Cumhurbaşkanına Hakaret Davası! (‘Türk Solunuzun Taaa…’)

Mayıs ayındaki siyasi davalarım için tam olarak 7 avukatla görüştüm ve hepsi dosyadaki “cumhurbaşkanına hakaret davası” maddesini görünce “bu tarz davalar benim asıl iş alanım değil” diyip baştan savdı. tecavüzcüyü bile bağırarak savunan adamlar fişlenme korkusuna bi üni öğrencisini savunamıyor.

  • Davaya 2 aydan az bi süre kaldı ve ben hala tam olarak hakkımda kaç yıl istendiğini, daha önce sabıkam olmadığı için ceza alsam bile ertelenme durumunu,nasıl bir savunma yapmam gerektiğini vs hiçbir şey bilmiyorum. neyse koğuşa girince hepsini öğrenirim artık.
  • Ceza aldıktan sonra da üstümden “üni öğrencisi yazdıkları yüzünden hapse girdi” primi yapacak tüm solcu gazetelerin de avukatların da milletvekillerinin de şimdiden ta a*** koyayım. zor zamanımda bana destek olmayacak ama sonra üstümdem nemalanacak kim varsa teker teker amk.
  • Nerdeyse 100 kadar mv,gazeteye mail attım. sn @sahmetsahmet abim ve @fatih_yasli hariç herhangibir şekilde geri dönen, bilgi veren, ilginen olmadı. içinde esrar geçen şarkı falan yazsaydım hepsi çarşaf çarşaf manşet yapardı ama. türk solunuzun da a*** koyayım.
  • İşin özü benden bu kadar. hukuki destek aramayı da kestim. mayıs ayına kadar kendi başıma tck’yı hatmetmiş olacağım zaten bu gidişle. mayıs ayına kadar da sosyal medyada yokum. davalardan sonra size ilk tweetimi sincan cezaevinden değil sıcak evimde atmak istiyorum. selametle.
  • Son olarak DM’den “kesin teröristsin” bilmem ne yazan götverenler için atıyorum bunu da. ironi yaparak kürtleri savunduğum bir mizahi facebook durumunda sözde “halkı aşağılamış”ım savcıya göre. iddaaname tamamen bu tarz saçmalıklarla dolu. terörist babanızdır.

  • Bu arada şimdi fark ettim chp milletvekillerinin dönmemesinin sebebi bu sanırım. oyları korumadığı kemal bey hakkında sinir harbiyle böyle bir şey yazmam. o da var dava dosyasında. gerçekten inanılmaz ama kılıçdaroğlu ve cumhurbaşkanını ilk kez aynı safta yer aldırtmayı başardım.

  • Yani koca siyasiler ve yargı bir olmuş bir üni öğrencisinin üstüne oynuyorlar . oynayın abiler, oynayın bakalım. sonra “bilmem yılda şu kadar beyin göçü neden oluyor”, “gençler kendini neden özgür hissedemiyor” diye zırlarsınız. hadi eyvallah.

Bu Konu, emre @Emresto06  Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

Güncelleme: 7 Mart 2019 — 02:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir