Perinçek Ekibini Bylock Korkusu Sardı! (’40 Bin Kişilik Yeni Bylock Skandalı mı?’)

Emekli Asker @EskiMektepliPerinçek ekibi bylock listesinin kendilerini büyük dalgayla vurmasından korkuyorlar.Haberin ısmarlama yapıldığı başlığından belli.”Skandal”tabiri korkunun ifadesi.Daha önceki örnekleri de var. Deniz P.Üsteğmen Sunay Akkaya onlara göre bylock mağduru olmuştu.

  • Ersin DEMİRCAN @AtiiSube ; Yanlış hatırlamıyorsam; Sunay Akkaya ihraç olduktan sonra bir mektup kaleme almış ve bu mektup @MuyesserYildiz tarafından yayınlanmıştı. ATİİİ Şube’den uzaklaştırıldığım dönemde, Cihat YAYCI benimle görüşmek için Deniz Kuvvetlerine çağırdığında, kapıda Dz.Bnb.Engin Karatekin ile karşılaştım.
  • Konu konuyu açtı.Bylock mevzusunda hangi kuruma başvursakta sonucun değişmeyeceğiydi.Zira ne BTK, ne Emniyet, ne Savcılık, ne de herhangibir kurum yaptığımız/yapılan başvurulara cevap vermişti. Hatta sizin arkadaşınız Sunay Akkaya’da ihraç oldu, birşey yapabildi mi?
  • O da ihraç oldu! diye sorduğumda, bana aynen şu cevabı verdi: – Ha olay halloldu, sorun yok.Onun internetini kimin kullandığını bulduk hatta işleme başladık dedi! Bunca insan, yıllardır Bylock kullanmadığını ispat etmek için çalmadık kapı, dökmedik rapor kalmasın.Yıllarca hapis yatsın. Bir sonuca ulaşamasın. Ulaşsada hiç bir mahkemeye ya da kuruma inandıramasın. Sen adamın internetini bir başkasının kullandığını mucizevi şekilde çok kısa zamanda çöz! Oldu canım! Kendi adamınızı kurtaracağım derken kimin canını yaktınız kimbilir?
  • Daha öncede söyledim; Dayısı olan herzaman kendini kurtarıyor birşekilde. Sunay Akkaya’nın da Dayısı Engin KARATEKİN’dir! Halasını da siz söyleyin ben ipucunu verdim😉

Aykırı Gundii @aykirigundi20 ; Gerçekten bir de gazeeteci diye ortalıkta geziniyorlar. Arkadaşım git adliyelerin perde gerisinde neler konuşuduğunu öğrenmeye çalış, mahkemeleri takip et dosyaya eklenen GİZLİ İBARELİ yazıda AVEA/TELEKOM un bir İP nosunu yüzlerce kişiye verildiğini yazan o BELGELERİ sor hakimlere sonra hakim savcıların ” Bu BYLOCK elimizde patlayacak eninde sonunda” dediği aralarındaki fısıldaşmaları konuşmaları araştır.

  • Mesela MİT’in EMNİYET’in ” bu çalışmalarımız ADLİ/İDARİ DELİL SAYILMAZ ” diyip bütün sorumluluğu başkalarına atma çabalarını yaz.
  • Heee olmadı şunu da az araştır Mahkemelerin ACİL koduyla sorduğu sorulara imzasız isimsiz memurların bir excell çıktısını mahkemeye cevap olarak verdiği yazıları yaz mesela. mahkemelerde arka sandalyelerde oturan TEMCİ/MİTÇİLERİN hakim/savcıları nasıl baskıladığını yaz.
  • Sayayım mı daha bayan gazeteci müsveddeleri ? bunların burunları sürtelim içerde akılları başlarına gelsin, 2-3 sen içerde kalsınlar sonra ( bazı üst kişiler hariç) hepsine cezayı çakar salarız diyenleri yaz mesela. mesela ADLİ YIL AÇILIŞINDA neler konuşuldğunu araştırarak başla!

Bu Konu, Emekli Asker  Ersin DEMİRCAN Aykırı Gundii‏ Kullanıcı adlarıyla paylaşımlar yapan, Twitter hesaplarının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
mutlakaoku.com © 2016 | Pdf Kitap İndir | Video İndir | Yorumlar Libros Gratis | Free pdf download |
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x
()
x