Kafes, Balyoz, Ayışığı uygulandı! (Bir tek ‘Cami Bombalama’ Eksik!)

Balya balya soru çaldılar, kazanamayan adamları askeri okullara mülakata çağırdılar, işin ilginci dönemin Kara kuvvetleri komutanı İLKER BAŞBUĞ, G.kurmay Başkanı ise Yaşar Büyükanıt. Ergenekon dalgası hep devam etti aslında..

  • Kadıköy’de “CAFE 42” yi açıp karargah evleri niyetine Deniz Lisesi ve Deniz Harp Okulu öğrencisi toplayıp ideolojik devşirmeler yaptılar..
  • “CAFE 42” nedir? Perinçek ekibi tarafından kurulan göstermelik cafe, fakat ideolojik eğitim yuvasıdır. MLKP(marksist leninist komunist parti) eğitir.
  • 42 nin anlamı 2010 referandumundan gelir. Yüzde 42 hayır oyu demek bu ülkenin yüzde 42 si AKP yi sevmiyor demektir. Sapkın zeka..
  • Ardından derlerki askeri okul öğrencileri bizim için değerlidir.Subaylığa nasbı yapılana kadar özel ideolojik eğitim,sonra ise aktif faaliyet..
  • Örnek isimler iki tane vereyim,Sinan Efe Noyan, Tarık Ayabakan. Amirallere suikast davasından tutuklanan genç Perinçekçi teğmenler. Perinçek bu ekolden adam yetiştirir. Gerisi boş..

Meseleyi uzatmamak manasında diyorum. Kılıçlarımız keskin ve her daim hazır olacaktır. Bunu vatanı işgal eden zararlı kanser hücreler bilsin..

Soru; Kadıköy de cafe 42 diye bir yer yok bari yazıyorsun araştırıp yaz.

  • Ergenekon davaları sürecinde açık olan bir kafedir. Azıcık siz de dediklerimi anlayıp öyle yazın. Bunlar araştırılacak şeyler değil, delilli ve dosyalı belgelerdir. İstihbarat tarafından deşifre edildi. Sonra yok oldular. Yazdığım bilgiler geçmişe yöneliktir..
  • Bütün foyalarını ortaya dökeceğim. Dediğim gibi geçmişin pisliği gelecek nesillerimizi heba etti. Geçmişini bilmeyen geleceğini anlayamaz. Şu an da ERGENEKON planında işlemeyen tek şey “cami bombalama eylemleri” var. Kafes, Balyoz, Ayışığı birer birer uygulandı.

Aynı şekilde ERGENEKON davaları sürecinde dahil askeri okullar çevresinde ve çeşitli yerlerde Türkan Saylan’ın evleri vardı. Bunlar subay astsubay devşirmeye çalışan evlerdi. “Kızlar her türlü fedakarlığı yapsınlar” denildi. Bunlar da deşifre oldu. Flood yapmıştım zaten bu konuda..

Bu Konu, Emekli Asker @EskiMektepli Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

Güncelleme: 20 Eylül 2018 — 03:17

Sen, Bu konuda ne düşünüyorsun?

avatar