Perinçek ve Avrasyacı’lar 15 Temmuz tuzağında Başrollerdeler!

Köprüler kapatıldıktan 1 saat sonra Ulusal Kanal’ın bas bas FTÖ DARBESİ diye bağırması,Avrasyacı’ların 15 Temmuz’da askere kurulan tuzağın başrolünde olduğunu gösterir! Henüz daha RTE,Binali ve Fikri Işık konuşmamış ama kıytırık 1 kanal FTÖÖ diye HANGİ AMAÇLA ,NEDEN bağırır?

 • 15 Temmuz Tuzak Denklemin’de;TSK’daki,Perinçek’çi unsurların rolünü deşifre etmek için en iyi çıkış noktası 1.twette sorduğum sorudur.Zira;hem havada,hem karada,hem denizde askerleri EMİR/KOMUTA tuzağıyla sahaya sürenler işte tam da, TSK’da konuşlanmış bu Perinçek’çilerdir.
 • BAKNIZI;Subayları,tuzak emir/komuta zinciriyle,er ve öğrencileri de tatbikat/terör yalanıyla,ölüme itip,iş işten geçtikten sonra da,ASRIN KAHPELİĞİYLE kendilerini DARBE KARŞITI gibi sunan bu Perinçek/Ergenekon/Balyoz ilişkili komuta kademesinden;TEK 1 KİŞİ TUTUKLANMAMIŞTIR!
 • Nasıl yani;EMRİ VERENLER ve kendi askerlerini ateşe attıktan sonra da;kimisi bodruma,kimisi otoparka,kimisi halasının evine,kimisi ormana saklanan bu KOMUTA KADEMESİ;ESAS DARBECİ DEĞİL MİDİR? Bunu tüm Türkiye’ye yutturdunuz ama hukuk azıcık dâhi işleyince,eyvahlar olsun size!
 • YAHU;daha RTE filan ortadak yokken;köprü yeni kapatılmışken,Perinçek’in internete yüklediği bu videoları nasıl açıklayacaksınız? Bu adam ORGENERAL falan mı ,kim ki daha hiçbir detayı belli olmayan darbeyi EN ERKEN SAATTE detaylı 1 şekilde anlatabiliyor?

İşte askerin subayın astsubayın niye sokağa döküldüğünü bilmediği saatte,Perinçek örgütü lideri,çok önceden hazırladığı metnini okuyor!  15 Temmuz gecesi Perinçek’in İnternete Yüklediği video!

 • TUZAK FORMÜLÜ; A)-Tuzağa düşürebileceğiniz kadar askeri,öğrenciyi filan o gece tuzaklayın. B)-Perinçek’e bağlı askerler;SANKİ BU İŞİN İÇİNDEYMİŞ GİBİ,uçakları uçurtsun,terör/tatbikat diye gemileri kaldırtsın C)-ANİDEN;Perinçek, FTÖ DARBESİ diye bağırsın D)-Asker ortada kalsın!
 • Tabi ki;bu kadar basit değil ama herkes mezvuyu anlasın diye spesifik 1 çerçeve çiziyorum! Zira DARBE TİYATRODUR dediğinzde,insanlar;NASIL YANİ BU KADAR ASKER,UÇAK,TANK RTE İÇİN TİYATRO MU OYNADI gibi ahmakça 1 çıkarımda bulunuyor.O yüzden;HAYIR;TİYATRO DEĞİLDİ,TUZAKTI,diyorum.
 • Hukuk gereği TUZAĞA DÜŞENLER değil;TUZAĞI TASARLAYANLAR;esas suçludur! Tek 1 kişiye mermi sıkmamış,şaşkınlık ve şok içerisinde ne olduğunu anlamaya çalışan;Tuzağa çekilip linç edilen erler ve askeri öğrenciler mi suçlu,yoksa onlara bu tuzağı kuran;GÖREVDEKİ KOMUTANLAR MI SUÇLU?
 • TSK düşmanı İran Şeriâtçilerine;Tibet maymunu gibi 32 dişini göstererek;’30.000 Türk askerini mahfettik,içinde öğrenci/erler de var’ diyenlerle iş tutan,şu anda TSKda görevde olan komutanlar mı HÂİN,yoksa tuzaklanıp,linçle müebbet alan öğrenci ve erlermi?

