Adnan Oktar’ın ses kayıtları ortaya çıktı! (‘Fuhuş ile kurulan Bürokrasi Ağı!’)

Bu O.Ç Sapık, Sarayında fuhuş yaptırıyor diye tweet attığım için, hakkımda savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Bana mahkemeden tebliğ de gelmemişti. Beni 7 Aralık 2014’te sabaha karşı gözaltına aldırtmıştı. Sonra da tutuklandım ve 43 Gün hapis yattım.

 • Adnan Oktar’ın genç kızları nasıl ağına düşürdüğünün ses kayıtları ortaya çıktı.
 • Istanbul’da sabah 05:30’da polis kaldığım oteli basmıştı. Kelepçeleyip Beyoğlu asayiş amirliğine götürmüştü. Konunun ne olduğunu da söylemediler. Sabah 11’de Anadolu Y.Adliyesine gittik. Suçumu (!) orda öğrendim. Savcı: ‘Adnan Oktar’a fuhuş yaptırıyor demişsiniz’ Evet dedim.

 • Savcının, Adnan Oktar’dan yana olduğunu anladım. Savcı: ‘Bu sözünüzü geri alın sizi serbest bırakacağım, milletvekillik yapmış birisiniz’ Savcıya:Bana bir tebligat yapılmadı bu yaptığınız hukuksuzlu,bu sıradan bir şikayet. Savcı ile kavga erttim, savcı beni dışarı çıkarttı.
 • Savcı öğleye kadar beni bekletti. Bir kez daha odasına çağırdı. ‘Kararınızı verdiniz mi?’ -Evet, verdim yazdığım doğru bilgi. Burdaki kızların aileleri bana Meclise geldi, çocuklarının kurtarılmasını istiyorlar. Sözlerimin arkasındayım ve siz tarafsınız. Dedim.
 • Savcıya: Bana tebliğ edilen mektubu görebilir miyim? Gösterdi, ne adres ne de teslim alanı tanıyorum ve imza/ isim sahteydi. Savcıya: seni şikayet edeceğim, sen bu yapının bir parçasısın dedim. Savcı çok zorda kaldı ve tutuksuz yargılanmama karar vermişti.
 • Anadolu yakası Adliyesi’nden çıkıp Beyoğlu emniyet Amirliğine el konulan telefonumu almaya gittim. Savcı ben gitmeden talimat vermiş, Feyzi İşbaşaran Adnan Oktar’a değil Erdoğan’a hakaret etti, gözaltına devam edin. Haydi… Alakasız bir durum! O gece de emniyette kaldım.
 • Savcı, telefonumun imajının alınmasını talimatını vermiş. Polisletle Vatan Caddesi Emniyetine gittik, imaj alındı. Erdoğan’a herhangi bir hakaretin olmadığına dair rapor düzenlendi. Emniyet savcıyı aradı ve raporu kendisine okudu. Savcı: ‘Şimdi müsait değilim, yarın bakarım’
 • Bundan sonrası çok daha enteresan oldu. Buraya kadar okuduklarınızı unutmayın. Hiç bir tweet atmadan bu konuya devam edeceğim.
 • Adnan Oktar denilen pisliği dün gece yazmıştım, yolculuktan dolayı yarım kalmıştı. Ordan devam edelim.
 • Savcı, pazartesi bakacağım deyince, Beyoğlu emniyet büro amirliğinde bir gün daha tutuldum. Muhafaza altına alınan telefonumu polisler ve diğer kişiler sabaha kadar kullandı, uyarmana rağmen kullandılar. Kimlerle konuştuklarını daha sonra mahkemeye sundum.
 • Emniyette gözaltındayken, Polis Sedat Peker’in bir silahlı adamını gece 03’te içeri soktu ve saldırıya uğradım. Hastane mastane derken sabah oldu. Sabah kalktım Beyoğlu emniyet büro amirliğinin önünde başlarında AKP Istanbul milletvekili Metin Külünk olmak üzere bin kişi.
 • Polis, bilerek içinde olduğum polis arabasını kalabalığın içinde durdurdu. Polis baktı ki kendileri de saldırıya uğrayacak ordan çıktık. Aynı ekip bu defa Çağlayan Adliyesi’nin önüne gitti. Adliyenin önündeki ekip ‘Garajdan girin, AKP’li grup burda bekliyor’ diye anons etti.
