Avcılar’ın En Gözde İzmir Konut Projeleri

Bornova’nın mimari açıdan da gelişmesine katkı sağlayacak özel bir proje ile karşınızdayız. Konut ve çalışma ihtiyacınıza kusursuz bir şekilde yanıt verecek olan Prestige projesi, beklentilere modern anlamda yanıt vermeye devam ediyor. Bornova’nın yükselen değerlerini sizinle buluşturan Avcılar, her geçen gün yepyeni bir proje ile dikkatleri çekmeyi başarıyor. İzmir emlak projeleri konusunda öncü firmalar arasında yer alan Avcılar, İzmir’i ve İzmir’in güzel semtlerini modern bir kimlik ile karşınıza çıkartıyor. Çevre yoluna 50 metre mesafede bulunan ve ulaşım ağı bakımından muazzam bir noktada konumlanan proje sayesinde sizler de İzmir’in keyfini kusursuz bir şekilde süreceksiniz.
İzmir ev projeleri şeklinde bir araştırma yaparsanız eğer bu konuda firmanın bir adım önde olduğunu sizler de göreceksiniz. Şehrimizin en önemli eğitim kurumlarından bir tanesi olan İzmir Koleji’ne yalnızca 1 dakika mesafede bulunan yapılar, ulaşımın yanı sıra görsellik bakımından da beklentilerinize yanıt verecektir. Mimari açıdan her daim modernizmi ön planda tutmayı hedefleyen ve bunu projelerinde en iyi şekilde ortaya koyan Avcılar, İzmir’in gelişiminde de önemli bir paya sahiptir.
Proje hakkında çok daha detaylı bilgi edinmek ve yapıları incelemek adına dilerseniz ofisleri ziyaret edebilir ya da resmi Web sitesi üzerinden projeyi inceleyebilirsiniz. Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile ekonomik anlamda da sizleri yormayacak bir girişim olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyoruz.
Yeni Bornova’nın Şampiyon Projesi
Bornova, İzmir’in en etkileyici ve ulaşım bakımından da en çok tercih edilen merkezi semtlerinden bir tanesidir. Bu bölgede ortaya koyduğumuz proje kısa sürede büyük yankı uyandırdı ve aldığımız yorumlar da bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. ‘’Şampiyon proje’’ olarak nitelendirilen bu çalışma ile birlikte 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler de sizleri bekliyor olacaktır. 6.000 m2’lik bir alanda hayata geçirilen proje, aile konseptini de kusursuz bir şekilde ortaya koyuyor. Bornova gibi bir güzelliği bu tür projeler ile desteklemek bizim en önemli görevlerimizden bir tanesidir ve Avcılar, bu sektörde görevini en iyi şekilde yapmaya da devam ediyor.
İzmir yeni konut projeleri kapsamında büyük bir özveri ile adım attığımız bu proje, konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler aldı. Fiyatlar gayet uygun ve ödeme koşulları da insanları fazlasıyla tatmin etmiş durumda. İzmir emlak projeleri konusunda alıcıların ne istediğini ve tam olarak neye ihtiyacı olduğunu kusursuz bir şekilde belirleyen ve buna göre hareket eden firmamız, bu proje ile birlikte hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.
İzmir’in yeni yüzü olmaya devam ediyoruz ve bu bağlamda sizlerin desteğine de her daim ihtiyacımız olacaktır. %100 aile yaşam konsepti mottosu ile adım atılan projeyi sizler de resmi web sitemiz aracılığı ile detaylı bir şekilde inceleyebilir ve proje hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şirket Adresi : Kazım Dirik Mah. 364/1 Sk. No: 30/4 Bornova / İZMİR
Telefon : 0 232 344 28 24
Web : http://www.avcilarinsaat.com.tr

Güncelleme: 6 Temmuz 2018 — 09:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir