Ne Cumhuriyeti? Cumhuriyeti, el birliğiyle katlediyorsunuz! Ülke yıkıldı!

NE CUMHURİYETİ…? Hapishaneler; hamile kadınlar,bebekler,yaşlılar,kanserlerle dolu! En rezil kabile/aşiret hukukunda bile hiçbir suçu olmayan,Onbinlerce askeri,öğrenciyi,öğretmeni hücrede tutup,tutuklu ailelerine yardım edenleri dahi terörist ilan edemezsiniz! Ülke yıkıldı!

  • KİMİN CUMHURİYETİ…? Fikri hür,vicdanı hür,irfanı hür,nesiller düşleyen Cumhuriyet nerde? Hukuku;siyasetin salyalı kuduz 1 köpeği olarak görüp;kamu yararına değil,güçlüye,zengine,muktedire amâde edilmiş 1 cumhuriyet mi olur? Bu korkunç mezâlime susup,alkış tutan halk mı olur?
  • Allahını,dinini,kitabını paraya/makama satan;Münâfık/Monarşik 1 zümrenin işgâl boyunduruğu altında;kendi askerine,kendi halkına soykırım uygulanırken,tıkabasa zindanlara doldurulurken,bu kitlesel kıyıma,haysiyetsizce sessiz sanatçılar,yazarlar,kalpsizlerle Cumhuriyet mi olur?
  • BENDEN OLMAYANLARI KARILARINA,BEBEKLERİNE,ASKERLERİNE,ÖĞRENCİLERİNE KADAR ÖLDÜRÜN;diyenlerin kahpece seviştiği,yalan ve talanın ilâh edilip tapıldığı,İnsan kıyımı ve fikir zulmünü alkışlayanların etrafı cehennem gibi sardığı,Şeytan istilâsına uğramış 1 yerde Cumhuriyet mi olur?
  • Işıktan yoksun,karanlık dili kesiklerin;Hukuk,Özgürlük ve Demokrasi’yi sadece kendi menfaatlerine prangalayıp köleleştirdiği bir sisteme Cumhuriyet diyen hâindir! Okyanuslara aksa,kızıla çevirecek Yüzbinlerce şehit kanıyla kurulan bu Cumhuriyeti, el birliğiyle katlediyorsunuz!

Bu Konu, Turan Felek @turanfelek Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

Güncelleme: 22 Eylül 2018 — 23:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir