Perinçek’in ‘Akp’yi bitirme’ planı sessiz ve derinden İşliyor…

Ergenekon, 2004’te Erdoğan’a da imzalattığı planın ‘Akpyi bitirme’ safhasını sessiz ve derinden icra ediyor.

 • Bunu şimdilik sessizce Yapıyor çünkü Ergenekonun Erdoğan’a halen ihtiyacı var. (Geçenlerde bir tv programında Perinçek’in Akplileri ‘Erdoğan’ı hakkıyla Savunamadıkları için eleştirdiğini hatırlayın)
 • Erdoğan’a ihtiyacı var çünkü hem ülke içinde hem coğrafyamızda olgunlaşması ve atılması Gereken adımların sorunsuzca atılması adına Erdoğan’a ihtiyaç halen devam ediyor.
 • Tabi bunun yanında takvim yaklaştıkça Akp içindeki Operasyona hız veriliyor, Akpnin direnci kırılıyor, psikolojik üstünlüğü törpüleniyor.
 • Erdoğan’ın etrafı boşaltılıyor ve sıra O’na Geldiğinde tabanın O’nun etrafında birleşmesi değil herkesin O’nu suçlu ilan edip ortada bırakacağı şekilde ön operasyon yapılıyor.
 • Yani Bugünlerde atılan adımlar Akp üzerinde ‘maket bıçağı ile çizgilerin üstünden geçme’ operasyonudur. Günü geldiğinde aynı anda birçok Yerden parçalanıp, yırtılacak ve herkes suçu birbirine ve birine atıp kurtulmaya çabalayacak.
 • Eğer böyle değil de Akp yekten bi operasyona Maruz kalmış olsaydı hem belediyeye hem teşkilata sahip olması sebebiyle İstanbul, Ankara ve bürokraside kadim isimler bu operasyonu Savuşturabilirlerdi.
 • Fakat şu anda Akp’li belediye ve bürokratları, başkanları hepsi canının derdine düştü. Bir örnek vereyim : Nüfusu 30 binin altında bir iç Anadolu ilçesinde Akp’li başkanın içine girdiği yolsuzluk tam 23 milyon tl. Ve iki şey için dua ediyor : Ya Erdoğan hiç kaybetmesin yada kendisi kaybedene kadar kaybetmesin (Kendi cümlesi) İşte Akp bütünüyle bu yüzden çok güçlü bir teşkilat.
 • Eğer F, bu şoparlardan önce Erdoğan’a operasyon çekseydi kaybederdi. Çünkü bu şoparlar Erdoğan’ı kurtarmak için canını verir.
 • Çünkü O gider ve hukuk işlerse adamların en küçük ilçedeki yolsuzluğu milyonlarca tl. O yüzden Perinçek önce bu güç ağını zayıflatıyor.

Hatırlayın ki Dilipak ne demişti : Akp yıkılırsa onların sonu ftöden daha beter olacak… Dilipak’a bişey olmaz merak etmeyin

Bu Konu,The Last Emperor @sonimparatortr Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

Güncelleme: 6 Kasım 2018 — 10:40

3 Yorum

Yorum Ekle
 1. Perinçek kim. Nerede ne kadar etkili. Etki alanı neler.
  Bana sorarsanız Perinçek o güce sahip değil. Hiçbir zaman da olmadı. Dışarıdan gördüklerim bunlar. Akan suya göre yön değiştiren biri.

 2. 16 senede Yapılan yolsuzluklar gökteki yıldızlar kadar nerdeyse

 3. PERİNÇEYE HİÇ GÜVENİM YOK HİKAYESİ ÇOK MASALI TAVAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir