Kendisini pazarlamaya çalışan kocasını öldüren Çilem Doğan’ın Tarihi Savunması!

Kendisini pazarlamaya çalışan kocasını öldüren Çilem Doğanın tarihi savunması;

  • “Erkekler takım elbise giyip önüne bakınca cezası iniyor, benim takımım, kravatım yok, annem apar topar bu tişörtü bulabilmiş.
  • Bir de ne yalan söyleyeyim hayatta kalmış olmanın saklayamadığım sevinci var içimde. Şu adliye koridorlarında yüzüm mor şekilde çok dolaştım koruma kararları için.
  • Başka bir seçeneğim kalmamıştı. O ölmese ben ölecektim. O size beni pazarlamaya karar verdiğini söylemeyecekti başka adamların koynuna beni sokma planlarını anlatmayacaktı benim patlıcan fazla pişti diye perdeler azıcık kirlendi diye masada kırıntı kaldı diye yediğim dayakları söylemeyecekti.
  • Kaç kere hastanelik olduğumdan bahsetmeyecekti. Çay bahçesinde çekilmiş bir fotoğrafım var. Biraz yan gülmüşüm. Belki de o fotoğrafı gösterip namussuz karılar gibi çıkmış filan diyecekti.
  • Karısını başka adamlara satan o değilmiş gibi “namusumu temizledim” diyecekti. Siz onu 3-5 yılla yargılayıp namusu kirlendi diye mazur görüp yandan gülüşümü tahrik sayıp bir de üzülecektiniz adama. Oysa namus benimdir Hakim Bey bir kağıda imza attık diye kimselere bırakmam.”

İŞTE ÇARESİZ BİR KADİNİN İÇLER ACISI SAVUNMASI..

Bu Konu, KARAMEL @aytoscenisi Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

Güncelleme: 18 Ekim 2018 — 17:40

2 Yorum

Yorum Ekle
  1. ne yalan söyliyeyim, bence kadin hakli ‘(tabiki kadinin anlattiklari dogruysa)

    1. Çilem Hn. anlattıkları doğru daha fazlasını google’de bulabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir