Fenerbahçe Şike Yaptı mı? Yapmadı mı?

Gençler… Bu Kumpas tescillendi denilerek oluşturulan algıyla ilgili bir flood yapacağım elimden geldiğince. En temel düşüncemi en başta yazayım: Fetö terör örgütüdür ve bu gerçek değişmeyecek.

 • Şike yok diyenler için ise Serat Akın ile başlayalım…
 • Serhat Akın, elde ettikleri şampiyonluğu dahi doyarak kutlayamadıklarını anlatıyor. Bizzat 1. ağız. Öyle saçma sapan görseller falan değil direkt açıklama. Peki mahkemede yargılanan İbrahim Akın, camideki hocasına ne sormuştu hatırlıyor musunuz? “Hocam şike caiz midir?”
 • Şimdi bu adamların şikesini terör örgütü mensupları ortaya çıkardı diye ve mahkeme bu delilleri reddetmemesine rağmen şike yok mu diyeceğiz? Neden? Şu görüntülere bakın, hiçbiri çürütülemedi.
 • Arkadaşlar, gençler lütfen şunu iyi anlayalım. Türkiye’deki hukuk sistemi doğal olarak “deliller hukuksuz olarak elde edildi, kararı veren terör örgütü üyesidir” diyor. Fakat spor hukuku ne diyor? “Teşebbüs de dahi küme düşüreceksin!” İnsanlar bu gerçekten uzaklaştırılıyor…

 • En güçlü algıları ve tehditleri de şu: “şike var diyen fetöcüdür.” Hayır. Bir suçu başka bir suçlu ortaya çıkardı diye “SUÇ YOK” diyemezsin. Spor hukuku işte burada ayrılıyor… Ki yönetici bazında bu teröristlerle maç yapan sizlersiniz.

 • Peki o sezonun Fenerbahçe teknik direktörü bu konuyla ilgili ne demiş? Aykut Kocaman da Fetöcü diyebilir miyiz o zaman? “Evet Türk futbolunda hız sınırı aşıldı ama radar sadece bize tutuldu!”
 • Ve herkesin atladığı en ama en önemli delil: şike parası! Bu para teknik takiple tespit ediliyor, şike konuşmaları sonucu araba durduruluyor, polisler para görüntüsünü alıyor ve bu ne diye sorduklarında “ev parası vs” saçmalıyorlar. Polis bilerek bırakıyor 🙂
 • Polisleri atlattıklarını zannedip aralarında makara yapıyorlar “nasıl atlattık ama heheh” minvalinde. Polis kurnaz tabi bunları da kayıt altına alıyor. Vaktiniz varsa mutlaka izleyin şu videoda daha detaylı:
 • Daha inşaat işçisi diye tanıtılan Kahe’yi veya tarla işçileri konularına girmiyorum ama şu örneği de es geçmeyeceğim. Aziz Yıldırım telefon konuşmalarını hiç reddetmedi. Usulsüz alınmasına vurgu yaptı hep.
 • Sizin camianızın efsanesi olarak görülen Rıdvan Dilmen bile alenen açık açık sizin bu süreçten nasıl faydalandığınızı, siyasi rüzgarı nasıl lehinize kullandığınızı açıklamadı mı?
 • Pierre van Hooijdonk bile Hollanda’da bağıra bağıra Aziz Yıldırım’ın icraatlerini anlatmadı mı? Şike itirafı yapmadı mı?
 • Bir Karabük maçı sonrasında Karabük kaptanı Bülent’in takım arkadaşı Emenike ve Fenerbahçe için şike itirafında bulunmasını ne çabuk unutuyorsunuz? Canlı yayında tüm milletin hafızalarına işlenmedi mi bu?
 • Madem tertemizdiniz neden CAS davanızı geri çektiniz? Neden verilen cezalara itiraz etmediniz ve kabullendiniz? Geçin bu işleri bu ülke insanı enayi değil.

 • İstediğiniz kadar algı operasyonu yapın, istediğiniz kadar rüzgarı alıp insanları tehdit edin. Ne bu ülke insanının vidanında ne de dünya spor kamuoyunda o sene şike yaptığınız hep hatırlanacak. Bu değişmeyecek. İnsanlar bu kanıtları ve delilleri asla unutmayacak.
 • Üstte yazdıklarım gibi yığınla daha kanıt ve görsel koyabilirim fakat çok da gerek yok. Siz bu süreci terör örgütü üyelerinin yürütmesinden dolayı Fenerbahçe’nin arada kaynadığını bilin yeterli. Unutulma ihtimaline karşı da mutlaka arşivleyin ve paylaşınız.
 • Malum takımın o dönem dünyadaki tüm spor hukuk mecraları tarafından şike yaptığı onaylanmıştır. Şampiyonlar Ligi’ne gidememiştir. Süper Kupa finali oynamamıştır. Bu yazıyı okuyan herkesin olabildiğince paylaşmasını rica etmekten başka bir isteğim yok. Son.

Yazar; Galatalı Ağabey

7
Sen, Bu konuda ne düşünüyorsun?

avatar
7 Yorum Konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
6 Yorum yazarları
Anonimyaşasın zalimler için cehennemDürüstAnonimAnonim Son yorum yazarları
Anonim
Ziyaretçi
Anonim

.

yaşasın zalimler için cehennem
Ziyaretçi
yaşasın zalimler için cehennem

g.saray teşvik pirimi çatır çatır vermiyor muydu bir zamanlar. g..saray ın Malatya ya yolladığı şahinleri de anlatsana. Sizler kiralanmış fener düşmanlarısınız. Feneri asla yenemezsiniz fener eziklerisiniz. fener bu ülkenin onurlu, karakterli insanlarının takımıdır

trackback

[…] Fenerbahçe Şike Yaptı mı? Yapmadı mı? (Deliller) […]

Dürüst
Ziyaretçi
Dürüst

Olum elinde yazılı bir kanıtın yok gelmiş fetö nun giremedigi kulube actıgı davayı savunuyorsun yazıklar olsun tehtitleri bilmiyorsun.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Atatürkçü fb ye trabzonlu yazı yazmış,

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Sormazlar mı adama bu ülkede en nefret edilen takım Fenerbahçe siz nasıl kazandığınızı bilmiyorsunuz derken belkide rakipler kötüydü. Sormazlar mı adama 9 puan fark var kendileri kazanınca hak da Fener kazanınca mı şike yapma Allah aşkına Buca golüne baksana sen Trabzon’un şikeyi kimin yaptığı ortaya çıkar. Zaten biz o sene kime şike yapacaz ? Beşiktaş ve Galatasaray’ı dışarda yenebilen takım mı yenemeyecek Sivas’ı 😀 yapma Allah aşkına.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Bunlar ispat, delil niteliğinde değil ki. Fox çalışanı kendi seslendirmiş yanına FB resmi koymuş. Eeee gerçek ses kayıtları videolar nerede ? UEFA bile demedi mi kararı biz acele verdik kendi inisiyatifimizi kullanmadık Türk polis fezlekesine uyduk diye. O polisler nerede admin ?

mutlakaoku.com © 2016 | Tanıtım Yazıları | Pdf Kitap İndir | Facebook video indir | Yorumlar İnstagram video indir |