Yeter artık gerçekleri saklamaktan bıktım! Vicdanım bu yarayı kaldıramıyor artık!

Bu analiz, Twitterda @gidinbasimdan kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan Taner Özsoy ‘ a aittir…

 1. Yeter artık gerçekleri saklamaktan bıktım! Vicdanım bu yarayı kaldıramıyor artık. Deformasyonu bırakmam lazım.
 2. 17-25 de ortalığa saçılan paraların, Müslüman ülkelerden gelen ve Büyük Türk İslam devleti için verilen paralar olduğunu sakladım.
 3. Paraların evde olması üzerinden ironiler yaptım. Halbuki İslam Devleti faize bulaşmamış paralarla kurulmasını bilmeme rağmen!
 4. Ülkenin topladığı vergiler ancak maaşa yetiyormuş, Müslümanlar bu parayı yollamasaydı yol, köprü yapamaz ve Makarna dağıtamazdık!
 5. Devletin başına geldiğinde cebinden devletin borcunu ödeyen, hatta bileziklerini satan Bakanlar, verdiğini geri aldı diye hırsız dedik.

Bunları bile bile sırf Akpli akrabalarım ve Akpliler tarafından 7milyar küfür yedim diye gerçeği sakladım.Gözyaşım şuan çorbama dökülüyor.

 1. Egemen Bağış gibi birine Kuranla dalga geçti diye sataştık. Hâlbuki kalbi çok temiz bir insan. 1.80 üstü sexy işsizlere iş veriyordu ?
 2. Bir kaç gemi alındı diye buralarda artislik yapıyorduk. Halbuki bir asgari ücretlinin bile rahatlıkla alabildiğini bilmeme rağmen!
 3. O gemilerin,zülüm gören İslam ülkelerindeki müslümanları anında kurtarmak için alındığını ört bas ederek hemde.Herkes haya yapar effedin.
 4. Ve asrın yalanı! MİT tırları yokmuş ÖSOye silah yolluyormuş. Halbuki ilk yerli ve tamamen milli terör örgütü kurma hizmeti veriyorduk.
 5. Hep ABD, İsrail kuruyordu ne vardı biz de Yerli ve Milli örgüt kursak? İşte ben o günlerde nefsime yenilerek sizleri eleştirdim.Affedin.
 6. Reza Zarrap gibi bir milli kahramana ülkece kumpas kurduk, yetmedi Amariga ile işbirliğine girip kumpası büyüttük. Sebep ise hiçbir şey.
 7. Onun o masum yüreğini, temiz kalpliliğini bilmemize rağmen üstelik. Aç kalan bakanlarımıza harçlık verirdi. Borçtan bile saymazdı yiğit!
 8. Hiçbir eskort yada bakan onunla iş yaparken risk almazdı. Daha alın teri kurumadan paralarını verirdi. Hadisle yaşıyordu adeta…
 9. Yetti mi? Artık nasıl gıcık olduysam bu Allah dostlarından, sırf tecavüz ediyorlar diye çocuklara sağlanan hizmetleri görmezden geldim.
 10. Daha sayacağım saymasına da, ağlarken elim titriyor yazamıyorum. Başarı yalnız Allaha mahsustur diyip ürettikleri uçağı sakladılar.
 11. Onlar belki kibirleniriz korkusu ile titreyip üretilen, yerli uçak, otomobil, uzay üssü gibi şeyleri saklarken, biz eleştirmiyorduk.
 12. Titremek demişken, aslında o yüzükten de icat ettik ama “ben yaptım, ben ettim” diyip korkudan yurtdışından sipariş vermişlerdi.
 13. 1150 odalı sarayın geleceğe yatırım olduğunu sakladım. 57 islâm ülkesine verilecek temsilcilikler ile resmen dünya merkezi olacağız.
 14. 20 milyon a Filistin satıldı demiştik! Yalan! 5 milyon vereceklerdi, Ak Parti ağırlığını koydu ve eşşek gibi 20 verdiler. Ben sakladım.
 15. Sırf Akp rozetini takarak bile cennete gidileceğini bilmeme rağmen, kazanma kuşağında ayağı kayıp kaybedenlerden oldum. Enayilik.
 16. Yok küfür ediyorlarmış da falan. Cihat eden mücahitlerinin küfürü, arazi cukkası hepsi belki de sevaptı. Ama biz büyük resmi göremedik.
 17. CeHaPeyi istemeyenler Senegal,Çad, Endonezya. Akepeyi istemeyen İsrail, Abd, İzmir Demokratik Laik yönetimi.Büyük resim aslında çok net!
 18. Hele ki bulaşıkçı, teyzeler ve dersane öğretmenlerin planladığı darbe girişimi yok mu? Allah resmen bizi korudu. Milletimiz varolsun.

Marmaristeki otelden çıkarken yerden kum alıp üfleyen Haliefi Rui Zemin, askerlere görünmez olmuştu. Biz bu mucizelere rağmen akletmedik.

 1. Bir saatlik yol neden üç saat hiç merak etmediniz, ben söyleyeyim. Gökyüzünde ruhanilerle istişare etmişti. Biz hasetten inkâr ettik.
 2. Uçaktan indiğinde, atlı ak sakallıların onu karşıladığını ve hoşgeldiniz efendimiz dediğini kalbi kararmış olanlar haricindekiler gördü.
 3. Pardon onlar IŞİD mücahidiymiş. Neyse işte. Ha Ak sakallı dede, ha IŞİD mücahidi. Ne farkeder. Siz de eleştirmeye yer arıyorsunuz be!
 4. Perinçekçi oldu dedik, Ermeni birini İslama sokup, abdest almayı bile öğrettiğini bilmemize rağmen! Yok ya ben cehennemi hakettim be!

 

 1. Akplilerden rica ediyorum. Bana Muta namazından Pardon Cuma namazından sonra dua etsinler. Yoksa cehennemde ayakta karşılanacağım. ;(
 2. Şirke girenler listesi. @muharremalann @denizincoplugu @gokhancapat @Vobener @apogultek @Final_September @ozlemuguroz @yelazar @NATO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir