ADALET zalime bir Silah olsun diye değil, Mazluma Kalkan olsun diyedir!

Neredeyse Hayatının son 20 yılı Cemaatçilere saldırmakla geçen, Derin TSK’nın Kraliçesi MÜYESSER YILDIZ bile Vicdan muhasebesine başlamış

Bunun Birinci anlamı şudur;”EY AKP BİZ SANA VUR DEDİK AMA SEN ÖLDÜRDÜN,AKLINI YİTİRDİN! BUNUN ANLTINDAN NE SEN KALKABİLİRSİN NE DE BİZ!”

Bunun İkinci anlamı da şudur;’EY AKP İLERDE BU HUKUKSUZLUKLARIN CEZASINI SEN TEK BAŞINA ÇEKECEKSİN! BİZ ODATV’CİLER BİLE SENİ UYARMIŞTIK”

  • Bir uyarı da benden; ”Yol yakınken suçsuz insanlara yapılan soykırımı durdurun.Hiçbir Karanlık Devir Sonsuza Kadar Sürmez! Kendize Gelin!
  • ADALETin yaratılış sebebi zalime bir Silah olsun diye değil,Mazluma Kalkan olsun diyedir! Ülkeyi Ateşe Attınız,Yangını Söndürmek elinizde!
  • Kimse sizden MERHAMET dilenmiyor! Adalet’i sizin getirmeye çalışıp çalışmamanız önemli değil! ADALETİN KENDİSİ MUHAKKAK GERİ GELECEKTİR!
  • Ve ADALET zalimin zulmü devam ederken Aniden Geri Geldiğinde kopacak Kıyameti Hiçbir Kul Engelleyemez!Yalan,İftira ve fitne ÇÖKÜŞe gebedir
  • Ülke Doğusundan Batısına YANMAK üzere! 4 Bir Taraf Düşmanla sarılı! Ortadoğu Savaşı Kapıda;TSK ve Masum Halka Kıyımı Bir an önce DURDURUN!

Ve ŞUNU UNUTMAYIN;Artık Çok Geç dendiği vakit;Kaçınılmaz GAZAB ateşe odun taşıyan her bir Ruhu,dünyevi Cehennemde inim inim inletecektir!

Bu Konu, Turan Felek @turanfelek Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

avatar
  Subscribe  
Bildir