Mahallemize Bir Pezevenk Geldi! (‘Herkesin elinde sapan!’)

Editörün notu; Hikayede bazı takipçilerimiz için rahatsız edici olabilecek erotik bölümler içerir!

Birgün okula gittim sınıfa girdim, öğretmen gelmemiş, beslenme teneffüsüne kadar bekledik gelen giden  kimse yok, üç dört saat okulda takıldım, sonra eve geldim, önlüğü çıkartıp salona atıp sokağa çıktım oynuyorum, o zaman da sapan muhabbeti dönüyor mahallede.

 • Herkesin elinde sapan sağdan soldan çakmak taş topluyor, ben de bir iki ağaç dalını kırıyorum çatal gövde lazım, sapan yapmanın temel kriteridir bu bilen bilir. Arka mahalleleri dolanıyor, patlak balon arıyorum, bir iki balon bulabilsem afili bir sapan yapacağım.
 • Aşağı sokakta epeyce kadın toplanmış, bir adam birşeyler anlatıyor, merak ettim yanlarına gittim, adam günlük yevmiye falandan bahsediyor, adam mahalleli değil değişik bir tip, kadınlar olur adama olur deyince, adam beni de işaret ederek ahanda bunları da getirin dedi.
 • Adamın elinde dört tır tarihi geçmiş rakı varmış, mazotla bir ilacı karıştırıp bezle üzerindeki tarihleri silme işi, aşağı mahalle yukarı mahalle enik cücük kim varsa adamın deposunda çalışıyoruz, akşama kadar skt silip iyi de para alıyoruz.
 • Depo gibi bir yerdeyiz, epeyce kalabalık, öğle yemeklerinde herkes kendi evine gidiyor. Yarım saate gidip gelip tekrar işin başına koyuluyoruz, ortam kakara kikiri ara sıra şişeler vs kırılıyor kokudan durulmayacak bir yerdeyiz.
 • Çalıştığımız deponun üst sokağında da aşırı derece güzel iki kız oturuyor baya bir güzeller, sanırım yirmiyedi yirmisekiz yaşlarındalardı. Ama mahallenin dilinde bu hatunlar biliyorum. Sürekli kapılarının önünden tanımadığımız başka mahalle delikanlıları gelip geçiyor.
 • O dönemler Peugeot103 motorlar moda, kızların kapısından kim geçse ya gaza basıyor, ya motorun önü kaldırıyor bilemedin egzoz patlatıyor. Kızlar da dillere destan hani, mahallenin afet-i devranları. Bu kızlar da depoda yanımızda çalışıyorlar, garibanlar velhasıl babaları ölmüş vs.
 • Kızların da bir abisi var o da çalışıyor depoda ama o silme işi yapmıyor, patron onu sağa sola gönderiyor, paraları yevmiyeleri vs o dağıtıyor, baya bi samimi olmuşlar. Bir iki kez de bunları kafaları güzel türkü söylerken gördüm. Adam bildiğin kızların abisini yedirip içiriyor.
 • Silme işi bitti, iyi paralar kazandık adam depoyu kapattı gitti ama ara sıra mahallede görüyorum. Birgün sapanla serçe vurmaya diye sokakta geziyoruz, ben de o zamana kadar hiç vurmamışım. Sürekli ıskalıyorum, sapanım dengesiz ayar verememişim vs.
 • Tellerde serçe sürüsü vardı, öylesine salladım, kuşların hepsi havalandı biri de havalanmaya niyetlendi ama parpazladı, biraz çırpındı az yükseldi takk kızların damına düştü, hemen ora koştum bir baktım zayıfça olan kız kapıda oturuyor. Abla, damınıza kuşum düştü dedim.
 • Napalım dedi düştüyse dedi, iki dakka alırım dedim ama kız beni yalvartmaya çalışıyor, gülüyor vs. kız da acayip güzel hani 32 diş pırlanta, makyajlar sade, alta şalvar giymiş ojeli parmaklar hasır terliklerden görüyor o derece. Hadi git al gel hemen dedi.
 • Bunlar tek katlı evde oturuyorlardı, sıvasız biriket bir ev. Dış kapıdan girdim dama çıkan merdivenlere yöneldim vurduğum kuşu bulacam. Bir iki merdiven çıktım, içerde yüksek ses müzik çalıyor arabesk birşeyler. Evde bi acayiplik sezdim ama bana ne diyordum.
 • Dama geldim etrafa bakıyorum kuş yok, duvar deliklerini vs bakıyorum bulamadım. Sonra bi arka aydınlatma penceresi gördüm orada bir delik vardı, deliğe doğru bakayım derken, camda gördüklerim karşısında şok oldum.
 • Evin salonunu tam görebiliyordum, rakıcı patron salondaki kanepenin üzerinde büyük kızı kuçağına almış sevişiyordu, adamla beraber bir ora bir bura dönüp yiyişiyorlardı, ilk başta mala bağladım anlam da veremedim, mal mal bakıyorum, kızın anası da salondaydı.
 • Kızın kafası kanepenin köşe kenarına sıkışmış sevişirken anası da salonun ortasında büyük bakır bir tepsi içinde karpuz kesiyordu. Kız adamla inleyerek hurharca sevişiyor bir yandan da anası karpuz dilimlerinin götüne bıçağın tersi ile vurup çekirdekleri ayıklıyordu.
 • Kapının eşiğinde de piknik tüp üzerinde alüminyum leğende su ısıtıyorlardı, sanırım adam duş alsın diye. Adam kızı kanepede ters çevirip at kuyruk saçları kavradığı esnada ben camdan geri çekildim, bir baktım kuş yerde, kanadından vurmuşum. Hemen yakaladım.
