Batının Türk Düşmanlığı

Flood'un Yayınlandığı Tarih:21 Ekim 2019 @ 10:08

Fatihin kalbine KAZIK çaktılar. 2009 da Dracula filminin yeni versiyonuydu. 11 yıl önce. Cem adında bir arkadaşımla aynı evde kalıyoruz. Dedim ki, “Cem, Türkiye’ye yönelik bir şey geliyor” Draculayı kalbine tahta kazık çakarak öldüren popüler kültür, bu kez Fatihi öldürmüştü.

 • Filmin işlenişi, Dracula karakterinin kana susamışlığını ve ahlaksızlığını silip atıyor, onu “ideal bir kara şövalye” haline getiriyordu. İdeallerin ve toplumun korunması için fedakarca yapılan kötülük. “Kadınlar ve çocukların güvenliği için üstlenilen şeytanlık” idealizmi.
 • Batı için karaşovalye idealize edilirken karşısındaki şeytanlaştırma çok önemlidir. Kötülüğün büyüklüğü ölçüsünde günahları bir teraziye koyar ve affedilir kılarlar. Filmin sonunda günümüze geliyor ve doğu Avrupa sokaklarında “kaderini” hatırlatmak için draculaya “sesleniyorlar”
 • Dracula, BATI adına, Türk ordusunu vahşice yok etmiş yenmiş ve görev olarak üslendiği şeytani haliyle bir nevi uykuya yatmışçasına sokaklarda kendi başına avlanmakta. #Rahip, ona “artık uyanma vakti geldi, yeni görevine hazır ol” diyor. Yeni Zelanda saldırısını hatırlayın şimdi.
 • BATI nın Dracula larına, popüler kültür ile işaret veriliyor. Onlara “gerekli kötülük”, fekadarca şeytanlık, affedilir günahlar mantığı filmlerle işleniyor. Bu adam doğu Avrupalı. Silahındakiler de BATI nın kadim hafızası. Şimdi de BARIŞ Pınarı harekatına BATI tepkisini düşünün.

 • ABD Özel kuvvetlerden askerler Kürtleri nasıl tanımlıyordu? “Onlar bölgedeki batıya en yakın olan halk” Barış Pınarı harekatı, BATI nın Brenton Tarrant gibi “kara şövalyelerinde kendini ifade eden KADİM hafızasını açığa çıkardı. “Kim olduğun bazen kim olmadığındır.”
 • Sen batılı olmayansın, onlar da Türk olmayan. BATI için bu asla değişmeyecek. Ve Türkiye BARIŞ Pınarı harekatı ile, BATI ya karşı kadim savaşın devam ettiği mesajını bir karşı atakla, kabullenerek ilan etti. “Evet ben Türküm” Şimdi Batı kendi şövalyelerini korumak istiyor.
 • 2001 Maymunlar Cehennemi” filmini hatırlayın. Nargile İçen, Peçe takan, Entari giyen maymunlar. Selçuklu ve eski islam ülkelerinin askerlerinin zırhlarını andıran maymun savaşçılar ve zırhları. Karşıt tarafı tarif ediyorlar. Uzun vadeli düşünüp “BATI kamuoyunu” hazırlıyorlar.

 • BATI lılar, kendilerinden olmayan kadim düşmanı tarif ederken, onun yarı insan olduğunu zihinlere işliyor. Onun kültürel motiflerini filmdeki sözde kurgusal düşmana dokurken, çağrışımları güçlü olacak şekilde ayarlıyor. İzleyen batılı, onun Türk-Müslüman olduğunu içselleştiriyor.
 • Maymunlar Gezegeni filmi ile “kendilerinden olmayanın” Türkün kimliği örtülü şekilde tarif edilirken, onun “BATI düşünce, savaş ve yönetimsel tarzlarını, olsa olsa taklit eden bir ilkel hayvan olduğunu, ve bir şekilde teknoloji ve gücü ele geçirirse olacak felaketi vurguluyor.
 • Yıldızlar arası yolculuğa çıkan BATI lılar, ve onları taklit ederek ancak orta çağı yakalayabilen MAYMUN lar. Tabii kültürel özellikleriyle kimliği vurgulanmış bu maymunların karşısında, Batının askerlerinin ve medyasının “BİZDEN dediği” Kürtler Türkten ayrıştırılmak zorundalar.
 • Moda dergilerine “Kürt kadın teröristler” çıkartılarak BATI kamuoyuna Kürtler batının bir parçası olarak gösteriliyor. Öyleki Türkler DOĞULU, Kürtler BATILI. Yani Kürtler batının “biz tarifi” içindeler. Neredeyse AB ye girmeye bile hazırlar. “Eğer bir Devletleri olsaydı”
 • Diğer yanda ise, BARBAR, Irkçı ve ölümleri değersiz Türkler. Onlar “Üniversite öğrencisi olsalarda, kalaşnikof RPG Mayın kullanmamış gençler olsalarda. Onlar batılı gibi görünselerde BATI için sadece taklitçi yarı insanlar. Filmler ile işlenen model entarili, nargileci MAYMUN.

