Yeni Hedef; Koç Ailesi

Erdoğan’ın sistematik bir şekilde ve zamana da yayarak,Koç’un ekonomide ki ağırlığını azaltmaya çalıştığını görüyormusunuz? Milgem,altay tank ve otoyol ihalelerini ısrarla vermemesi ve bu uğurda gerekirse yeni rakipler çıkarması hepsi bir amaç doğrultusunda. Flood.

  • Yerli otonun özellikle elektrikli olarak tercih edilmesi de en çok Koç’a zarar verecek. Projenin başlangıçta ortağı olan damat İnan Kıraç’ın sonradan sebep göstermeksizin çekilmesi hep bu yüzden.

  • Tüpraş, Opet, Tofaş, Ford gibi holdingin lokomotif firmalarını tek kalemde hem cirolarını hem pazar paylarını etkileyecek bir yatırımdır elektrikli yerli araç.

  • Zamanında Rahmi- Mustafa Koç tarafından bu projenin gerçekleşmesinin hayal olduğu gibi açıklamalar yapıldı. Geleneksel-sosyal medya aracılığıyla da proje hep itibarsızlaştırıldı.

  • Konuyu genişletelim; Ben başkanlık sistemine geçilmesinin sebeplerinden birini bile buna yoruyorum. Sadece tv-gazete reklamlarının %25’ini tek başına veren bir şirketten bahsediyoruz.
  • Parlementer sistemde yapabileceği maniplasyonu bir düşünün derim. 28 şubat sürecinde Erbaka hocayı indiren medya manşetlerini..İktidar düşüren, iktidar yapan bir güçten bahsediyorum.

  • Hatta 7 Haziran seçimleri sonrası Akparti’nin tek başına iktidar olamaması üzerine Koç’un patronu olduğu Tüsiad’ın koalisyon kurulması için vakit kaybetmeden Ankara’ya gelip muhalif partilerle görüşmesini hatırlayın.

  • Partiler ve liderler arasındaki çekişmeleri kendi çıkarı doğrultusunda kullanan bir şirkete Erdoğan gibi bir liderin müsaade edeceğine inanmıyorsunuz dimi? Dünyada güçlü olan hiçbir ülke, bir ailenin ekonomide yüzde 15 ağırlığı olmasına izin vermez, bir çeşit paralel devlet.
  • Divan Otelinin isyancılara tahsis edilmesini hatırlıyın.Gezi Parkı gibi toplumsal olaylarda koca bir kesimi harekete geçirip seçilmiş hükümete isyan edebilecek raddeye getiren bir güçtür Koç.

  • Direk müdahele edilerek ekonomiye onarılmaz zarar vermek yerine 80 yıldır gümrük duvarlarıyla ve devlet destekleriyle orantısız bir güç haline gelen bir aileyi alternatif şirketler yaratarak ekonomideki payını düşürüp etkisiz hale getirmek en mantıklı yol.

  • Erdoğan çok büyük adam, ülkenin kanını emen bürokratik oligarşiyi(nato-kemalist,fetö) bitirmenin yetmeyeceğini ve güçlü bir Türkiye için ekonomik bağımsızlığında gerektiğini bu yaptığı son hamlelerle göstermiştir. Allah yardımcısı olsun.. Bitti, rt’lerseniz sevinirim.

Yazar; cttslar

guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
Anonim
Anonim
2 ay önce

koçlar herşeyin farkında ama bi türlü reise biat etmiyor eski geleneklerle hükümete ayar vericeklerini zanneden son güruhlar

Anonim
Anonim
3 ay önce

Akp yalakasi olmus bu site

Türk töresi
Türk töresi
3 ay önce

Koç cekilip konuşulmali onun gibi yatirimcilarin cogalmasi gerekli meydan sadece koc gibi tekellere birakilmamali devlet dedigin boyle ayar çekmeli sisteme,koça diyecek boyle boyle sen yap yatırımları baskalarida yapsın ben takipteyim tek at koşturtmam kimseye demeli ve millet ulke icin her zaman yatırımcının yanindayiz demeli ayni abd gibi.zaten devlet düzeni sistemi toplum lehine kurmak icin vardır.ha bu dediklerimi akp hayatta yapmaz o ayri konu.baska bir yigidin işi bu oda daha ortalikta yok en son 1881’de görüldü oyle bir yiğit.

raki
raki
5 ay önce

siktiriboktan bir yazı . hangi dalyarak yazdı bilmilyorum . ama benim yorumun kalitesi bile bu yazıdan daha kaliteli . kısaca bir erkan tan haberi

Cüneyt
Cüneyt
6 ay önce

Bu siteyi akla bilime mantığa göre yazarlar var sanıyordum. Ama resmen akparti propagandası yazmış efendi. Sazanmı sandın herkesi kendin gibi

Serkan aydin
Serkan aydin
6 ay önce

Koç ailesi malum bilen bilir bilmeyen de araştırirsa öğrenir ki uluslar arasi kuresel sermayenin turkiyede ki şubesi distribütör u koludur.sermaye yapısı incelendiğinde bu görülür.ingiliz rothschild ailesi ile de rockefeller ailesi ile de özellik le rockafeller ailesi ile iliskileri olan bir ailedir ki artık ne kadar etkili olduğu burdan bile anlaşılıyor.rothschildlerin ingiliz yahudi sermayesinin italyadaki kolu ve bayisi olan agnellli ailesi ile de (italyanin en zengin ailesi fiat markasının sahibi) ortaklığı vardır koç ailesinin.yine erken döneminde ise yahudi bir ortağı vardı bu ortak la beko markasını kurmuşlardı.tusiad denen gayri milli türkiyenin ve halkın çıkarlarını hiç önemsemeyen sadece yabancı sermayenin bayraktarlığını neferligini yapan ve kendi mali çıkarını düşünen bir totaliter kuruluşun başıdır koç ailesi .tusiad içindeki sabatayist sermayeyide buna eklemek lazım esas incelenmesi gereken konulardan biri de bu sabatayist sermaye ve aileler ama malesef bizim halkımız bunlari hiç bilmez merakta etmez umursamaz..sorsan sokakta halka bu ailelere methiyeler duzerler binlerce kişiye ekmek veren muteber hayırsever bir aile ‘dir gibi söylemler benzeri övgüler ile..ama perde arkasını hiç bilmezler..tayyip erdoğan yada başkası sermayeyi millilestirme yolunda adım atan kim varsa sonuna kadar desteklenmeli bu yolda..koc ailesinin ingiliz vergi cennetindeki adalardaki offshore hesapların ‘daki para ve mevduatları bir ortaya çıksa keşke..

Orhan Veli
Orhan Veli
Cevap verdi;   Serkan aydin
5 ay önce

Hakikaten sıfır beyin hücreli birisin. Tayyip Cumhuriyeti yıkıp şeriat için her şeyi yapıyor, buradaki savaş Cumhuriyeti savunanlar ve şeriatı savunanlar. Tayyip ve AKP bir soygun mafyası örgütü dur ve er ya da geç hesabını verecek. Bu millet ten çaldığı milyar dolarlık serveti ne kendisine nede ailesinin yani kar kalmayacak bu böyle biline. Sen bunları görme ama Koç konusunda komplo teorisi üretmeye deva2et zavallı yaratık.

Ali Erdoğan Çakıl
Ali Erdoğan Çakıl
Cevap verdi;   Serkan aydin
5 ay önce

Ya tamamen bilerek taraflı, ya da bilmeden birinin değirmenine su taşımak gibi bir şey. Koç ailesini için herhangi bir yorum yapmayacağım. Ancak Erdoğan ve etrafındakilerin ülkenin milli servetini nasıl har vurup harman savurdukları ortada.

Anonim
Anonim
6 ay önce

Ülke ekonomisi yerlerde sürünür

Anti koç
Anti koç
6 ay önce

Ömer koç’un Bilderberg toplantılarına gidip yabancı ülkelerin istihbarat servislerinin başındaki kişilerle konuşmalarını unutmuşsunuz.Ali koç’un fenerbahçe gibi Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşuna başkan olmasıda tesadüf değil. Ekrem imamoğlu denen şahısı eline mazbatasını almadan ömer koç’un ziyaret etmesi . Ülkenin dış borcunun çoğunluğunun onların şirketlerine ait olması… nahum,burla ve benardete aileleri ile olan ilişkileri zaten ayyuka çıkmış durumda. Fetöye paralel deniyor doğrudur ama sadece onlarmı paralel. Atatürk’ün hocası Şemsi efendinin (şimon zvi ) torunu ılgaz zorlu’nun yazdığı “evet ben bir selanikliyim” kitabı bu yahudilerin ittihat ve Terakkiyine nasıl kurdukları ve osmanlıyı nasıl yıktıklarıda anlatılır.

Anonim
Anonim
Cevap verdi;   Anti koç
6 ay önce

Kötülemek için bir yorum yazı yazmışsın ne kadar cahil olduğun bu yazıda açık bir şekilde ortaya koymuşsun.

Anonim
Anonim
Cevap verdi;   Anti koç
6 ay önce

Aziz Yıldırım’da Fenerbahçe baskanligi yaptı,hemde uzun yillar

Öf öf
Öf öf
Cevap verdi;   Anti koç
5 ay önce

Osmanlı sultanlarınım eşleri neciydi. Kaçı Türk ve Müslüman asıllı? 6 tanesi süzme yahudi ydi. Hangi Osmanlı’dan bahsediyorsun?

Alper
Alper
Cevap verdi;   Öf öf
4 ay önce

Araştır bakalım, o bahsettiğin sultan eşleri gayrimüslim mi kalmış müslüman mı olmuş?
Müslümanlığa olan kininizin tezahürüdür Osmanlı düşmanlığı

Boşmanlıcı
Boşmanlıcı
Cevap verdi;   Alper
4 ay önce

Sen de araştır bakalım. O sultanlardan kaçı gerçek manada adaletli bir yönetim anlayışı benimseyip, halkını İslam’ın emrettiği gibi okumaya düşünmeye teşvik etti?

Alper
Alper
Cevap verdi;   Anti koç
4 ay önce

Yazdıklarını herkes anlayamaz.Anlamaları için kin, gözlerini kör etmemiş olması lazım.
Herşey ortada ve yazdıkların doğru…

mutlakaoku.com © 2016 | Pdf Kitap İndir | Facebook video indir | Yorumlar Libros Gratis | Chapter 1 |
16
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x
()
x