 • Çağlayan Adliyesi’nin önündeki saldırıda bana bir şey olmadı, ama üç polis yaralandı. Haala avukatımla görüştürmüyorlar. Olayı duyan ve beni tanıyan bir avukat kendiliğinde oraya gelmiş. Savcıya çıktık, savcı pek keyifliydi.
 • Savcı: Siz Cumhurbaşkanı’na hakaret etmişsiniz’ Hayır, dedim. Ben Adnan Oktar’ın şikayeti üzerine gözaltına alındım. Cumhurbaşkanı ile ilgisi yok. Savcı, değişik tarihlerde yazdığım tweetleri alakasız tweetleri gösterdi. Savcıya: ‘İyi de burda bir hakaretim yok’ dedim.
 • Savcıya, bir gece önce Vatan Caddesi Emniyetin ‘Cumhurbaşkanı’na hakaret tweetlerine rastlanılmamıştır’ raporunu verdim. Savcı: ‘O rapor bende var, dikkate almayacağım, kanaatımı kullanacağım’ Bir de Ahmet Hakan’ın ben gözaltındayken yazdığı yazıyı gösterdi.
 • Savcıya: ‘Ben siyasetçiyim ve Ahmet Hakan ile kavgalıyım. Onun bir yazısı nasıl hakkımda delil olabilirr?’ Avukatım: ‘Sayın savcım bu nasıl bir sorgu, nasıl bir suçlama’ deyince avukatımı da dışarı attı. Tama savcı bey, uzatmayalım. Siz talimat almışsınız hakime sevk edin.
 • Hakime çıktık, ben gitmeden tutuklanmam kararı yazılmış,hazırdı. Adnan Oktar namussuzu ile başlayan bir senaryo ile tutuklandım ve 43 Gün hapis yattım. Sedat Peker-Adnan Oktar ve Metin Külünk kanka ve sağlık işinde ortaklar. Meğer bunların düzenine çomak sokmuşum.
 • Haksızlık yapan polis,savcı, hakim vs. Kim olursa olsun, asla unutulmayacaklar ve birgün mutlaka hesabını vereceklerdir. Bugün, Adnan Oktar namussuzunun verdiği gibi❗️
 • Bütün mesele: Çocukları Adnan Oktar namussuzun elinde olan ailelerin bana gelmesi ve benim bu konuya müdahale etmem. Sonuç: Cumhurbaşkanı’na hakaretten tutuklandım. Meğer Adnan Oktar cumhurbaşkanı gibi korunuyormuş.
 • Adnan Oktar, o kadar çok kişi hakkında dava açtı ki, binlerce. Davanın %90’nını da kazanıyordu. Bir hakime ‘Bu nasıl oluyor?’ Diye sormuştum -Pezevenk,kızlarla işi bitiriyor. Demişti.
 • Adnan Oktar namussuzunun; Polis, yargı, iş dünyası, mafya, medya, sanat, bürokrat, siyaset ayakları mutlaka ortaya çıkarılmalı. Bu sadece bir sapık tarikat değil, bir mafya/ çete örgütlenmesidir.
 • Tv’lerdeki dizilere oyuncu göndermek bile bunlardan geçiyor, her konunun mafyası olmuşlar.Ahmet Hakan dayağı bu oyunculardan dolayı yedi. Bir türlü de anlatamıyor! O oyunculardan bşri, gelip bunları bana tek tek anlattı. Bu ayrı bir yazı konusu.

Sayın Cumhurbaşkanı, siz artık tek başınızasınız. KHK’larla işi bitiriyorsunuz. Bu pisliklere ihtiyacınız da yok. En yakınınızdaki danışmanlarınızdan bazılarının bunlarla bağı var. Bunları çevrenizden temizleyin. Yargının önüne çıksınlar!

Bu Konu, Feyzi Isbasaran @F_ISBASARAN1 Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
Sevilay Korkmaz
Sevilay Korkmaz
6 yıl önce

Bunlar zaten biliniyordu yalnız doğru zamanın gelmesi bekleniyordu.

mutlakaoku.com |
0
Bu konuda sen ne düşünüyorsun? Yaz Mutlaka Okunsun...x