 • O sevinçle daha da izlemeden aşağı indim, arkadaşlar da beni bekliyordu, toplaştık herkes kuşa bakıyor, biri dedi kellesini çek de yiyelim, ben olmaz dedim, gaza getirdiler, kuşun kanadına baktım hafif kanıyordu, kalbi küt küt atıyordu. Tırnakları elime batıyordu.
 • Daha fazla beklemenin bir anlamı yoktu, gagasının ordan tuttum, diğer elimle de gövdesini tutuyorum, gerdirerek sündürüp, kuşun kafasını kopardım. Sonra arsada ateş yaktık, tüylerini yolup pişirdik, eti çok azdı.
 • Bu adamı başka bir gün daha eve girerken gördüm, bu sefer kapıda kızların abisi vardı, topum düştü yalanı ile dama çıktım, salona baktım, iki kız bir ana bir de o adam ordaydılar, kızların biri çıplaktı birinin de üzerinde sadece şalvar vardı, anaları da yerde kahvaltı yapıyordu.
 • Şalvarlı olan kız anasının kahvaltısına malzeme indiriyordu yumurta felan, naylon bir hasır üzerinde oturuyorlardı, adam da malafatla oynuyordu, çıplak olan kız da tv de kanal arıyordu, epey izledim, şalvarlı kız çay doldururken adam, tv değiştiren kızı kolundan çekip, Yere yatıracakken anaları bağırdı, demlik devrilecek kanepeye çıkın dedi.
 • İki kız bir adam kanepede oynaşıyorlardı, adam kızları kanatları altına almış memeleri ile oynuyordu. Kıllı bir herifti. Sonra aşağı indim, çocuklarla oyuna devam.
 • Aradan zaman geçti, Mahalleli 20’lik ergenler bu eve girip çıkmaya başladı, haftalığını alan, anasından para çalan, bacısının çeyizini çalıp satan ne kadar ergen varsa soluğu bunlarda alıyordu, bizim sokakta da bir ergen vardı, arkadaşları bununla milli değil diye dalga geçiyordu.
 • Buna parayı biriktir vs kızlara götürelim seni diyorlardı. Çocuk da öksüz, bir evin tek evladı masum biri. Bunlar olurken mahalleli bu kızların durumundan rahatsız oldu, kızlarla sevişmeye gelen biri de sokakta oynayan bir çocuğa motorla çarpınca ayaklandılar.
 • Akşam üzeriydi eline sopa alan, taş alan kızların kapısında toplaştı, evi taşladılar, dışarı çıkın lan diye bağırışmalar oldu, sonra evin içinden kızlar, abisi, anası ve bizim saf ergen çıktı, hepsini dövdüler, mahallede orospuluk yaptırmayız vs dediler. Sonra da ergene suç attılar.
 • Ergen kimsesiz olduğundan savunanı çıkmadı, pezevenklikle suçladılar. Halbuki asıl pezevenk rakıcı patron ve abileriydi. Çocuk madara olunca evden kaçtı. Anası da günlerce ağıt yaktı, heryeri aradılar bulamadılar, intihar etti deniliyordu. Ergenin anası da hep gece çalıştığından hiçbir olaydan haberi yoktu, ne kızları bilirdi ne de o pezevenkleri. Kadın harap oldu. Kızlar taşındı.
 • Aradan iki sene kadar geçti sokaktayım yine, bir baktım aşağıdan bir adam geliyor, hemen tanıdım pezevenk patronu, o arada da ergenin anası, Elinde canlı bir tavukla bize bunu kessenize çocuklar diyordu, ben kesemem dedim, kadın hadi acelem var biriniz kesin şunu dedi, olmaz dedik, ama kadın yana yakıla bir erkek arıyor ki tavuğu kestirsin.
 • Kimse kesmedi, sonra o pezevengi gördü tanımıyor tabi, şu tavuğu kesmez misin? Dedi, adam da lakayık bir şekilde üstüm batar dedi, kadın yalvarınca işim acil deyince o pezevenk tavuğu kesti.
 • Kesti ama keser kesmez tavuğu bıraktı, tavuk kafasız koşmaya başladı, yakalamaya çalışıyoruz. Epeyce yakalayamadık. Sonra yakaladık. Kadın adama beddua etti.
 • Akşam oldu mahalleye bir sürü polis ambulans geldi hemen hastaneye gittiler, bir olay olmuş ama bilmiyorum, aradan 3 saat geçti, ergenin anasını getirdiler, kadın nasıl ağlıyor feryat figan, meğerse oğlunun boğazına biber dolmasının kabuğu kaçmış, bunlar da bilememiş. Sırtına vurmuşlar, iyice ciğere inmiş, bizim ergen sofra başında boğularak ölmüş.
 • Öncesinde ergen anasını aramış artık eve gelecem demiş, anası da sevinçten ona güzel yemek hazırlamaya başlamış ama vakit de çok azmış, mahalleye at arabasında canlı tavukçu gelince almış bir tane tavuk, tavuğu kestireyim, yolayım, pişireyim derken geç kalmış, ergen eve erken gelmiş, süpriz yapamamış kadın, alelacele biber dolması yapmış ki oğlu aç kalmasın. Okuyanlardan A.R.O

Bu Konu,  Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
mutlakaoku.com © 2016 | Pdf Kitap İndir | Facebook video indir | Yorumlar Libros Gratis | Chapter 1 |
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x
()
x