Twin Flame

Flood'un Yayınlandığı Tarih:23 Ocak 2020 @ 12:19

TWIN FLAME (TF) Nedir? İlk başta şunu belirtmem gerek ki romantik veya mutlu sonlu aşk hikayesi bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir. Twin flame hayal edildiği gibi perili bir aşk öyküsü değil, maalesef!

 • Twin flame aynı enerjiyi paylaştığınız veya ruhunuzda aynı amacı barındırdığınız kişidir. Ama bu kişi sizin tıpatıp aynınız değil aksine sizden çok zıt biridir. Aynı aynadaki yansımanız gibi.. Aynadaki sizsiniz ama farklı bir açıdan, bambaşka bir açıdan..

 • Siz ateşseniz o su, siz geceyseniz o gündüz, siz kışsanız o yaz… Bu farklılıkların sebebi denge yaratmak ve bilinci daha da yükseltebilmektir. O yüzden birbirinize tıpatıp benziyorsanız twin flameden ziyade ruh eşi olabilirsiniz.
 • Evet çok farklısınız dünyevi açıdan, peki ruhsal olarak… Bu konuda işte yolunuz aynı! Twin flamelerin ortak ruhsal amacı vardır. Bu ruhsal amaç genelde toplumun bilincini yükseltmek, spiritüel olarak yardım etmek, doğaya ve her şeye sevgiyle hizmet etmektir.
 • Buraya kadar her şey mükemmel! Peki neden zor? Çünkü twin flameler doğru yer ve zamanda birbirlerinin hayatına girmezler. Arada büyük bir karma vardır. Bu karma çözüldükçe iki ruh birbirine kavuşur. Twin flame ilişkisindeki bazı sorunlar şunlar olabilir:
 • ? TFmi buldum, ama ilişkisi var (veya benim ilişkim var).
  ? İkimizin arkaplanı çok farklı, tarzımız farklı, nasıl olacak?
  ? Toplum bize karşı, bizim bir arada olmamızı çevremiz kaldıramaz!
  ? Aramızda garip engel var, onu hissediyorum ama yaklaşamıyorum.
 • TF demek büyük karma demek arada 3. kişiler, sosyal normlar, ego ve geçmiş girecek.. Bazen çıkmaza girip çırpındıkça batacaksınız. Battıkça kendinizi bırakıp olgunlaşacaksınız.. Bu enerjiden çıktıktan sonra bambaşka biri olacaksınız, hayata eski pencereden bakamazsınız artık..
 • Peki TF olduğumuzu nasıl anlarız?
  ? En az bir taraf zaten yüksek bir bilince sahiptir ve bu yüksek bilinç diğer yarısını çağırır.
  ? Senkronize sayılır görürsünüz (Özellikle 11.11, 22.22)
  ?O kişiyi gözlerinden tanırsınız ve gözlerinizde aynı enerji vardır.
 • ? Başta egonuz ondan korkar.. Bu yüzden ilk görüşte size itici gelebilir. Çünkü ego bilir ki karşı taraf onu yenebilecek güce sahip ve onu dönüştürmek için hayatına girdi. O yüzden egosu büyük olan taraf ilk TFsini reddeder, kaçar, onu sevmez ama garip bir şekilde tanımak ister.
 • ? Aranızda telepatik bağ vardır. Karşı tarafın acılarını hissedersiniz. Bazen o bir şeyi çok düşünürse siz de rüyanızda benzer motifleri görürsünüz. Ani duygu değişimler görülebilir. Bazen karşı taraf sizi sizden iyi tanır ve bu sizi korkutur.
 • ? Elektronik araç gerçekler siz beraberken bozulabilir çünkü aranızdaki enerji çekimi çok fazladır.
  ? Çevrenizdekiler siz reddetseniz bile aranızdaki enerjiyi hisseder ve bunu size ima eder. Aranızdaki bağı özellikle 6.hissi kuvvetli insanlar hemen sezer..
 • ? Siz bambaşka biri olursunuz! Hiç sevmediğiniz şeyleri sevmeye başlarsınız. Yapmam dediğiniz şeyleri yaparsınız. Bu bağ sizi spiritüel olmaya iter bu tür konularla daha çok ilgilenirsiniz. Reddetseniz bile içinizde bir şeyler değişmeye çoktan başlamıştır..
 • Peki neden bu karma çözülmüyor?Genellikle eril (bazen dişil) enerji bilinç yükselmesini ve bu bağı reddediyor çünkü dünyevi karması ve egosu ileri gitmesine engel oluyor. Bu yüzden ‘kaç-kovala’ dan ileri gidemiyor çoğu TF ilişkisi..
 • Tamam da madem büyük ihtimalle kavuşamıcaz neden hayatıma girdi?1) Spiritüel bir yola girmişsinizdir ve ruhunuzun büyümesi gerekiyordur. Bu enerji sizi büyütür, bir yılan gibi deri değiştirirsiniz. Onunla koşulsuz sevgiyi, evrenle bağ kurmayı, kadere bırakmayı öğrenirsiniz.
 • 2) Eğer olgun taraf sizsiniz.. Diğer yarınız çok zor bir dönemden geçiyordur. Hayat enerjisi sönmüştür, pes etmek üzeredir. Siz ona enerjinizle yardım edersiniz. Başka bir rolde maddi manevi destek olmanız gerekir.
 • 3) Her zaman bir taraftan daha spiritüeldir ve daha güçlüdür. Diğer taraf ise dünyevilikte zorlu bir savaş verip spiritüel yanını reddeder. Bu yüzden olgun olan taraf diğer tarafa içindeki gücü göstermek için hayatına girer. Konuşmasına bile gerek yoktur, varlığı yeter..
 • Bu acı dolu süreçler sonrasında çoğu TF birbirine veda eder. Çünkü ya zamanları gelmemiştir ya birbirlerini reddederler ya da karmayı çözecek kadar ruhsal olarak güçlü değillerdir. Sizi büyütüp hayatınızdan çıkıp giderler.. Siz de onların hayatlarından..
 • Kavuşan yok mu? Var.. Kavuşan TF ler egolarından, hırslarından arınmış hayata bambaşka açıdan bakan spiritüellerdir. Artık kendilerini çözmüş ve evrene hizmet etmeye hazırdırlar. Onların amacı sevişmek veya aşk gösterileri yapmaktan çok daha fazlasıdır..
 • Beraber doğaya, hayvanlara, güçsüzlere hizmet ederler. Beraberken çevrelerindekilere umut saçarlar. Sevilen ve aranılan çift olurlar. Varlıkları çevrelerindeki enerjiyi yükseltir ve aralarında ne ego savaşı ne de güvensizlik ve kıskançlık vardır.
 • Astrolojik açılar var mı TF ler arasında?
  Bloglar böyle saçma yazılarla dolu olsa da, yok öyle bir şey.. Yok Güneşi Güneşime, yok Ayı Ayıma.. Haritanız çok zıt ve karma dolu olabilir, bundan daha doğal bir şey olamaz!
 • TF size ne öğretmek için hayatınıza girer? ❤️ Kendini koşulsuz sev, sen tek başına da güçlüsün!
  ❤️ İçindeki gücü fark et, güven kendine!
  ❤️ Tek pencereden bakmayı bırak, farklı açılar yakala!
  ❤️ Kalbindeki yükü at ve koşulsuz sev!
  ❤️ Evren arkanda bunu hep hatırla ve hisset!
 • ? UYARI ?
  TF ilişkisi koşulsuz sevgi demek. Tensel zevklerin çok ötesidir. Onu kıskanmaz, hissetmek için dokunmaya ihtiyaç duymazsınız. Tensel zevklerin çok ötesindedir TF, o yüzden dünyevi arzularınızla karıştırmayın lütfen!
 • Soulmate ile TF arasındaki fark nedir? Soulmateler de spiritüel olarak birbirini çeker ve onların kavuşması daha büyük ihtimaldir. Birbirlerine benzerler ve benzer bakış açılarına sahiptirler. Arada engel yoktur. Hatta çoğu TF soulmate ilişkiyi seçip TF ilişkisinden kaçar..
 • Flood bu kadardı, umarım bir şeyler atlamamışımdır. Okuğunuz için çok teşekkür ederim ????❤️❤️

Yazar; Spiritüel Pollyanna

Abone ol
Bildir
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
Anonim
Anonim
3 yıl önce

ben onceleri cok korkmaya basladim aliskanliklar vardi onunda benimde ben baslarken oda basladi ben irademe qalib geldim sonra bakdim ki oda iyilesiyor hic inanmazken oyle bir seyler olmaya basladi ki,hayatimda es sayili rakamlar nebiliyim bu yolda akliniza gele bilecek her sey sanki burun yazilar sirler bizden bahs etmeye basladi ben iyilesdikce oda iyilesdi ben kotu oldum oda oldu ben depresyaya dusdum bir bakdim ki oda dusmus ben cocuklukdan saf sevgi dedim Rabbim saf sevgi kosulsuz bir sevgi cikardi ben onu sevdikce hayatim guzellesdi kendi yasam yolumda bana yardim etdi artik Ben akisa teslim oldum amma ben biliyorum ki ben onun hayatinnan ciksam o yolunu bulamayacak amma kendi bulsa bence daha iyi olur cunki ben kendimi yalniz kalarak kesf etdiysem oda ede bilir

Anonim
Anonim
3 yıl önce

İkiz alevimle 30 yıl önce karşılaştım sonra yollarımız ayrıldı şimdi yine karşılaştık müthiş bir çekim ama evli

Anonim
Anonim
Cevap verdi;   Anonim
3 yıl önce

Kavuştunuzmu peki?

swan
swan
3 yıl önce

ikiz alevleri erkek kız olarak değil de kız kız veya erkek erkek ola biliyor mu?

Last edited 3 yıl önce by swan
burak
burak
Cevap verdi;   swan
2 yıl önce

Evet o sekildede oluyor elbette

Anonim
Anonim
3 yıl önce

İkiz alevimiz bize ihanet eder mi? aynı yaşta mi olmamız gerekİyor mu? Ve sonunda hiç mi kavuşma yok?

Anonim
Anonim
Cevap verdi;   Anonim
3 yıl önce

Hayır ayna yaşta olmak şart değil tam tersi çok yaş farkı da olabilir. Kavuşma sizin çabanıza ve karmayı çözüp çözmemenize bağlı. Blog sahibi değilim sadece bu bağlantıyı yaşayan biri olarak söylüyorum:)

Anonim
Anonim
Cevap verdi;   Anonim
3 yıl önce

Uyanışı yasamadiysa başka bir birliktelik yaşayabilir ama bu ihanet için değil karmasini ödesin diye karşısına çıkar.Ayni yaşta ikizalev aslında nadirdir. Arada yaş farkı olur genelde ve sözleşmenizde kavuşma varsa ve siz iyilesmek için çaba istiyorsanız neden olmasın

Anonim
Anonim
3 yıl önce

Zorlu bir yol, bu yolda olanlara Rabbim kolaylıklar nasip etsin.

Anonim
Anonim
3 yıl önce

İkiz alevini bulduğunu anlamanın en kolay yolu nedir peki?

Anonim
Anonim
Cevap verdi;   Anonim
3 yıl önce

Aranızdaki o eşsiz bağı hissedersiniz. Hisleriniz sizi asla yanıltmaz. Eğer x kişisine O benim ikizalevim diyorsanız,gerçekten hissederek.Muhakkak O sizin ikizalevinizdir. Üst benliğiniz her şeyi biliyor… Küçük bir not daha ikizalevinizi düşünmediğiniz tek bir an yoktur… Çok sewgiler…?

Ceyhun
Ceyhun
4 yıl önce

resimler size mi ait?

mutlakaoku.com |
13
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x