 • Sonra BATI için bir ittifak mekanizmasının şekillendirilmesi gerekiyor. Bunu da BATI nın “kadim hafızasına ortaklık edebilecek bir başka büyük kadim Türk düşmanıyla yapabilirler. BATI için maymun Türk, ÇİN için Canavar. Kendisine ait kültürel öğelerden arındırılmış PÜR CANAVAR

 • 2016 ÇİN SEDDİ filminde, Türk Kültürel öğeleri ve savaş tarzı silahları at binişi dahil, İngiliz Kültürü ilan ediliyor ve Türk onu tanımlayan herşeyden kopartılmış bir canavar olarak ÇİN lilere “kurtulunması gereken” ortak sorun olarak sunuluyor. Dünya’ya da. Bazı Canavarlar.

 • Barış Pınarı harekatında aynı anda, ABD, Araplar, Çin, İsrail, İran, Avrupa karşımıza çıktılar. Önce bunun alt yapısını anlamamız gerekiyor. Dünyayı Türkler karşısında böylesine harekete geçiren şey, Kürdistan projesinin arka planında bir Küresel şemayı bize göstermiyor mu?

Kürt Devleti Kurulacak mı?

 • Batı için sen dünyanın merkezinde duran ama BATI nın parçası olmayansın. Doğunun en ucundaki kültürler ve halklar ile işbirliğini kabul ediyor. Kutsayabiliyor. Feodal yapısıyla hiç bir şey üretmeyen Kürtleri kutsuyor ama Türke karşı bir kadim hafızayı canlı tutuyor. Sebebi var.

 • Batılıların dünyaya bakışını anlatan stratejileri. Türkler konusundaki derin hafızaları. Asya kara kültürüne bakış açıları. Ramazan Kurtoğlu nun da dediği gibi. Unutmadıkları bir Attila tecrübeleri var. Ve uzun zaman önce ilmek ilmek ördükleri bir stratejileri var.
 • O Stratejilerinde dünyanın, yani kendi tasavvurlarına göre biçimlendirdikleri dünyanın iyiliği için gerekli kötülüğü yapma fedakarlığına katlanan KARA ŞOVALYELERİ Kürtler -PYD/PKK nun ordulaşması ve doğudan Türkiye’yi ezmesi var. Türke ait bütün mirası yok etme görevi var. Ama;
 • Ama zamanı biraz daha vardı. BATI nın karaşovalyeleri, Draculaları, hep birlikte, Batıdan Akdenizden Türkiye’ye hücum ederken, güneyden de Kürtler Türkleri sıkıştıracaktı. Etnik temizliği, 2003 de başlattıkları Suriye’den Türkiye içlerine, akdeniz egeye taşıyacaklardı.
 • Doğu Akdenideki enerji savaşları kadar, Suriye ve Iraktaki Su ve Petrol kaynaklarına hakimiyetin ana konulardan biri olduğunu, bugün itibariyle ABD başkanı Trump ve Savunma bakanı ESPER itiraf ettiler. Kürtlerin görevi bölge ülkelerinin kaynaklarını yağmalamak ve nöbet tutmak!
 • Yeni Zelanda saldırganı gibi, PKK da, EOKA da, ASALA da, Hepsi BATI nın Kara Şovalyeleri, Sinema ile yeni nesillerinin hafızalarına taşıdıkları sevimlileştirdikleri “Dracula” sıdır. TSK işte bu BATI nın kadim kızıl elmasına karşı, zamanı gelmeden önce bir müdahale de bulundu.
 • Türkiye’yi ezecekleri bir stratejinin devamında, kendilerince “dünya adasının merkezi, dünyanın kalbi” dedikleri Türkistan coğrafyasına el uzatabilecekler. O coğrafyada nüfusun çok büyük çoğunluğu Türklerden oluşuyor. Ve batı “kadim” rakibi olarak bu kültürü ilan ediyor.

 • Hristiyan TERÖR ÖRGÜTLERİNE bakın. ASALA, EOKA, PKK ve diğer sözde yalnız kurt eylemleri. Tamamı Türkler ile ilgili. Türklere karşı harekat yürüten kutsanmış katiller. Yeni Zelandada katliam yapmasına rağmen MANİFESTOSU tamamen Türklere ayrılmış bir katil.
 • BATI nın Medyasına ve kamuoyuna neden kendimizi anlatamadığımızı düşünüyorsunuz. Soruyosunuz. Nasıl oldu da bu kadar vahşi bir propagandayı bir anda organize olarak BATI bize karşı yürüttü diyorsunuz. Anlatamazsınız. Sizi böyle tasfir eden BATI ya ne anlatabilirsiniz ki?

 • İsrailin, Küreselcilerin, İlluminaticilerin organize ettiği bir medya da neden bu zamana kadar Türklerin mantıklı normal şekilde yer bulamadığını sorup durdunuz. Bir Türk, Kemalist Türk, modern Türk karakterini hiç görmediniz. Gördüğümüz şey hep sembollerimiz ve Tasfirlerimiz..
 • Dünya popüler kültüründe bizden hiç bir şekilde bahsedilmemesi, Bizi “adı anılmayanlar” olarak tarihten silmek isterlercesine, hem ANADOLUDAN kovmak isteyip, hemde kovacakları olan ata yurdumuza “Türkistan değil” Orta Asya demeyi tercih etmelerini düşünün. Ve sonra;
 • Türklerin aslında Orta asyaya sonradan geldiklerini anlatmaya başladıkları son 15 yılı düşünün. Gen araştırmaları yapıyorlar ve çekik gözlü Kırgız Türkleri içinde, dünyanın en eski DNA sını buluyorlar ama onun “Türk değil” bir Avrupalı olacağını söylüyorlar. Kırgız değil,

 • Bize Türk olmayın da ne olursanız olun. Bu ismi hafızalardan sileceğiz diyorlar. Bunun Türkiye içindeki ayaklarını bir yandan yürüttüler. TESEV ile 20 parçaya bölünmüş Türkler, çeşitli adlarda. Diğer yanda rijit, ayrımsız, eklemsiz bir Kürt Çoğunluk tanımladılar.
 • Neden böyle? Peki neden BATI bizi kendisinden bu kadar uzağa ve düşmanca, canavarca bir kimliğe hapsederek hedef alıyor. Küresel Merkez, İlluminati denilen yapı neden bizi silmek istiyor? Şu Diller ağacı adlı çalışmaya iyi bakın. Kocaman bir ağaç görüyorsunuz. Bir de küçük ağaç

 • Farkettiğiniz gibi, Kırmızı oklarla gösterilen AĞAÇ Türkçenin de dahil olduğu, ural altay dil ailesini gösteren nevi şahsına münhasır özel bir dil grubu. Bütün dilleri aralarında ilişkilendirebiliyorlar. Türkçe ve ailesi ise başlı başına kendi ağacına kendi PARADİGMASINA sahip
 • Batı için, dilimiz, kültürümüz dünya algımız, meydan okuma cesaretimiz ve aslında farketmediğimiz şekilde, dejenere olmuş olsak bile, genlerimizde taşıdığımız “dünya vizyonu” Bu kendine özgü paradigmamız, vizyonumuz, dünyayı yıkan yağmalayan “ibrahimi dinlerden” farklı ve özgün.

 • Türklerin Anadolu coğrafyasındaki şu anki bulunuşunun anlamı çok derin ve büyük. BATI hiç bir durumda kendisinden saymadığı, herşeyiyle RAKİP gördüğü bu ulusun, onlara göre dünyanın kalbinden çıkıp anadoluda hala hakimiyet sürdürüyor olmasını kadim bir savaş olarak tanımlıyor.
 • Dilimiz, inanç şeklimiz, algımız, yaşayışımız, herşeyimizle ne kadar uğraşırsak uğraşalım kabul görmeyişimizle. Geçici konjonktürel ittifaklarda bize katlanılıyor olmasından öteye gitmeyen zaman aralıklarının ötesine geçmeyen bir kabul dışında, biz hep hedefiz. Düşmanız.
 • BATI Düşmanlarını çocuklarına unutturmuyor. Draculalarını, Teröristlerini, Katillerini kutsuyor. Onları fedakarca kötülük yapan kahramanlar olarak anlatıyor. Ve ister anadoluda ister Orta asyada olalım dünyada bize ait bir yer tanımlamıyor. Kim olduğun bazen kim olmadığındır.

Yazar; Gelecek Bizim

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
mutlakaoku.com | Pdf Kitap İndir | Telecharger Livre GratuitDescargar Libros Gratis | Free pdf download | Kostenlose eBooks |
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x