İktidarın ölümüne korktuğu şey GERÇEK VE ETKİLİ MUHALEFET’tir!

İktidarın şu anda en çok korktuğu şey; Amerika, Terör, Zarrab,TSK filan değil! İktidarın ölümüne korktuğu şey GERÇEK VE ETKİLİ MUHALEFET’tir!

  • O yüzden tüm enerjilerini,kinlerini ve tuzaklarını Gerçek muhalefet edebilme potansiyeli olanları YOK ETME üzerine programlamış durumdalar
  • Türkiye’deki soykırım ve zulümlere karşı koymak isteyen, fakat güvenebileceği GÜÇLÜ VE CESUR BİR MUHALEFET bulamayan milyon kitle var.
  • Muhalafetsizlik; Türkiyedeki muhalif insanı, Aşama Aşama korku,paranoya ve çaresizliğe sürükleyerek büyük bir felakete ve yıkıma götürüyor.
  • Acımasız İktidarlar için en tehlikeli insan modeli; KORKUSUZ BİR MUHALEFET ÇATISI altında birleşen ve bilinçleştikçe cesurlaşan insandır.
  • Cesaret ve Güçlü Muhalefetle desteklenen bir topluluk;Akli dengesi bozulmuş olan Sapık bir İktidara asla katlanamaz.Eninde sonunda Patlar!
  • O yüzden Şu anki iktidar; Sağlam ve Cesur muhalefet yapabilme ihtimali olan her kesimin kellesini;Mengeneye sıkıştırıp ezmeye devam edecek.
  • MUHALEFET YAPMA KABİLİYETİNİ kaybetmiş bir Halk, Mengenede Paramparça olmuş beyin parçalarını,İktidar Akbabalarına kendi elleriyle sunarlar

Kanaatin odur ki,AKP iktidarının en büyük şansı; Dünya siyaset tarihinin en korkak,en pasif ve en menfaatçi Muhalefetine denk gelmesidir.

Bir Soykırım-Zulm cehennemine dönen Türkiye’de; Cesur Muhalefetin oluşmaması durumunda,Her kesimden insan Yamyamlara Yem olmaktan kaçamayacak!

Bu Konu, Turan Felek @turanfelek  Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

Güncelleme: 6 Ocak 2018 — 21:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir