Helak Olan Kavimler

Flood'un Yayınlandığı Tarih:9 Ocak 2020 @ 04:19

Lut kavminin tamamı eş cinsel miydi? Hayır, Peki neden neredeyse tamamı helak oldu? Çünkü sapkınlığa engel olmadılar karışmadılar . Çoğunluğa uydular isteyen istediğini yapar dediler biz karışmayız dediler, Mücadele Etmediler, Ve o pisliklerle birlikte helak oldular.

 • Semut kavmi deveyi kestiği için mi helak oldu? Allahın kesin hükmüne karşı geldikleri için. Peki deveyi yalnızca 9 kişi kesti. Neden bütün kavim helak oldu? Çünkü zulme ve zalime göz yumdular. Haksızlığa direnmeyip güç ehlinden yana oldular. Zalimin zulmüne engel olmadılar.
 • Resülullah sav islamı getirmeden Mekke’de Hanif dininden olanlar vardı. Bunlar Namaz kılar Oruç tutar kurban keserlerdi ve bir olan Allah’a ibadet ederlerdi? Müşrikler putlara ibadet eder. Hanifler Allah’a, sonra el ele sohbet eder sarmaş dolaş olurlardı. Peki ne değişti de Resulullah İslamı getirince Müşrikler ve müminler çatıştı.
 • Çünkü İslam küfre ve zulme göz yummaz. Bozuk düzen yıkılıncaya kadar mücadele eder.
  Dönemin hanifleri Resule gelip bizde hz. İbrahimin dinindeniz deyince, Hayır siz İbrahimin dininden çok uzaksınız dedi kutlu nebi.
 • Karışmamak, göz yummak susmak İslamın hiç bir yerinde yok. İslam hakkı bir Zulmü bin kişi haykırsa birin yanında iki olmaktır. Bizler bunu anladığımız zaman kazanacağız. Yoksa Helak olan kavimlerden ne farkımız kalır? Allah muhafaza buyursun.
 • Ey Şuayb; senin namazın mı, bize babalarımızın taptıklarını ve mallarımızı dilediğimiz gibi kullanmamızı men’ediyor? (Hud 87) İşte İslam mal sahibinin malını bile özgürce harcamasına mani olan. Tuvaletteki taharete kadar kural koyan İslam bu iken nasıl susup sessiz kalalım?
 • İdlip, Arakan, Filistin, Doğu Türkistan,
  Yemen, Irak aklınıza neresi gelirse,
  Nerede zulüm zalim var ise
  Biz Müslümanlar vazifemiz gereği.
  Baş kaldırıp haktan yana olmaz isek,
  Helak olan kavimlerden ne farkımız kalır?
  Üstelik helak olan bütün kavimlerin özellikleri.
 • Bu dönemde toplanmış iken,
  Fuhuş, Eşcinsellik, Kibir, Tartıda hile,
  Zulum, Cinayet, Aldatma, Soykırım, Şirk,
  Her biri birer helak sebebi iken,
  Bugün bütün hepsi günümüzde mevcut değil mi?
  Şimdi hangi çılgın bize sus diyebilir?
  Hepsinin acı akıbeti ortada iken.
  Uyanın Allah için UYANIN.
 • Azınlık sizi felaha çoğunluk ise helaka sürüklemez mi sanıyorsunuz. Hz Nuh, Hz İsa, Hz Musa, Hz Şuayb, Hz İlyas, Hz Yakup, azınlık değiller miydi? Ne oldu güç ehillerine? ne oldu o kalabalıklara? Ne oldu güce tapanlara? Tek başına da kalsan Allahın davasını güdüyorsun. Allah sana yetmez mi?
 • Firavunun büyücülerini hiç düşündünüz mü? Hz Musa ile bilgilerini çatıştırıp, Yenilince iman eden o aslan parçaları, Yeryüzünün en zalim adamının önünde bir olan Allaha secde etmediler mi? Kolları ve Ayakları çaprazlama kesilme pahasına. Kim size sus diyorsa ziyandadır?
 • Bürûc Suresindeki büyücünün çırağını düşündünüz mü? O tek başına, Tevhidi haykırıp Bir olan Allaha sığınmadı mı? Kazıklar sahibi zalim kral ne yapabildi? Şimdi soruyorum kim kazandı? Zulmeden çoğunluk mu? Bir olan Allaha sığınan azınlık mı?
 • İdlib, Arakan, Doğu Türkistan, Yemen, Irak ve bir çok yerde müslümanlar katlediliyor Peki kim kaybediyor Bir olan Allah a iman ettikleri için Katledilenlermi kaybediyor sanıyorsunuz? Yoksa sus pus olmuş onlarla aynı cenneti isteyen sizmi? Yoksa zulmeden kafirlermi ?

Arakan’da Neler Oluyor? (‘Gerçekler’)

ABD, Çin, Türkiye ve Doğu Türkistan

 • Vallahi sadece Allah ve Resulüne iman ettiği için zulme uğrayan şehit edilenler kazandı? Kaybedenlerden olmamak için çırpının ağlayın engel olun duyurun. Yoksa elem verici azap bize de dokunur. Allah muhafaza, Allah için floodu okuyan kardeşler. Rt ve Alıntı ile okunmasını sağlayın. Selam ve dua ile Essalamu Aleykum.

Yazar; EBU__CİHAD

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
Anonim
Anonim
4 yıl önce

arap efsanelerine pek inanma hacı islamda bazen nası işine gelirse orda durur

EBUHARRAS
EBUHARRAS
Cevap verdi;   Anonim
5 ay önce

Kuran Şeref verir.Her Doğru yolun başına oturan Şeyh-tan lar saptırırlar..

mutlakaoku.com |
2
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x