Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan’ın Tahliyesi

Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan’ın tahliye haberine çok sevindim.

  • Bazı arkadaşlar “Balyoz-Ergenekon” dönemindeki tavırlarını gerekçe gösterip bana kizacaklar. Onlar o dönemde adaletin karşısında yanlış tavır aldı diye ben de bugün adaletin karşısında tavır alamam. Adalet tektir.
  • Mehmet Altan 2 yıl haksız hukuksuz hapis yattı, İsmini okuyarak meclis kürsüsünden hain ilan edilmisti. Pardon dediler, beraat etti. Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak “darbecilik” suçu ile muebbetle yargılanıp, örgüt üyeliğinden ceza aldılar. Bence bu da yanlış karar.
  • Anayasa 38 çok açık , Terör örgütü olarak kabul edilme tarihi belli. İkisinin de Beraat etmesi gerekirdi. Ayrıca Ergenekon sürecinin tüm suçunu gazetecilere atıp Erdoğan’ın yargisindan medet ummak da ayrı bir gariplik.
  • Kaldı ki o dönemdeki tavırları suç ise o suçtan yargılanmaları gerekirdi. Uyduruk bir subliminal mesaj gerekçesiyle değil. Ergenekon sürecini konuşup “davanın savcısını” hiç konusmayanlarin derdinin de adalet değil intikam olduğu açıktır. Hiçbirinin Erdoğan’dan farkı yoktur.

Yazar; Kemal ÖZKİRAZ

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
Serkan aydin
Serkan aydin
6 ay önce

Ya anayasa 38 yanlış ve kusurluysa.ortada feto adli terör örgütü yapılanması gerçeği var.bunu nereye koyucaz? Bu örgüt uzun yıllardır gizli ve kripto bir sekilde abd Nin kurgusu yardımı hamiligi koordinasyonu ile türkiye devletinin organlarında yapilanmis örgütlenmiş kollektif ve koordineli bir sekilde devletin her alanına yargidan burakrasiye askeriyeden eğitime emniyetten is dunyasi ve spora kadar sirayet etmis, beynelminel bir sekilde devlet alehine icraatlarla eylemlerde bulunmuş dış guclere muhbirlik ajanlık taşeronluk yapmis ,ülkenin altini oymus diğer terör örgütlerine yardımda ve destekte bulunmus en son ise 15 temmuz adı altında darbe teşebbüsüne imza atmış bu bağlamda yüzlerce kişinin kanına girmiş ölmesine vesile olmuş devleti işlemez hale getirmiş ,kurumlar icerisinde kesmekeslige kaosa şüpheye yer vermiş kısaca fitneye fesada bozgunculuga vesile olmuş toplumda ifsada sebeb olmuştur.. ve ne olursa olsun tüm bu olanların sonucunda hala daha bu örgüte desteğini aleni ve gizli şekilde kim vermisse yazılı veya beyan yoluyla kim hala daha bu örgütün propagandasını ve mudafasini yapıyorsa bu kanunlar ve toplum nezdinde suclu ve vatan hainliği nazarinda gorulur .. bu kadar net..altan kardeşler ve nazlı ilıcak has ve has halis muhlis salt hasbi feto destekçileri ve sempezitanlaridir..ve suçludurlar.bu vatan hainlerinin hapiste olmaları gerekirken beraat etmeleri türkiye deki hukukun ne kadar kusurlu olduğunun emaresi ve alametidir.

mutlakaoku.com © 2016 | Pdf Kitap İndir | Facebook video indir | Yorumlar Libros Gratis | Pdf Free Books Download |
1
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x
()
x