi bir türkiyenin dis gucler tarafından isgali ve istilasi sonucu turk silahli kuvvetlerinin mağlup ve dagilmasi sonucu halka bir tur kuvayi milliye bilinci ruhu asilamak halki silahlandirmak organize koordine etmek ve dusmana karsi tahkimat hazırlayıp mudafaa ve savunmayi baslatmaktir.kisaca isgal kuvvetlerine karsi bir nevi gerilla savasini başlatacak oncu milli kuvvetler.sonucta benimsedikleri idiolojiler idealar inanclari ulku ve mefkureleri islam ve milliyetçi/ulkucu ihtivasi icinde tesekkul etmis.yani bu topraklarin bu vatanin esas sahiblerinin son derece salt vatanperver milli dindar sapina kadar turk olan ahalinin benimsedigi değerleri taşıyorlar..beni rahatsiz etmedigi gbi teveccuh ve tamayul bile ettim.bundan rahatsiz olanlar cekinenler elestiren ve korkanlar ne kadar milli ona bakmak lazim..once kendilerini sorgulasinlar..kendileri ne kadar milli ve yerli..bu gbi milli silahli oluşumlardan rahatsiz olan pkk dhkpc feto ve icimizdeki diger devsirmelerdir..ne mutlu türküm diyene..

Anonim
Anonim
Cevap verdi;   Serkan aydin
3 yıl önce

Burada Ve benzer yerlerde eğitim alan veya eğitim almasa da kendisine keramet vermedip sosyal medya ağırlıklı kim oldukları belli olmayanları ölümle tehdit edenlerin neredeyse tamamı TRABZON – RiZE denilen memleketlerde yaşayanlar veya bu memleketlerden zuhur ile başka memleketlerde yaşayanlardan. Kampin yapıldıgı ve kampta egitilen yigitlerin yaşadıkları şehirler göz önüne alındığında; bu şehirlerin demokratik yapıları ve şehirlerdeki fiili hakimiyet durumları da ayrıca değerlendirildiğinde; kapta eğitilen yiğitlerin eski adi PONTOS olan bölgeden zuhur etmiş ecdatlarinin göç ettikleri be şehirlerde hayat-ı idame ettirdikleri yani yiğitlerin Pontuslu oldukları kuvvetle muhtemeldir. Kendisine Ülkücü diyenlerin Turk Milliyetçisi olmadıklarını zaman ve gerçekler göstermiştir. Ülkücülük devşirme amaçlı bir ambalajdir. Amacın, BOP kapsamında VİZYON / SEVR 2023 PROJESİ nın gerçekleştirilip T.C Devletine son vererek Anadolu Birleşik Devletleri adında bir federasyon kurup, 2071 Vizyonu çerçevesinde bugünkü T.C Devleti coğrafyasında Türk bırakmayarak bu coğrafyayı ROMA IMPARATORLUĞU’nun VARISI oldullarini söyleyen DUVEL-İ MUAZZAMA ya teslim etmektir.
Tarihi bilen tarihin yaşanmış gerçeklerinden yola çıkarak en basit anlamda bunları dahi düşünebilir. Anlatılanlardan kurulacak YENİ DEVLET in “KOZMİK ODA” sının inşa edildigi anlaşılıyor. Mübarek olsun.Ingiliz 1923 de ecdatlarina söylemişti, ingilizin 1923 de ecdatlarina soyledigini 2023 de ahvad gerçekleştirecek. Tabii ki kürt ermeni rum/ yunan ve Osmanlı nın Türkler dışında kalan tebalari ile birlikte. Hayırlı olsun.

Ölürüm Türkiyem...
Ölürüm Türkiyem...
Cevap verdi;   Serkan aydin
3 yıl önce

Serkan bey, TSK varken gerillaya ihtiyaç olmaz. Bilhassa TC kanunlarına aykırı birşekilde islamcı militanlar. Türkiye Cumhurriyeti kuvvetli bir devlettir kolay; kolay yıkılmaz yeterki Askeri okulları tekrar açılsın ve askerlerimizin Beynine ATATÜRK’çülük yerleştirilsin. Osmanlı bitti şu anda ATATÜRK Cumhurriyeti var. Hiç bir memlekette böyle örgütler kurulmaz onlara terorist denir. Her kuvvet birimleri TSK ile işler ayrı bir birlik olmaz. Her Türk asker doğar ve asker ölür onun için önemli günlerede orduya katılırlar ve tek bir kuvvet altında düşmanla savaşır vatanı korurlar. Bu şerefsizlerin niyeti başdaki hükümeti korumak için var olurlar seçim gecesi gördük şehirlerde sıkılan silahları ve İnce’nin ortadan kayboluşunu sonrada atı alan üsküdarı geçti.

Anonim
Anonim
Cevap verdi;   Serkan aydin
3 yıl önce

Yorumunuzu okudum ve çok yerinde bir tespit olduğunu düşünüyorum.Siyasi olarak değil,Vatan ve bayrak düşüncesiyle hareket edip biraz mantıkla bakarsak geleceğimiz yer budur.

Bolat
Bolat
Cevap verdi;   Serkan aydin
3 yıl önce

Kabul edelimki dediğin türden olsun,,,,. madem öyle, milli bir dava için, yapilan böylesi bir hazırlıkda neden sadece imamhatipliler, ülkü ocakları, Osmanlı ocakları, akıncı gençlik, gibi İslami ve ülkücü menseili, hırdavatci, ve çapulcu takımı var,,,, yani ordusunun kurtaramadigi koca memleketi bu güruhmu,, kurtaracak””” “”!!!!
Söylediklerine kendin inanıyormusu,,,
,,, Serkan Aydın

Anonim
Anonim
Cevap verdi;   Serkan aydin
3 yıl önce

Kozmik oda bu yuzdenmi deşifre edildi

Anonim
Anonim
Cevap verdi;   Serkan aydin
3 yıl önce

O SON CUMLENI TAYYIP DUYMASIN ( NE MUTLU TURKUM DIYENE ) TAYYIP ERDOGAN TARAFINDAN YASAKLANMISTIR SEN BOS KONUSUYORSUN OLANLARDAN HABERIN YOK

Anonim
Anonim
Cevap verdi;   Serkan aydin
3 yıl önce

Yapmış olduğun bu yoruma inanıyor musun.hangi amaçla kuruldukları.osmanlı sadat gibi kuruluşları kimler kurdu.şu anda kimlerin hesabına çalışıyor.bunların içinde kimler var.atatürk düşüncesinde olanlar varmı.bu kuruluşlarla kuvayi-milliyeyi nasıl bir tutabiliyorsun.iyice araştırıp ona göre yorum yapın.

bir Dost
bir Dost
4 yıl önce

AirSoft yazın google a fotografların büyük çoğunluğu oradan, 🙂 Türkiyede airsoft oyun grupları çok yaratıcı fotograf ve videolar çekiyor

Anonim
Anonim
Cevap verdi;   bir Dost
2 yıl önce

Yazdım, baktım. Fotolar oradan değil. 😉

Reha ÖNER
Reha ÖNER
5 yıl önce

Bu siteden niçin bülten alamıyoruz?

onuravci
onuravci
5 yıl önce

Keşke domaini @zaytung olsa, keşke @zaytung deseki biz yaptık, bu flood bizim ürünümüz.

Uluc Meltem Gulsoy
Uluc Meltem Gulsoy
5 yıl önce

tank egzostuna tıkanacak fanilanın markası ne olacaktı, yanlış marka tıkanırsa hüloooğ diye bağırsam telafi eder mi ? fışkiyenin musluğu….

muro
muro
5 yıl önce

Bilmeyiz kamp falan millet hazır yeter artık azdan az çoktan çok gider her gün diil 1gün ölünür ?

mutlakaoku.com | Pdf Kitap İndir | Telecharger Livre GratuitDescargar Libros Gratis | Free pdf download | Kostenlose eBooks |
22
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x