Rus Büyükelçi Karlov’u Kim Öldürttü? Perde Arkasında Neler Yaşanıyor?

Rus büyükelçi Karlov cinayetini NEO-ERGENEKON ve maşası Perinçekçi özel harpçilerin ricasıyla,İRAN İSTİHBARATININ Suriye’deki kolu gerçekleştirmiştir.Rus uçağını cemaatin düşürdüğüne ikna olmayan PUTİN’i,cemaat savaşında kendi cephelerine çekmek için yapılan alçakça 1 hamledir.

 • Suikasti gerçekleştiren polis,tüm dünyanın gözü önünde BİLEREK öldürülmüştür.Sağ yakalanmaması için çok özel bir çaba ile kurşun yağmuruna tutulan tetikçi polisin,suikast anındaki tüm davranışları A’dan Z’ye;Cihatçı bir eğitimden geçirildiğini çok net göstermişti.
 • 15 Temmuz’dan sonra,NEO-ERGENEKON’un özel harpçi emekli subayları defalarca İRAN’a gidip gelmiştir.Perinçek’in cemaatçilere soykırım yapma planında Rusya’nın koşulsuz desteğine ihtiyacı vardı.Bunun için gözlerini kırpmadan Türkiye aşığı Karlov’u öldürüp,suçu cemaate yıktılar.
 • Suriye’de IŞİD,EL-NUSRA dahil tüm cihatçı grupların yönetim kademesi İRAN ajanlarıyla doludur.Ve bu ajanlar TR’de direkt olarak Perinçek Örgütünün emekli subaylarıyla temas halindedirler.Ordan yapılan 1 organizasyonla bu canice,kahpece suikasti Perinçek Örgütü yapmıştır.
 • Perinçek örgütünün bu suikastte 4 amacı vardı;

1-Rusya’yı cemaate karşı kışkırtmak

2-Uluslararası arenada cemaati;cihatçı gruplarla ilişkili göstermek.

3-TR iç kamuoyuna;’bakın 15 Temmuz’u yapanlar,bu suikasti de yaptı’,demek.

4-AKP’nin, cemaate yaptığı zulmleri kolaylaştırmak.

 • Netice itibariyle bu dosyada,olayı cemaatin yaptığına dair tek 1 emare olsaydı,şu anda Rusya’nın cemaate tavrı korkutucu boyutlarda olurdu.Rus istihbaratını kandırmak kolay değildir.Hele ki Suriye gibi bir coğrafyadan gelen bir İRAN emriyle yapılan suikast,RUSYA’dan gizlenemez.
 • Elbetteki Rus’lar;bu suikasti Perinçek Örgütü organizasyonuyla;Cihatçıların İRAN ajanlarına bağlı silahlı intihar timlerinden birinin gerçekleştirdiğini biliyor.Şu andaki Ortadoğu siyasetleri gereği duruma sessiz kalan RUS’lar,bunu TR’ye karşı bir koza dönüştürmüş durumda.
 • Cemaat’in bu suikastle zerre ilişkisini bulamazlar.Şahsen cemaatin bu kadar büyük ve tehlikeli bir İFTİRA’ya karşı bile kendsini çok net savunamamasını çok üzücü bulduğumu belirtmek isterim.Sen kendinden emin olabilirsin ama bunu ÇOK NET İFADE etmezsen,saldırı büyüyecektir.
 • Esasında PERİNÇEK ÖRGÜTÜ bu suikast olunca müthiş sevinmişti.Olay anında cemaate yıkılmış ve Ruslara sahte deliller gösterilmişti.Eğer PUTİN itidalli davranmasaydı ve araştırılmasını istemeseydi,RUSLAR bu canice suikast karşılığında;cemaate yönelik bir kıyıma girişebilirlerdi.
 • İRAN-TÜRKİYE gibi iki devlet tüm istihbari,emniyet gücüyle aylardır geceli gündüzlü bu suikasti cemaate yıkmakla meşguller.Oysa yaptıkları çok büyük HATA;canlı yayınlanan bu suikastin failini SAĞ YAKALAMAK YERİNE ÖLDÜRMEK oldu.Zira bu affedilmez hata,suçluya iŞARET ediyordu.
 • Düşünün;masum insanları Ruslara katlettirmek için masum Rus elçisini katledecek kadar korktucu-câni-kahpe 1 örgüttür;NEO-ERGENEKON PERİNÇEK ÖRGÜTÜ. Fakat zar attıkları kumarbazın RUS İSTİHBARATI olduğunu pek hesaba katmadılar. Bu iş Perinçekçilerin ellerine-ruhlarına dolanacak.
 • Putin ve ekibi ultra milliyetçidir. Şimdlik bu suikasti, TR’ye ve Perinçek Örgütüne bir koz olarak kullanıp, işlerini görebilirler. Ama zamanı geldiğinde,elçilerine kıyan bu katil sürüsü Perinçek Örgütü’ne ve onların İran’lı uşaklarına gereken cezayı, hissettirmeden keseceklerdir.

Kim veya hangi grup olursa olsun,düşüncesi veya inancı ne olursa olsun;masum insanlara atılan korkunç iftiraların karşısında durmak ve bunu dile getirmek İNSAN OLMANIN BİRİNCİ KOŞULUDUR. Bugün TR’de oynanan maskeli balo son bulup da,maskeler düşünce,TÜM KRALCILAR ÇIPLAK olacak!

Bu Konu, Turan Felek @turanfelek Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

Güncelleme: 19 Aralık 2017 — 22:46

1 Yorum

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir