15 Temmuz Sözde Darbesi! (‘Bambaşka bir gerçek var! – Ragıp Çiçen İtirafları’)

15 Temmuz’un üzerinden iki yıl geçti, aklı olan herkes biliyor ki 15 Temmuz’un arka planında millete anlatılan hikayeden bambaşka bir gerçek var! paylaşacağım videoları dikkatle izlemenizi tavsiye ediyorum! #MilletinZaferi diye yutturdukları neymiş görün! #Flood #Bilgiseli

 • Sn. Erdoğan siz iğrenç ve acımasız bir katilsiniz! Tek bir iddiamın yalan olduğu ortaya çıkarsa ben de en az senin kadar şerefsiz, yalancı ve onursuz biriyim! (Ragıp Çiçen / Heykeltraş)

 • Erdoğan ve Yakın çevresi 16 Temmuz gecesi tutuklanacak, itirafları videoya alınıp sabah tv ekranlarında yayınlanarak halkta oluşacak infial önlenecekti! Tepki olmayacaktı çok büyük pislikler vardı vardı! Arka planda Abdullah gül vardı! Akp’yi devralacaktı!
 • Akp’nin başına Abdullah Gül gelecekti ve Tayyip Erdoğan’dan kurtulacaklardı, Ama Tayyip Erdoğan bunu 10 Temmuz günü öğrendi! Ben bu bilgileri ayın 8’inde almıştım!
 • Ben böyle bir şeye ihtimal vermedim! Yemedi de! Cesaret edemedim reddettim! Bu görüşmeleri yaparken ayın 8’inde bu bilgileri arkadaşımla paylaştım!
 • Bu Tezgahın içinde olanlardan bir tanesi Kız Bekir Bozdağ’dı! O gün attığım mesajlar elimdeki tek kanıt! Erdoğan kendisine yapılacak operasyonu fırsat bilip kendisine darbe planladı!
 • 15 Temmuz gecesi köprüye gittim! köprüyü bana haber vermişlerdi! Köprüde Tankları görünce bana söylenenlerin gerçek olduğunu ancak orada anlamış oldum!
 • Köprüden uzaklaşırken silah sesleri duymaya başladım! Askeri lise öğrencilerine yapıla, sadatcı şerefsizlerin yaptığı katliamları görünce ben mahvoldum! Erol Olçok o gece çok şey bildiği için öldürüldü! Tayyip Erdoğan’a ulaşmaya çalıştım!
 • Melih Gökçek ile iki kere görüştüm! Bana anlatılanları aktardım!
 • Bana “Bu sözleri tayyip’e iletecek adamın kellesini alırlar!” dedi! Bunun üzerine ben MİT’e gittim ve Hakan Fidan ile görüşmek istediğimi söyledim! Orada ifade verdim ve herşeyi Anlattım! Gidin MİT’e bakın, İki kamera ile bütün ifadelerim kaydedildi! Yalan söylemiyorum!
 • Mit’de ilk kez İbrahim Kalın’ın adını verdim! Akp genel merkezine gittim ve Whatsapp görüşmelerinin kayıtlarını gösterdim! Bunların yalan olduğunu kimse iddia edemez!
 • Sözde demokrat solcu basın kuruluşlarına gittim, hiçbiri söylediklerimi yazamadı, Yemedi! Ben İki yıldır yaşananları gördükçe kendi yüzüme bakamaz hale geldim!
 • Sesimi duyuramayınca akp’ye karşı kendi çapımda savaş başlattım! şikayetlerde bulundum, mahkemeye verdim! Beni Tutukladılar, 2 ay hapis yattım!
 • Şuan yaptıklarımın hiçbir kişisel sebebi yoktur! Vicdan azabından iki kere Kendimi öldürmeye çalıştım! -15 Temmuz’da Yaşanan darbe senaryosu Tayyip Erdoğan’a Aittir! -Hulisi Akar, Hakan Fidan ve Taraf değiştiren Adil Öksüz Bu darbenin planlayıcıları içindedir!
 • Şuan kaçak durumdayım, Yakalanırsam ceza evine götürülmeden öldürüleceğimi biliyorum! O köprüdeki çocukların Yalvaran gözleri benim gözümün önünden hiç gitmiyor! Siz Nasıl insanlarsınız? Nasıl Müslümanlarsınız?
 • 6 yaşındaki çocukla evlenmek günah değildir diyen cübbeli ahmet denilen Orospu Çocuğu! Tayyip sana şunu söylüyorum, Ben ölsem de Bu dünya sana dar olacak!
 • …İslam adına hizmet ediyorum diyen hiçbir orospu çocuğuna göz kırpmaz… Sen kimsin de Allah için bir şey yapacaksın! Benim Allah’ım kurandaki Allah! Siz hangi Allah’a inanıyorsunuz!
 • -Yemin olsun ölürsem, Kaçacak yer bulamayacaksın! -İnsanlığın da en az diploman kadar sahte! -Allah Belanı Versin Tayyip Erdoğan!

Video burada bitiyor! Flood içinde Yazdıklarımının hepsi videodaki Ragıp Çiçen’e aittir, Özellikle son videolardaki söylediklerinin hepsine aynen katılıyorum! Umarız devamı gelir! Korkudan bildiklerini söyleyemeyenlere cesaret verir!

Bu Konu, Atatürk’ün Yolunda! @Yuruyor Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

3
Sen, Bu konuda ne düşünüyorsun?

avatar
3 Yorum Konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
2 Yorum yazarları
BaharRAGIP ÇİÇEN Son yorum yazarları
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
RAGIP ÇİÇEN
Ziyaretçi
RAGIP ÇİÇEN

8 TEMMUZ 2016 GECESİ R.TAYYİP ERDOĞAN’I UYARMAMI İSTEYEN KİŞİLERİN 27/07/2017 GECESİ ERDOĞAN’A İLETMEM İÇİN YAZDIRDIKLARI METİN.
RAGİP ÇİÇEN·

R.TAYYİP ERDOĞAN’A
Behey kendi nefsiyle kendini kirletirken -düşman- ellerin kolladığı bir elden “Berat alarak haksız davasında beraat edeceğini uman” ve pis işlerinde kullanıp attığı -ucuz- eldivenlerin toprağa karışıp, yok olacağını zanneden gafil!
Ey, bu hayatında gözü kapalı güvenebileceği -bir- kızının %50 sinden başka hiç kimsesi olmayan ve kendisi dışındaki tüm yaşam unsurlarından -en azından- kendisi kadar nefret eden, bunun hakkı olduğuna inanan ve aynada “gözlerinin içine 60 sn bakamadığı yansımasına” arkasını dönmekten çekinen, uykuları bile karanlık, rüyasız kişi..! Eeey Oğulll…
Cehaletinle egonun kucaklaşmasından peydahladığın, yaptığın ve sürdürmekte ısrarcı olduğun -birbirlerinden doğan- hatalarını kendi kurguladığın ve daha ölümcül yepyeni yanlışlarla ortadan kaldırabileceğini uman! Saf kötülükten beslenen -haram kılınmış- varlıkların ateşiyle, kendi amellerinin alevlerinden kendisini kurtarabileceği yalanına kanmaya hevesli kişi:
Amellerinle, kendi yuvarlanacağın çukurlar silsilesine yurt olan çukuru, kendi ellerinle -yine- sana derinleştirten egolarının esaretine direnen Öz’ünün -en- SON ÇIĞLIĞINA kulak ver artık..!
Bu An ve son hızla, yuvarlandığında seni zerrelerine ayırırken “ülkem” dediğin bu toprakları kana bulayacak derinlikteki yolun bittiği yerden, uçurumdan önceki An’dasın!
Eğer böyle devam edersen varolan, kalan tek ve son çeşme başını – hayratı da görmeden geçecek ve sana “yola yayan devam etme” imkanı sunan son çıkışı / bu patikayı da kaçıracaksın oğul..!
Artık kendin için, “senin kendini affedebilmeni sağlayabilmen için yapabileceğin hiç bir şeyin kalmadığı” düşüncesinin yarattığı umutsuzluğun, korkuların perdelediği gözlerini aç..! Ve -kendi ellerinle- “öldüreli çok olduğunu zannettiğin çocuk gözlerinle” bakarak terket -kendi eserin olan- bu kötülük otobanını..!!!
ÇOCUK GÖZLERİNLE VE SAF İÇGÜDÜNLE YÜRÜMEYE BAŞLA BU KEZ, O ÇEŞME BAŞINDAN BAŞLAYAN ÇOK ÇATALLI PATİKANDAN..!
SEN GÜNEŞE VER YÜZÜNÜ ve YÜRÜ -NEFESİN YETTİĞİNCE…
YARDIM ET KENDİNE!
ÜLKENE VE SENİ SEVMEYENLERE YARDIM ET.
YARDIM ET “MERHAMETTEN MARAZ DOĞMAZ” DİYENLERE..!
VE: YARDIM ET SENİ SEVMEDİĞİNE İNANDIĞIN -AMA ASLINDA- ALLAH’IN SEVDİĞİ GÖNÜLLERE, GÖNÜLDEN…
KENDİNE; “TUTUNABİLECEĞİN BİR DALIN KENDİNDE FİLİZLENEBİLMESİ İÇİN..!” YARDIM ET SEVGİLİ OĞUL..!
(Değerlerini, değerlilerini tenzil ettiğin için senin duyamadığın “Tenzile’nin sevgisine” kalem tutturan) ” BİZ “…
Not: ŞUNU DA BİL Kİ OĞUL; ETRAFINA ÖRDÜĞÜN, ÖRDÜRDÜĞÜN “KALIN” DUVARLARIN TAŞLARI KORKU VE NEFRETTEN OLUŞMUŞ; HARCI İSE “DOLARA – PARAYA – MÜLKE İMAN” İLE KARILMIŞTIR..! …!

Bahar
Ziyaretçi
Bahar

Yanındaki işçilerinin parasını ödemeyen hatta onları borç batağına sonkan evini barkını sattıran kansız bir o çocoğudur. Antalya da burdur yolu üzerinde atölyesi vardır. İki köpek kulubesi koymuş kazancının bilmem ne kadarını sokak hayvanlarına veriyorum diye adam dolandırıyor. Bana attığı kazığa da Alanya belediyesi şahit Şerefsiz yak lan kendini

Bahar
Ziyaretçi
Bahar

Ragıp çeçen denilen şarlatanı yakından tanıyorum. Tayyip Erdoğana söylediği bütün sözler kendini tarif ediyor. Ağzı küfür dolu haysiyetsiz. Yanındaki işçilerinin parasını ödemeyen hatta onları borç batağına sonkan evini barkını sattıran kansız bir o çocoğudur. Antalya da burdur yolu üzerinde atölyesi vardır. İki köpek kulubesi koymuş kazancının bilmem ne kadarını sokak hayvanlarına veriyorum diye adam dolandırıyor. Bana attığı kazığa da Alanya belediyesi şahit Şerefsiz yak lan kendini