İnternetten Para Kazanma

Flood'un Yayınlandığı Tarih:10 Aralık 2019 @ 00:59

İnternetten para kazanmak isteyen birçok kişi var. Nereden nasıl başlayacağını bilmeyenler ile birlikte hiçbir şey bilmeyen birçok insan var. Bu #flood internetten para kazanmak isteyenlere gelsin diyor ve buradaysanız başlıyoruz. Başlık: ‘İnternetten para kazanma yöntemleri’

 • İnternetten para kazanmak mı istiyorsunuz? Bunun için en önemli kuruluşlardan birisi Yandex’in ”Toloka” adını verdiği sistem. Mobil uygulamaları da mevcut. Size sorular soruyor ve bazı konularda yardımcı olmanızı istiyor. Tabi paranızı da hemen ödüyor. #Yandex #Toloka
 • Toloka’da ‘eğitim’ görevlerini başarıyla geçerseniz yüksek ödemeli görevler alabilirsiniz. Görev dediğim şey bilgisayar ya da telefonunuz ile yapabileceğiniz basit şeyler. Yandex; Papara, Skrill, Yandex Money, PrivatBank gibi birçok farklı ödeme yöntemlerini kullanıyor.
 • ”Google Ödüllü Anketler”: Google’ın bu uygulamasını birçoğunuzun duymadığını düşünüyorum. Google Surveys tarafından geliştirilen bu uygulamada Google size küçük anketler yapıyor. Direkt olarak para kazanamıyorsunuz fakat size Play puan veriyor. #Google #Anket
 • Play puan, Google Play’den ya da Google ürünlerinden alım yaparken indirim uygulamanıza ya da ücretsiz almanıza yarıyor. Anket sorularının bazıları şöyle; ‘’Hangi logo daha güzel?’’ ‘’Hangi renk daha ilgi çekici?’’
 • #AppTrailers: Bu uygulamada yapmanız gereken şey aslında oldukça basit. Videolar izleyeceksiniz. Kısa videolar tabi. Videolara yorumlar yapacaksınız ve her yorumda 0.50$ kazanabilirsiniz. Bunun yanında sizlere uygulamaların demolarını indirmeniz onları denemeniz isteniyor.
 • App Trailers’ın söylediği demoları indirip denediğiniz zaman 1$’a yakın para kazanabiliyorsunuz. Arkadaşlarınız sizin referans kodunuz ile siteye üye olur ve para kazanmaya başlarsa siz onun üzerinden 50 puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı bir süre sonra nakite çevirebilirsiniz.
 • Stok Fotoğrafçılığı: Çektiğiniz ve birçok insan için anlam ifade etmeyen, kötü yorumlanan fotoğraflarınız olabilir. Bu fotoğrafları #istockphoto veya #shutterstock gibi sitelerde yayınlayarak o fotoğrafların satılmasını sağlayabilirsiniz.
 • #IconZoomer, bu uygulama sizin aradığınız uygulama olabilir. Instagramda yemek fotoğrafı paylaşmak ne kadar mantıklı? Ama bu uygulama ile paylaşabilir ve para kazanabilirsiniz. #Fotoğraf
 • #IconZoomer, örneğin öğle yemekleri ya da gün içinde içtiğiniz içeceklerin fotoğraflarını sizden istiyor. Bu fotoğrafları gönderdikten sonra para kazanabiliyorsunuz. Aynı zamanda #UNICEF’e bağış yapmanız için size imkanlar da sunuyor.
 • #SweatCoin adlı uygulamadan yürüyerek para kazanabilirsiniz. Her 1000 adımda bir 1 Sweatcoin sunuyor. Sweatcoin ile bazı sitelerden hediye kartları alabiliyorsunuz. Bu sitelerin başını Amazon çekiyor. Uygulama aboneliği, Nike hediye kartı gibi bazı şeyler de alabiliyorsunuz.
 • Blog yazın. Zamanınızı ayırmanız gereken bir alan. Blogspot, tumblr veya wordpress kullanabilirsiniz. Adsense ve viral reklamlardan kazanabilirsiniz. Kendinize ait bir domain alın ve buna hemen başlayın.
 • Youtube. Son yıllarda herkesin para kazanabildiği bir alan. Blog gibi adsense reklamlarının yanında viral reklamlar ile büyük paralar kazanabilirsiniz. Ayrıca şirket anlaşmalarından ayrı çalışma sisteminizden de ayrı gelir elde edebilirsiniz.

Yazar; Zet Lorento

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
mutlakaoku.com |
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x