Türk Milletine ve Devletine Karşı Yapılan Seri Hukuk Cinayetleri! (‘Fetömetre-Tasfiye’)

Flood-1: 15 Temmuz 2016 tarihinde Lizbon/ Portekiz’de bulunan NATO Karargahında Plan ve Prensipler Başkanı olarak görev yapıyordum.

 • Bu göreve Ağustos 2015’de başladım. Görevimin bitiş tarihi Ağustos 2017 olarak planlanmıştı. Ancak 6 ay önce görevim sonlandırıldı.
 • Yani 15 Temmuz (15/7) “KALKIŞMASI”ndan sonra 6 ay daha görevime devam ettim. Bu süreçte arka planını daha sonra anlayabildiğim ilginç olaylarla karşılaştım.
 • Kendi penceremden, 15/7 olaylarını, olayların perde arkasını ve değerlendirmelerimi merak edenler için, vaktim olduğu ölçüde, paylaşacağım.
 • Daha önce anlatacaklarımın “Alıcısı” olmayacağı düşüncesindeydim. Ülkedeki gelişmelerle birlikte anlatacaklarım daha anlamlı olacaktır.
 • 15/7 olaylarını nasıl tanımlamak gerektiğine ilişkin kesin bir yargıya varamadım. Bu olayları nasıl tanımlarız? -Darbe Girişimi? -Kendi Kendine Darbe? -Sahte Darbe? -KALKIŞMA? -Terör Olayı? -Kumpas/ Tuzak?
 • 15/7 hangi açıdan ele alındığına bağlı olarak değişik şekilde tanımlanabilir. Ben de yerine göre bu isimleri kullanacağım.
 • Kimi zaman 15/7 Kumpası olarak adlandıracak ve size – “Kumpasın Resmini Göstereceğim” ya da – “Kumpası Betimleyeceğim”.
 • Maksadım; A. Kimseyi karalamadan, gerçeklerin ortaya çıkmasına ve bilinmesine katkı sağlayarak ülkenin gelişmesini desteklemek, B. Türkiye’nin “Orta Çağ Avrupa’sı Karanlığı”ndan kurtulması ve normalleşmesinin önündeki engelleri bertaraf etmektir.

Gerçeklerin bilinmesi, işledikleri cinayetler nedeniyle, bazı kimselerin kabusu oldu. Yorumlarda bunlara şahit olacaksınız. Bunların küfürleri, hakaretleri yazdıklarımı teyit eden en belirgin alametleri olacaktır. Bunlara cevabım ilim adamlarının tavsiyesi gibi olacak.

Flood-2; İşler mi beni bulur ben mi işleri bilemiyorum, ama herhalde doğrusu nerede yıkık bir kale varsa tamirini kendime vazife saydım. Meslek hayatım viraneleri imarla geçti. Bana ne! demeyi milletime vefasızlık, milletin emanetine de hıyanet saydım.

 • Rotası benimle çakışan herkes bilir; dürüst olabilirse en iyi bilenlerden birisi de Veysel Kösele’dir. İskender Yıldırım’da bilir. İtiraz eden çıkarsa veya gerekirse birçok örneğini anlatırım. Bunları beni takdir edin diye anlatmıyorum; böyle bir hastalığım yok çok şükür.
 • Taktir edilmek için değil; DzKK, milletim ve ülkem için çalıştım. Şahsım ve ailem ikinci planda kaldı ve bunun için herhangi bir karşılık beklemedim. Hayatım böyle geçti.
 • Bu nedenledir ki; muzır bir güruhun tüm müktesebatımı gasp edip, gasp edemedikleri birikimlerimi de yok saymalarına rağmen, mesai mefhumu tanımadan yaptığım çalışmalarım için hiç pişmanlık duymadım.
 • Bilakis payıma düşen misyon için elimden gelen gayreti gösterdiğim ve bunda da başarılı olduğum için vicdanım rahat ve müsterihim.
 • Hakikatte FETÖMETRE birşey ifade etmese de, FETRÖMETRE maddelerine göre bu anlattıklarım birer kusur teşkil eder. Zalim bir SUÇ ÖRGÜTÜ, FETÖMETRE’yi, “VatanSever SAVAR” (VS-SAVAR) silahı gibi çalıştırıp, DzKK’nın çalışkan ve işinin ehli elit personelini nadasa bıraktı.
 • Mermileri aklı ve vicdanı selim tüm insanlara isabet etti ve derinden yaraladı. Hasarı özelde DzKK alsa da, ülkeye zarar verdi. Cehalet ve zulüm hükümferma olunca çalışmak da suç oldu. Çok çalışıp başarılı olmak, başka bir kusur olmasa bile ihraç olmak için yeterli bir NEDEN.
 • BAHANELERİ ise hukuksuz, mantıksız, akıl ve çağ dışı bir sürü safsata. İşin özü ise; bir kısım uğursuzlar çalışmadan ve hak etmeden belli makamları “İŞGAL” edip Türk Milletini sindirmek, köle gibi kullanmak, kazançları ile sefahat sürmek, ayağa kalkmasını engellemek istiyor.
 • Bu bağlamda, KALKIŞMADAN 6 ay sonra bana da ihraç olma lütfunda bulundular. Ama kritik vazife mi tamamlayana kadar 6 ay benimle çalışmak durumunda kaldılar. 15 Temmuz’da ben Lizbon’da olduğum ve kusur sayılabilecek bir durum ve faaliyet içinde bulunmadığım halde, 6 ay “Top Secret” kleransla önemli bir projenin başkanı olarak çalıştırıp, sonra da “Terörist” diye YAFTALAYIP ihraç etmek, ancak bir “SUÇ ÖRGÜTÜNÜN” yapabileceği bir iştir ve bu işin adı da “TASFİYE”dir.
 • Tasfiyenin bir örgütün lehine Türk Milletine ve Devletine karşı yapıldığı, yapılan hukuksuzluklardan açıkça anlaşılmaktadır. Bu “TASFİYE” ile 15 Temmuz Kalkışması ve kriter olma vasfı olmayan FETÖMETRE maddeleri arasında anlamlı bir korelasyon yoktur.
 • Evet ihraç olmayı; seri hukuk cinayetlerine imza atıp, Suç Çetesine dönüşen zavallıları düşününce, aralarında olmadığım için lütuf addediyorum. Sayısız cürmün uzun mahkûmiyet yıllarını utanç içinde geçirecek olmaları ise ayrı bir handikap ve katlanması zor bir durum.
 • Yaşananlardan esef duyan şerefli DzKK personelini tenzih ederim; elverir ki bir suça bulaşmamış olsunlar.

Hiç şüphem yok ki; -Sayıları ve işgal ettikleri makamları ne olursa olsun, bu kadar cinayetin ve ihanetin cenderesinde uzun süre ikamet etmeleri mümkün değildir. -Üzerine tutundukları hukuksuzluk ortadan kalkınca ve “Meşruiyet” hükümferma olunca hepsi savrulup gideceklerdir.

Bu Konu, Mehmet YILMAZ@Bahriye_Subayi Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

Sen, Bu konuda ne düşünüyorsun?

avatar