Sadat nedir?

AKP iktidarı, Türkiye’yi uluslarası terör örgütlerinin yuvası ve hamisi haline getirdi. Bunu yaparken kullandığı argümanlardan birisi de güvenlik şirketleri! SADAT da bunların başında geliyor.; Sadat nedir? Adnan tanrıverdi kimdir?

 • SADAT, 1998 yılında Uluslararası Savunma Danışmanlığı alanında faaliyet göstermek üzere Özel Harp Dairesi Başkanlığında da bulunmuş Emekli Tuğgeneral Adnan Tanrıverdi’nin öncülüğünde kurulmuştur.

Yön. Kurulu Bşk:Em.Tuğg.Adnan Tanrıverdi

Başk.Yrd: Em.öğrt. Prof.Dr. Mehmet Zelka

Yön.Kurulu.Üyesi: Em. Hv. Plt. Kd. Alb. Haluk Yıldırım!

 • Mailime gelen dosyalar ve mesajlar heyecanlandırıcı ve sarsıcı olduğu kadar kan donduran da cinsten! Gelenleri hazırladıkça yazacağım!
 • AKP’NİN EN KİRLİ İÇ ÇAMAŞIRI SADAT DOSYASIDIR.
 • İslamcı Kontrgerilla’nın siyasileri ve devlet imkanlarını kullanarak kurduğu Savunma ve Danışmanlık şirketi SADAT’ın başındaki isim çok tanıdık : Emekli Tuğg. Adnan Tanrıverdi, yani 15 Temmuz sonrası Cumhurbaşkanı Başdanışmanı yapılan zat!
 • AKP’ nin her türlü yasadışı işlerini ihale ettiği (birazdan sayacağım birçoğunu) şirketin temel hedefi TSK alternatifi bir ORDU KURMAK!
 • Başta Hulusi Akar olmak üzere aslında hemen tüm kuvvet komutanları ve bakanlar yani yüksek bürokrasi bu örgütten haberdar ama ESİRİ!
 • Özel Harp Daire Başkanlığı’nda görev almış,Yeni Akit yazarı Emekli Tuğgeneral Adnan Tanrıverdi’nin başkanlığında yabancı orduların personeline eğitim vermek üzere kurulan savunma ve danışmanlık şirket kadrosunda astsubaydan generale görev yapan yüzlerce asker var!
 • Aslında bu şirketin(örgütün) zaten amacı TSK ve Emniyet mensupları.Yüksek maaşlarla bünyesine kattığı isimlere suç işlettirip esir alıyor
 • Asıl inanılmaz olanı bu emekli TSK mensuplarının birçoğu uluslararası teröristlerin bile işlemediği suçlara ortak ediliyor.
 • -İşte o suçlardan bazıları: Ulusarası insan kaçakçılığı, uyuşturucu ticareti, kara para trafiği, adam öldürmek, casusluk vd.(liste uzuyor)
 • Güya yabancı ülke ordularının personeline “Teknik ve stratejik eğitim” vermek için TSK’dan emekli edilen askerlerin kurduğu SADAT’ın resmi sayfasına bakarsanız “Tank imha eğitimi, uçak sabotaj eğitimi,patlayıcı eğitimleri gibi” Emniyetin bile yetkisinde olmayan eğitimleri verdiği yazıyor.Kimin uçağını kimin tankını imha edeceksin kardeşim? Derdin nedir? Ayrıca vatandaşını eğittiğin o ülkenin bundan haberi var mı? YOK!
 • İşte zurnanın zırt dediği yerlerden bir tanesi burası: TÜRKİYE,Uluslararası Ceza Hukukundan doğacak bu faaliyetinden dolayı yüksek miktarda tazminat cezalarına çarptırılır ki işin ucu toprak kayıplarına dahi gidebilir!
 • Devam ediyorum: Şirketin danışmanları arasında Türk-İslamcı kimliğiyle bilinen Al Baraka Mütevelli Heyeti Üyesi Emekli Tuğgenaral Mehdi Sungur ve adı Bitlis Mutki’de bulunan toplu mezarla anılan bölge halkı tarafından “Kelleci General” olarak bilinen Korkmaz Tağma dikkat çekiyor.
 • Yine Akit yazarları Ahmet Varol ile Abdurrahman Dilipak da şirketin Ortadoğu danışmanları.Şirketin psikolojik harp danışmanlığını da yaptığı açıklamalarla kamuoyunun sık sık tepkisini çeken İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan yapıyor ki TARHAN, 15 Temmuz sonrası bir TV programında TANKLARI BİZ DURDURDUK’u ağzından kaçırdı.

 • İslam ülkelerinde kanlı bir değişim başladığını,  istikrarın çok uzun zaman alacağnı,onlara “yardımcı” olmak amacıyla yola çıktıklarnı söyleyen Tanrıverdi şirketn amacını şöyle tanımlıyor;

“Özellikle ve öncelikle yönetim değişikliğine uğrayan İslam Ülkelerinin Silahlı Kuvvetlerinin yeniden organize edilmesinde, ihtiyaç duyacakları savunma danışmanlığı,lider seviyesindeki askeri ve güvenlik personelinin eğitimini, askeri ve güvenlik alanlarında gerekli araç, silah ve malzemenin tespit ve tedariki faaliyetlerini, Devletimizin politikalarının bir parçası olarak e Devletimizin çıkarlarını gözeterek, gereken sahalardaki izinler ilgili Bakanlıklardan alınmış olarak,konularında mütehassıs EMEKLİ ASKERİ PERSONELDEN yararlanarak ekipmanlar vasıtasıyla yürütecektir.”

 • Yani bu ifadenin Türkçesi: Hükumet ARKAMIZDA!
 • Peki emekli bir RUS generalinin organize ettiği Türkmenistan’dan kaçırılıp İŞID’e katılan militanların eğitimi SADAT’ı ne ilgilendirir?
 • Ya da MİT’in misafirhanelerinde bu militanların ne işi var? Cem UZAN’ın TMSF’ye devredilen arazilerindeki kamplardan başka ülkelerin özellikle Rus, Alman ve ABD istihabaratlarının hiç mi haberi yok sizce?
 • SULAR KABARDIĞINDA KİMİN KAYIĞINA BİNECEKSİNİZ?
 • SADAT şirketinin Suriyeli muhaliflerin silahlandırılması,eğitilmesi ve finansmanı konusunda önemli roller üstlendiği konusu BM Güvenlik toplantılarında bile broşür broşür dağıtılırken AKP hükumeti hangi tedbiri aldı yada hangi soruşturmayı açtı: HİÇ!
 • Körfezden gelen dolarlar,Türkiye’de çeşitli kuruluşların örtülü ödeneğinden ayrılan paralar Suriye muhalefetine ve İŞID’e SADAT tarafından aktarıldı.Bu benim şahsi fikrim ama eğer MİT tırlarını durduran savcılar FETÖ’cüyse demekki FETÖ-AKP savaşında FETÖ, bu kozu masaya atmış ama güç yetirememiş.

Yorulmadıysanız devam ediyorum dosya epey uzun:

 • Her türlü silah tedariki, bunların eğitimi ve mahalline sevki de internet sitelerinde verdikleri “hizmet”ler arasında sayılırken ve bunun hukuki bir karşılığı yokken Emniyet,TSK yada MECLİS bu konuda hangi soruşturma talebinde bulunmuşlardır: YİNE HİÇ!!!
 • Bununla birlikte şirketin sitesinde,uluslararası hukuk tarafından açık bir şekilde suç sayılan sabotaj, pusu, suikast, adam kaçırma gibi başlıklarda da eğitim verildiğini açıkça ilan ediliyor. Şimdi bir düşünelim:Sakın AKP aba altından sopa gösteriyor olmasın:
 • Yani “Her türlü muhalif itina ile ekarte edilir!Hemde terörist yöntemlerle!” diyor ve bürokrasi bu sebeple SADAT’a sessiz kalıyor olmasın.
 • Suriye muhalefetine diplomatik misyon verilmesi,Türkiye’de karargah temin edilmesi ve silah tedarikinin sağlanmasını talep eden bir CB danışmanı (TANRIVERDİ) olduktan sonra Suriye’de TSK varlığının anlamı da daha bir belirginleşiyor. Evet bize bu belayı TANRI VERDİ!
 • DAEŞ, Hizbullah, İBDA-C gibi yasadışı örgütler ile devamı nitelikli olan radikal cemaat/tarikatlar (Adıyaman Menzil Tarikatı,Nurcu Kurdoğlu Cemaati vb.) özellikle genç TSK personeli arasında bulunan dindar görünümlü kişileri ağlarına düşürmek için çalışıyorlar!
 • P.B.çvş. Şener Polat’ın üniforma üzerine bağladığı sarıklı pozu! Ulu önder ATATÜRK bu fotoğrafları görse ne derdi acaba?

 • Peki DAEŞ’li “ABİ” leri tarafından rütbeleri takılan BİNBAŞI BÜLENT ŞİMŞEK’E ne demeli?

 • SADAT vasıtasıyla sindirilen TSK komuta kademesi İKK zaafiyeti göstermektedir! Daha fazla gitmez! Acilen BM gözetiminde açıklama yapmalılar.
 • Bu pisliğe bulaşanların elime ulaşan listesi ve faaliyet raporları var! Şimdilik terminolojisini yazdım.

BU TERMİNOLOJİYLE DE KONUŞACAĞIM!

 • “Suriye’ye neden asker gönderdiler?
  Libya’ya neden asker gönderecekler?
  Neden Cihatçı çeteler kurdular.
  Nijerya’ya kadar her yere neden silah yolladılar?
  Halk Özel Hareketi’ni kurup neden sivilleri silahlandırdılar?SADAT kurucusu her şeyi net açıklamış;
 • Konuşan şahıs Adnan Tanrıverdi, Erdoğan’ın başdanışmanı. Saray’a bağlı özel silahlı birlikler kurmakla meşgul. Devletin üst düzey bütün güvenlik toplantılarına katılıyor. YAŞ listelerini hazırlıyor. Tüm bunları ülke için değil Mehdi’nin gelişine zemin hazırlamak için yapıyormuş.
 • “ASSAM 3. İslam Birliği Konferansı” denmiş. ASSAM ismine dikkat! Adaleti Savunanlar Stratejik Araştırmalar Merkezi Derneği (ASSAM) neden kurulmuştu biliyor musunuz? TSK’nın yeniden yapılandırılmasına yönelik eleştiriler geliştirmek için. Yani TSK’yı Mehdi’ye hazırlıyorlar!

Yazar; kartalgozler‏

2
Sen, Bu konuda ne düşünüyorsun?

avatar
2 Yorum Konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Serkan aydin Son yorum yazarları
trackback

[…] OKU; Sadat nedir? […]

Serkan aydin
Ziyaretçi
Serkan aydin

Kısaca tamamen karalama üzerine yazılmış bir yazı..yaziyi yazanin elinde yeterli delil kanıt belge done yok buna rağmen suç isnat eden iddiaları çok büyük..ama iddiaları saglam temellendirmelerden yoksun..belli ki sadat adli kuruluşun kurulma amaçlarından olan; türkiyenin bekasını çıkarlarını ilgilendiren, stratejik hedefleri dahilinde olan, yurt dışında yapılacak operasyonları türk devletinin ismini geçirmeden zimmi ve gizli yollardan illegal olarak orgutlemek ,organize etmek ,kollektif bir şekilde koordine etmek ve yönetmektir..ve bunları yaparken türkiye cumhuriyeti devletinin izlerini uluslararası hukuk boyutunda ve kamuoyunda minimuma indirmektir.olmasi gereken de budur her büyük devlet bunu yapar.abd ‘nin blackwater şirketi rus wagner şirketinin ortadoğu ve çıkarları olan her lokasyonda örtülü operasyon yapması gibi..veya ingilterenin resmiyette sivil toplum örgütü olarak gözüken fakat aslında istihbarat örgütü olan beyaz migferler gibi..isiti yazıda örnek gösterip türkiyeyi isid destekçisi olarak lanse etmişsiniz fakat türkiye cikari icap ediyorsa yeri gelir isidi de destekler pkk yida destekler..isidin içine kendine çalışan isid militanlarıni da sokar silahlandirirda..devlet işlerine aklınız ermiyosa karalama yapmayın..turkiye aktuel olarak askeri boyutta suriye ırak somali ve libyada operasyonel durumda ve olmakta zorundadır çünkü çıkarlarımız doğrultusunda bu elzemdir bizim icin.turkiye günümüz dünya konjektorunde pasif ve edilgen kalamaz yurtta sulh cihanda sulh gibi ahmakca bir mottoyu dustur edinip icine kapanamaz.çok merak ediyorm devletin kurumlarına özellikle askeriyeye fetocular yerlestirildiginde sesiniz cikmismiydi??veya bu durumu tehdit olarak görmüşmuydunuz??bu yazıyı yazan feto sempezitani bu cok açık..

mutlakaoku.com © 2016 | Pdf Kitap İndir | Facebook video indir | Yorumlar Libros Gratis |