Çocuk İstismarı üzerinden “mizah” yaptığını sanan bir ruh hastası!

Eveeet herkes ofansif mizahın kurbanlarını ateş altına alırken kitlesini bu iğrenç “mizah” yöntemini uygulamaya iten Porçay isimli kanalın hiçbir videosunun eleştirilmemesi şoke edici gerçekten.

 • 13-18 yaş çocukları bir araya getirip küçük bir kız çocuğunun uğradığı istismarı böyle dalga konusu haline getirmek. Bu olaya sesimizin çıkmaması beni resmen kahrediyor.
 • Evet sayın Porçay bey. Bu tür bir toplumsal buhranı çoluğun çocuğun ağzına sakız edip bunu böyle arsızca yaptığın için sana ne desek bilemiyorum.
 • Videoyu izleyemeyenler ve ekmeğine yağ sürmemek için izlemeyenler için özet geçeyim: Videoyu yayınlayan kişinin haftalar önceden verdiği talimat ile 13-18 yaş aralığı çocuklar toplaşıp “baba sütün çok acı” diye bağırarak hep birlikte süt içiyorlar ve bu adama gönderiyorlar.
 • Bu adam da 100bin-300bin yeri geldiğinde 2 milyon izlenen bu kanalında bu videoları gülerek paylaşıyor. Ve bu video korkunç bir şekilde kimse tarafından duyulmuyor. “Duyarcı” denilen insanlar bile sessiz kalıyor. Korkunç bie akıl tutulması bu. Kabus gibi.
 • Konunun ne olduğunu bilmeyenler için elim klavyeye gitmiyor ama çok hızlıca detaysız bir şekilde şöyle özetleyebilirim: Küçük bir kız çocuğunun babası tarafından istismara uğraması sebebiyle söylediği bir söz bu. O kadar travmatik bir olay ki yazarken bile içim gidiyor.
 • Dün Teyfik Sikret’in tweetinin altına bu cümleyi yazıp linç yiyen adamın Porçay’dan görüp bu cümleyi söylediğini iddia etmiştim. Bakın bugün kendisi söylemiş. Bahsettiğim linç yiyen ve yine korkunç diyebileceğimiz tweetler ise şunlardı:

 • Bu video bu adamın konuyla ilgili tek videosu mu sanıyorsunuz? Çok iyimsersiniz o zaman.
 • Bu videoyla ilgili bu adamın sadece 2 videosu mu var sanıyorsunuz?
 • Evet gurur duyuyor liseli arkadaşlarıyla.

 • Konu hakkında hiçbir şey demeyeceksin değil mi? @komahirrimbuke
 • Yapmamız gereken şey ektedir:

 • Haber linkini çok kişi sordu; https://t.co/XlPOC1dHSP
 • Arkadaşlar video kaldırılmış. Kanalı şikayet ediyoruz. https://t.co/LXrDh2A2B5

Bu Konu, Poéte Gringoire @smelador Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
Anonim
Anonim
1 ay önce

Abicim bak, Porçay kanalda açıklamasını net bir şekilde yaptı. İnsanların acıyla yüzleşme şekli farklıdır, kimsenin buna karışma hakkı da yoktur. Gelip burada klavyeye elim gitmiyor falan ajitasyonu yapma, yemezler. Ha birde not düşeyim; çocuk istismarı orada burada gözümüze sokulurken, televizyonu açtığımızda karşımıza çıkan dizilerde çoğu ailenin ailecek oturup izlediği sahnelerin bolca şiddet içermesi ve eğer izliyorsan haberler ülkenin gidişatını güzelce özetliyorken haber başlığı altında yazılabilecek daha farklı şeylerin olduğuna inanıyorum. Saygılarımla 🙂

Anonim
Anonim
1 ay önce

Kalktı‏‏‏‏‏‏‏‏  

Anonim
Anonim
2 ay önce

boş nedir, nasıl yapılır?

Anonim
Anonim
3 ay önce

Porçay kanalında gereksiz bir baba sütü olayı çıkmıştı yorumlarda ve porçay bu yorumları bitirmek için kendi uydurduğu burdur tarihinde bir olay uydurdu ve olayı bu şekilde bitirdi sizin dediğiniz gibi porçay bir istismarcı değil bu muhabbeti yapan boş kitleye kendi diliyle kontrol alan bir insan

Burdurlu jesus desem tanınırım koçum
Burdurlu jesus desem tanınırım koçum
3 ay önce

ULAN GERIZEKALI ADAM! ADAM KARA MİZAH YAPIYOR SİZİN YAPTIĞINIZ TECAVÜZ OLAYLARINI DEĞİL! KUSURA BAKMA AMA PORÇAYI SİZE YEDİRMEYİZ

Anonim
Anonim
3 ay önce

beynini kullan adam mizah değil KARA MİZAH yapıyor

Anonim
Anonim
4 ay önce

abi beyin varmı
acaba ?

#PORÇAY_YALNIZ_DEĞİLDİR
#PORÇAY_YALNIZ_DEĞİLDİR
2 yıl önce

Ey düşündüğü şeylerden beyini yosun bağlamış yazar ! Konu ile alakalı bir bok bilmeden etrafta tanımadığın kişilere sallaman sadece insanları güldürür. Bahsettiğimiz kişi gerçekten mizah ile çocuk istismarını meşrulaştırdıysa (!) sence neden bu kadar seveni ve takipçisi var. Eminim ki senden daha fazla bilgi birikimi ve zekaya sahiptir. Üç beş boka sinirlenen senin gibi sözde saldırgan yazarlar beynindeki yosunu atıp olayın tamamını incelemiyor. Hala beynin basmadıysa ki bastığını sanmıyorum Porçayın son videosunu izlede ortalıkta bir daha kimseye haber başlığı altında atıp tutma.

Anonim
Anonim
Cevap verdi;   #PORÇAY_YALNIZ_DEĞİLDİR
7 ay önce

PORÇAYA LAF YOK !

mutlakaoku.com © 2016 | Pdf Kitap İndir | Video İndir | Yorumlar Libros Gratis | Free pdf download |
9
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x
()
x