Katıksız darbeci Doğu Perinçek’in Yeni Hedefleri! (’15 Temmuz’u organize edenler?’)

 1. Önce cemaate yaltaklanıp, her türlü istifade ettiler.
 2. Ergenekon/Balyoz döneminde,ateşli bir şekilde Perinçek/Ergenekon düşmanı olup, Perinçek ve avanesini TERÖRİST ilan ettiler.
 3. Sonra menfaat gereği;bu defa cemaate terörist deyip, AKP’yi Perinçek’e oy vermeye davet ettiler.👇

 • TR;tarihindeki en büyük adalet ve ekonomik belâya düşmüş durumda! Neden mi; birinci sebebi bu cüzzamlı ittifaktır! Hayatı boyunca askeri vesayeti savunmuş katıksız darbeci PERİNÇEK ile 15 Temmuz’u planlayan FETVÂ KOMİTESİnin başındaki DİLİPİS ittifakı! Anadolu diri diri gömülüyor!

 • 15 Temmuz’dan sonra ”olacak iş değil” dediğiniz ne varsa oldu! 1965 sonrası piyasaya sürülen; darbelerin, siyasi komploların, kumpasların 1 numaralı adamı DARBECİ Perinçek ve 2 numaralı adamı Dilipis; BİRDEN DARBE KARŞITI insanlar olarak çarşaf çarşaf manşetlerle beyinlere işlendi!
 • Perinçek’in ilk görevi Türk Solu’nu karıştırmaktı. Mao’cu kimliğiyle SOLun içerisine müthiş bir fitneyle Kürtçülük / Türkçülük üzerinden virüs bulaştırıp, SOL’u parçalara ayırmayı başardı. SOL’a faşizmi bulaştırabilmek için özel eğitim almış bu DARBECİ / HAİN son dönemde AKP’ye bulaştı.
 • Darbeci 1 aileden gelen ve giriştiği her fitnede önemli sonuçlar alan Perinçek’in dayısı; Tümg. Turhan Olcaytu 12 Mart cuntasının en önemli generaliydi. Peki SOL’u bölmeyi başaran bu adam SAĞ’ı da kullanışlı 1 diktatörlük haline getiremez miydi? İran aklı işte burada devreye girdi.
 • 17 Aralık’tan önce başlattığı; fişleme, ihbar, kumpas ve fitne çalışmalarıyla AKP’nin cemaatle olan kavgasına kaset, belge ve ters/algı’larla dahil olup planın 1.kısmını başarıyla sonuçlandırdı. AKP’yi yolsuzlukları üzerinden esir aldıktan sonra sıra TSK’yı parçalamaya gelmişti.
 • Fakat TSK kolay lokma değildi, sadece fişlemeyle, ihbarla filan Türk Ordusu bitirilemezdi. Yolsuzlukları ortaya çıkan AKP’nin geçirdiği bu CİNNET VE SAPKINLIK hâli çok iyi kullanılabilirdi. Yanındaki cuntacı emekli generallerle İran ve Rusya ile görüşmelere başladı. Plan yeşeriyordu.
 • Plan basitti; TSKnın en üst düzeyinden emir/komuta içinde başlamış gibi olan SAHTE 1 DARBE ile tüm muhalif askerler aynı çuvala konup kafaları ezilebilirdi. Uçağı Türklerce düşürülen RUS, bu plana destek verdiği gibi en büyük korkusu TSK olan İRAN; planın üzerine atlardı. Öyle de oldu.
 • Terör / tatbikat ve EMİR/KOMUTA tuzağı ile öne sürülen bazı subaylar ile 5 günlük Askerler ve emir kulu öğrenciler YEM edilip, önceden her detayı düşünülen sivil direnişle 2000 askerin kazanma şansı zaten yoktu. Abidin Ünal halka UÇAK, Perinçek denizcileri de 1 kaç gemi göstermeliydi.
 • 15 TEMMUZ kumpasına dair detayları delilleriyle zaten defalarca paylaştık. Burda önemli olan BÖLÜCÜLÜK konusunda 1 ömür geçirmiş Perinçek’in, SİYASAL İSLAMCI ZALİMLERLE yaptığı ittifakın TSK’yı nasıl bitirdiği ve cehennem gibi kaynayan Ortadoğu kazanındaki ÇIPLAK ANADOLU’nun geleceği.
 • TSK; Ortadoğu’daki en etkin NATO gücü olarak; TR’yi her türlü işgal ve bölme faaliyetlerine karşı sağlam bir SED olarak dikiliyordu. 15 Temmuz’dan sonra HAVA KUVVETLERİ imha edildi, pilotlar zindanda, DENİZ desen fişleme ile uğraşıyor. Kara; moralmen çökmüş. SAVAŞ durumunda ne olacak?

ABD’deki 11 Eylül saldırılarını kaç kişi organize etmiş olabilir? 100,1000,10.000..? Mesele sayı değil; kumpas organizasyonu ve bölücülük gücüdür. 15 Temmuz’u organize edenlerin sayısı da önemli değil. İçte devlet gücü (AKP), dışta RUS/İRAN gücü, derin de ise özel harpçiler yetmez mi?

 • Bütün bu kumpasların en tehlikeli 2 sonucu şudur; 1-TR’nin bölünmesi 2-TSK’nın bölünmesi.
 • Evet;nerden geleceği belli olmayan bir kıvılcımla ülke aniden savaş ortamına girerse, hergün yüzlerce üyesi zindana atılan ve zulümden bıkma noktasına gelen 1 TSK’nın bölünme ihtimali var!
 • Şu anda TR’de HALK TAM ORTADAN 2’YE BÖLÜNMEDİ Mİ? Eee TSK mensupları İnsan/Halk değil mi? Bu kadar dehşet zulümlere maruz bırakılan askerlerin ortadan 2’ye bölünme ihtimalinden korkun, hem de çok korkun! 15 Temmuz ve sonrasının ilk hedefi TSK’yı kendi içinde bölüp savaştırmaktır!

Bu Konu, Turan Felek @turanfelek Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
Mert
Mert
2 yıl önce

Mutlaka okudum. Ezber tekrar edilmiş. Satırlara çok aşırı iftira yüklenmiş. Baş agrısı mide bulantısı yapıyor.

mutlakaoku.com © 2016 | Pdf Kitap İndir | Video İndir | Yorumlar Libros Gratis | Free pdf download |
1
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x
()
x