Türkiye’nin Kurtuluş Reçetesi

Dostlar! Türkiye’yi tasfiye etmeyi planlayan dahili ve harici güçler, ne yazık ki bu yönde epey yol aldı. * Ülkemiz her yönden kuşatılmış, fiziken-mânen işgal edilmiş, köşeye sıkıştırılmış, hemen hemen tüm kaleleri zapt edilmiş durumda. İktidara sahip olanlar gaflet değil bilerek ülkeye ihanet içinde.

 • Ülkemize yönelik yıllardır adım adım hayata geçirilen felaket sürecinde, final evreye doğru ilerliyoruz. Bize öngördükleri sonu yaşatmak için ülkeyi dönüştürmede siyasi iktidarları kullananlar, muhalefet görünümlü parti ve oluşumları da dizayn ettiler.
 • Bütün düzen partileri aynı sürece, aynı güç merkezine hizmet ediyor. Bu talihsiz süreçte, yıllarca bir orta oyunu misali sözde siyaset yapan, halkı oyalayıp pasifize eden muhalefet partileri de umut değildir.
 • Gidişattan rahatsız yurtseverler olarak bu gidişe “dur!” dememiz, halk olürak irademizi ortaya koymamız gerekiyor.
 • İktidarı ve muhalefeti ile düzen partilerinin maskesi çoktan düştü. Gücünü halktan, vatan sevgisinden alan, Atatürk ilkeleri, Cumhuriyet, “Bağımsız Türkiye” diyen; Demokratik, laik sosyal hukuk devletini geri isteyen, Tabandan gelen bir siyasi harekete ihtiyaç var.
 • Ümmetçi değil ulusçu
  Tek adamcı değil halkçı
  Şeriatçı değil laik
  Osmanlıcı değil Cumhuriyetçi
  Gerici değil devrimci
  Hurafeci değil bilimci
  İthalci değil üretimci
  Çoğunlukçu değil çoğulcu
  Ötekileştiren değil birleştiren
  Bir siyasi hareket…
 • Cumhuriyetin özüne uygun çağdaş bir Türkiye için, Farklılıklarımızla birlikte bir arada yaşayacağımız, ortak gelecek ülkümüzün adresi, ortak vatanımız için; * Her kesimden Atatürk ve Cumhuriyet diyen, demokratik Türkiye isteyenlerin bir araya geldiği bir siyasi hareket.
 • Bu çağrıyı önemseyen, aynı duyguları paylaşan dostlar fikirlerini paylaşıp katkı verirler mi?

Yazan; Nakî Bakır @NKBKR__

guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
Anonim
Anonim
10 ay önce

Sağcı solcu ırkçı ötekileştirmiş dilden arınmış salihane samimi ehil birleştirici yönetim 🇹🇷🗡hasret kaldık yetş harap nidem sölücek başka sözüm yok

Anonim
Anonim
10 ay önce

Halkı bu işlere karıştırdıkça ülke karışır devlet varsa gerekli önlemi alabilmeli tabi öle ülke hem içerden hem dışardan kuşatıldı malesef

Anonim
Anonim
10 ay önce

Aynen 👍

Anonim
Anonim
10 ay önce

Evet. Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi nin son evresindeyiz. Benim ümidim de gençlerde. Tesla döngüsünde son düzlüğe girdik. Artık olacakları bekleyip ona göre pozisyon almaktan başka çaremiz yok.

Anonim
Anonim
10 ay önce

Biz kendimizi bildik bileli bunu anlatmaya çalışıyoruz da o koltuğa oturanlar manyaklaşıyor dış güçlerin köpeği oluveriyorlar birden hepsi secim döneminde kuzu postu giyenler seçim bitince hemen o postu atıp gerçek yüzlerini ortaya koyuyorlar. Kurtuluş ATATÜRK’ÜN İZİNDEN GİTMEK.

Anonim
Anonim
10 ay önce

Çok geç.!
MI6, CIA ve Nakşiler kazandı.
Game Over..

Anonim
Anonim
10 ay önce

Ütopik bir düşünce değil aslında…Dışarıda şuan ki siyasi parti mensuplarından kat be kat fazla donanımlı insanlar var ve önemli olan onları örgütleyebilmek…Tek sorun ne biliyor musunuz? EGO…

Anonim
Anonim
10 ay önce

Fikri bir “milli mücadele” istiyorsunuz, arkasından Aydınlanma çağı. Maalesef ki halkımızın geneli itibarı ile okur yazarlık düşük. Kendi değerlerimize bile. Ekonomik kaygıların ötesinde aksiyon ve düşünce devrimine uygun bir kitle yok.

Anonim
Anonim
10 ay önce

Muhtaç olduğun kudret diye beklerken yeni bir siyasi hareketi işaret ettiniz.
Ufukta babacan var davidof var hangisini tavsiye edersiniz

mutlakaoku.com © 2016 | Pdf Kitap İndir | Facebook video indir | Yorumlar Libros Gratis | Chapter 1 |
9
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x
()
x