Bu videodaki Türk ordusuna sızmış alçak Pers Mecusi Generali’nin şu cümlesine dikkat edin;30.000 asker;ÖĞRENCİ DAHİL! Şerefsiz haysiyetsiz adam Öğrencileri tuzağa düşürüp hapse atıp,linç ettirip,boğazını kestirmiş,gidip bunu Pers ajanlarına zevkle, anlatacak kadar insan artığı!

https://video.twimg.com/ext_tw_video/975156656526020608/pu/vid/640×360/KaUfeflVRNi2XzHt.mp4

 • SÖYLEMİŞTİM;15 Temmuz Tuzağı;BALYOZ/ERGENEKON DARBE PLANININ ŞARTLARA GÖRE YENİLENİP;”TERSİNE MÜHENDİSLİK” YÖNTEMİYLE İCRÂA’sıdır! Balyoz/Ergenekon Darbecilerinin o dönem,gerçekleşemeden ifşaa olan tüm soykırım planları;15 Temmuz’dan sonra tek tek gerçekleştirilmiştir!
 • Sabahın 4ünde,8 aylık hamile 1 kadının evini basıp,baş örtüsünü ve saçlarını çekiştirerek YÜRÜ DARBECİ HÂİN diyen ve annesine sarılıp ağlayan küçük çocuğunu SUS P*Ç diye tekmeleyen güruha sordunuz mu hiç;BU KADININ DARBE İLE NE İLGİSİ VAR ULAN,EY ALLAHSIZ VİCDANSIZ KÖPEK diye!
 • Gördüğü kemoterapiden dolayı 50kg’a düşmüş,yataktan kıpırdayamayacak halde olan kanser hastasının kaburgasına tekme atılarak,yaka paça hücreye DARBECİ HÂİN diye atılmasına TEK 1 SES VEREMEYEN,şeytan sürüsü;DARBE TUZAĞINI BİZZAT KURANLARA;salyalalı dilleriyle alkış tuttular!
 • Hiçbir şeyden habersiz Gökhan Öğretmenin;KALBİME VURMAYIN diye bağırmasını fırsat bilip,özellikle KALBİNE TEKME ATAN ve öldüren;soykırım cânileri,o kadar korkak ve kahpesiniz ki;ESAS DARBE TUZAKÇILARINI çok iyi bilmenize rağmen,gidip bu Allahsızlığı onbinlerce masuma yaptınız!
 • Tuzak devreye girdiğinde, ailesiyle tatilde olmasına rağmen,tuzağı farkedip tugayının darbeye katılmasını engelleyerek yüzlerce insanın hayatını kurtaran;DARBEYİ ENGELLEMEYE YÖNELİK HAMLE YAPTIĞI KESİN OLAN GENERALİ;sırf Perinçek istedi diye öldürdünüz!

1-Darbe saatinde ailesiyle tatilde 2-Gece 2de dönüş yaptı ve tugayın darbe tuzağına katılımını engelledi. 3-Yurtta sulh listesine adı yazılmıştı,tutuklandı 4-476 gün iddianamesiz geçti 5-Hastalandı,öldü 6-Türk askeri sayılmadan,bayraksız gömüldü. SORU;BU ÖLÜM LİSTESİNİ KİM YAZDI?

 • 15 Temmuz’la ZERRE KADAR ilgisi olmayan,onbinlerce subayı,astsubayı;SIRF DARBE TUZAĞINA DÜŞMEDİ DİYE;hücreye atıp,işkence yaptınız! Yurt dışında vatan görevinde olan subayların üniformalarına,hayatlarına,emeklerine,soykırım iblislerine rahmet okutacak yöntemlerle saldırdınız!
 • Öğrenciye,ere müebbet verirken utanmadınız ve Dünyanın en iyileri olan yüzlerce savaş pilotu,bahriyeli,karacı vs pırlanta gibi yüreğe,ve en gelişmiş yabancı orduların parmakla gösterdiği bir eğitim,bilinç ve vatan aşkına sahip TSK mensubuna kıydınız!

 • HAYIR;haklarını ve hayatlarını gaspettiğiniz bu insanlar şeref,namus,ahlak ve haysiyetleriyle DİMDİK duruyorlar! Küskünlük,umutsuzluk ve perişaniyet sefillere has özelliklerdir! MERT olanlar;GANDİ’nin dediği gibi,er ya da geç;ADÂLETSİZLİĞİ,ADÂLETİN TA KENDİSİYLE YIKACAKLARDIR!

Bazen kontrolümü kaybedip;yüksek perdeden haykırdığım için rahatsız olanlar varsa,kusuruma bakmasınlar.Yüreğimin yâresine verin dostlar! Zira bu yara benim değil,masumun yâresidir! Tuzağa çekilip,parça parça edilen ‘Mezarsız Askerimin’ yâresidir! O yüzden;sızısı pek derindir!

Bu Konu, Turan Felek @turanfelek  Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
mutlakaoku.com © 2016 | Pdf Kitap İndir | Video İndir | Yorumlar Libros Gratis | Free pdf download |
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x
()
x