Halk TV’ye Acımasızca Yapılan eleştiriler! (‘Siz ne yaptınız?’)

Halk TV’yi acımasızca eleştirenleri gerçekten anlamıyorum ve soruyorum.. Bugüne dek ne yaptınız da şimdi o gitti bu gitti diye kıyamet koparıyorsunuz? Mesela kaç kitap aldınız katkı olsun diye? Kurumsal reklam alamadığı için satışı yapılan ürünlerden kaçını satın aldınız mesela?

  • ‘Beni kovdular’ diyerek planlı mağduriyet yaratan, kopan fırtınalara günlerce sesi çıkmayan, tek amacı egosunu tatmin etmek ve gideceği kanala müşterilerini de çekerek yediği kaba pislemek olan sıradan bir spikerin adını kaçınız biliyordu CHP’nin sosyal medya ordusu Tag açmadan?
  • Haydi soruyorum! Eleştirmek kolay.. Kaçınız biliyor neler olduğunu gerçekte? Hiç araştırdınız mı? Medya kralı olmaya ant içmiş,cebi paralı,çıraklık günlerini çoktan unutmuş,ustasını bile tanımayan, ‘Bas parayı aç Tag’i’ diyenlerin oyuncağı mı oluyorum acaba diye kaçınız düşündü?
  • Seçim gecesi genel merkezde üst kattan aşağıya ”Gençler bizim sizinle sorunumuz yok, konuşamayacağımız ne olabilir ki?” deyip, polis zoru ile binayı boşalttıran, adeta birbirlerinin arkasına saklanıp topukları vura vura gazetecilerden haftalarca kaçan, Adil Seçim Platformu denen rezilliğin müsebbibinin bile kendileri olduğunu kabul etmeyen, gösterdikleri rezil paçavraları utanmadan fatura diye yutturmaya çalışan, korkusundan bile değil,
  • ‘Aday olmaması gerektiği için aday olmayan’ onun yerine eline kısacık bir hazırlık dönemi vererek parti içi muhalefetin kuzusunu kurtların önüne atan,böylece ‘Kazanırsa bizimdir kaybederse sizin!’ mantığı ile sonradan partiyi bile teslim etmeyeceğini,çünkü yönetebileceğine inanmadığını söyleyen ama partiyi yöneteceğine inanmadığı adamı ülke yönetsin diye utanmadan aday gösteren minik kızgın kuşun karşınıza çıkıp istediği gibi şakımasına, CHP’yi Atatürk’ten ve kuruluş ayarlarından iyice uzaklaştırıp tam bir mezhepçi parti haline getirmesine izin vermediği için mi kızıyorsunuz Halk Tv’ye?

‘KÜRESELCİLERİN PROJESİ’ olan birisinin oyununu gördü diye mi kızıyorsunuz? EFENDİM???

  • Yandaş şirketler zaten reklam vermiyor, diğerleri de korkudan veremiyor, belediyeler desen sıkıyorsa destek versin,ne yapacak haydi size soruyorum fikri olan söylesin? Var mı güzel ve parlak fikirleri olan geleceğin CEO adayları alalım fikirlerinizi beyler-bayanlar haydi bakalım?
  • Halk TV’ye karşı bilinçli ya da bilinçsiz yazan,çizen, söven arkadaşlar açın kulağınızı iyi dinleyin: Hepiniz oyuna geliyorsunuz!..
  • Parti dizayncılarının uzun zamandır Halk TV’yi ele geçirmeye çalıştığını, fakat onurlu direnişi ile buna teslim olmayışını,bu sebeple yeni bir kanal arayışına girip anlaşmaların bile gizlilikle yapıldığını kanal isimlerine kadar verdik,neden onlara değil de onuruyla ayakta kalmaya çalışanlara hesap soruluyor?
  • Çünkü mağdurlar var değil mi? Sahte mağdurlar! Alet olmayın arkadaşlar alet olmayın. Yazabileceklerim şimdilik bu kadar Diyeceksiniz ki senin üzerine vazife mi bunları yazmak, açıklamak..

EVET BENİM ÜZERİME VAZİFE!

  • Çünkü kurumlar bu tür açıklamaları yapamazlar,her olan biteni yazamazlar.. Ancak vicdanlı birileri çıkar gerçekleri açıklar,o diğer birileri de canı isterse anlar istemezse anlamaz!..

Size tavsiyem, araştırmacı olun. Gerçeklere duyumla değil, bol ve çeşitli kaynaklar okuyarak,araştırarak ulaşın. Yaşadıklarınızı,yaşamaya maruz bırakıldıklarınızdan ayırın. Şimdi bu dediklerimi düşünün, sonra Halk Tv ister izleyin, ister izlemeyin, paşa gönlünüz bilir. Sağlıcakla!..

Bu Konu, The Pianist @H_Yerlikaya35 Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir