Çuvallarla para kaçırma operasyonu iddiası! (‘Operasyonları 3 ay Önceden Bilenler’)

Muhteşem bir film gibi….. Bir bankanın genel müdürü, THY de çalışan 30 pilot ve benim yurtdışına çuvallarla para kaçırma operasyonu iddiasını…  @RT_Erdogan ‘ın önemli bir danışmanın benimle kimlerin, neden ve nasıl irtibatlandırdığını…. Eşimin tutuklanacağını şirketlerimize el konacağını yani bize yapılacak tüm operasyonları 3 ay önceden kimlerden ve nasıl öğrendiğimi yazacağım.

 • Daha önceki tweetlerimde, Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Engin Dinç’in benden rüşvet istediğini, bu isteği geri çevirdiğim için hakkımda FETÖ soruşturması açıldığını, darbe gecesi film gibi bir operasyon yapıp İstanbul Başsavcısı Hadi Salihoğlu’nu yurt dışından özel uçakla getirdiğimi, fakat bu olaydan bir hafta sonra Istanbul savcısının benim hakkımda terörist suçlamasıyla yakalama kararı çıkarttığını anlatmıştım. Film gibi bir operasyonu neden yaptım? (‘Korku duvarını aşın artık!’)
 • Türkiye’de yargının ve FETÖ soruşturmalarının nasıl yürüdüğüne dair birinci elden şahitliklerimi anlatmaya devam ediyorum. Kardeşim Ferhat Bayındır 15 Temmuz’dan 10 gün sonra gözaltına alındı. 23 gün gözaltında kaldı.
 • Emniyet’te yapılan işkencelere şahit oldu.7 kilo verdi. Önüne konan ifadeleri imzalamasını istediler. Organize polisleri kardeşime “ Abin ve eşi de tutuklanacak, şirketlerine el konacak. Siz bittiniz deyip imzalamasını istediler. Red cevabı aldıkça kötü muamele gördü.
 • Kardeşim istedikleri ifadeyi vermeyince polislerden Fatih Tilki işkence yaptı. Tilki bunun hesabını er geç hukuk önünde verecek. Tıpkı organize müdür yardımcısı gibi. Kardeşime sorulan sorular ve istedikleri hayli ilginçti.
 • ‘Terör suçlaması’ile aldıkları birine terörle alakalı sorular sormalarını beklersiniz ama Organize polisleri Ferhat’a “Abin AKP’den kimlerle görüşor? O da tanıdıklarını söylüyor. İşkence de yapan müdür yardımcısı kardeşimin tanımadığı önemli bir ismi listeye, Ferhat, Mücahid Arslan’ı tanımadığı, bilmediği ve adını vermediği halde sorguyu yapanlar ısrarla onu listeye koydular. Kardeşim 23 günlük sorgunun sonunda tutuklandı. ‘Gizli’ olan ifadesi yarım saat sonra Havuz medyasında manşetlerdeydi.
 • Daha da ilginci kardeşimin ifadeleri üzerinden Odatv’den Soner Yalçın beni ve @RT_Erdogandan ‘nın danışmanı Mücahit Arslan’I yazdı. İlginç bir ‘paslaşma’ trafiği dönüyordu.
 • Oda tv ve perincek’in polisteki uzantılarının tasfiye etmek istedikleri isimleri yalan ve işkenceyle nasıl ifade tutanaklarina soktuklarını yaşadık Siyasi iktidara tavsiyem yol arkadaslarınız işte bunlar iyi tanıyın. Bunlarla beraber masum yüzbinlerin ahını aldınız.
 • İlginçlikler bununla da sınırlı kalmadı. Vatan Emniyette 3 ay önce kardeşime söyledikleri gibi önce şirketlerimize el koydular sonra eşimi tutukladılar.
 • Kardeşim Ferhat Silivri’de iken daha önce kendisine işkence yapan Fatih Tilki ve bir emniyet amiri tarafından tekrar tehdit edildi. Önüne bir liste koydular. Eğer listenin olduğu ifadeyi imzalarsa serbest kalabileceği söylendi. Peki listede ne vardı ?
 • Kardeşime zorla imzalatılmaya çalışılan ifadeye göre ben ve listedeki bir bankanın genel müdürü, 30 THY pilotu çuvallarla yurt dışına para kaçırıyormuşuz !. Kardeşimin imzalamasını istedikleri listedeki isimlerin hiç birini bende o da tanımıyorduk bile.
 • Kardeşim baskıyla ifadeyi imzalamış.Tahliye olduktan sonra savcıya ve İstanbul Emniyete imzaladığı ifadenin nasıl alındığını ve doğru olmadığını, baskı altında imzaladığını’ detaylı dilekçe verdi. Bende ilgili yerlere kardeşime tehditle yalan ifade imzalattıklarını anlattım.
 • Kardeşim 7.ayın sonunda tahliye edildi. Fakat bu kısa sürede yaşadıkları Şİmdili rejimin yargısı hakkında silinmez izler bıraktı. İşkence gördü, işkencelere şahit oldu, yalancı şahitlik yapması istendi, hiç tanımadığı kişilerin ismini vermesi istendi.

Bunları anlatıyorum çünkü mevcut rejimin kimlerle işbirliği yaptığı ve masum insanları rehin alıp nasıl kumpas kurduğunun görülmesi gerek. İnanıyorum insanlara bu acıları yaşatan kim olursa olsun hukuk önünde hesap verecek.

Bu Konu, Faruk Bayındır @farukbayindir1  Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

Sen, Bu konuda ne düşünüyorsun?

avatar
mutlakaoku.com © 2016 | Pdf Kitap İndir | Facebook video indir | Yorumlar Libros Gratis |