Gizli tarikatlar, Öğretiler, Medeniyetler, Semboller; Aklıma Film gibi kurgular Getiriyor!

Gizli tarikatlar dünyayı yönetenler, kadim öğretiler, saklı kalmış ilimler, medeniyetler, semboller aklıma öylesine kurgular getiriyor ki.. Film bile yapılır, küçük bir flood şeklinde yazayım👇

  • Geçmişte geleceğe yönelik hatta bugun bile bilinmeyen mekanizmaların kalıntıları ileri seviye medeniyet izleri hikayeleri atlantis mu agharta şambala, bakınız o zamanlardan bir teşkilat yapılanma diyelim, her medeniyet yükselişin de yok edilmiş kaç insan yada canlı?
  • Ve geride kalan insanlık yeni baştan başlamış hep yeni baştan, ama diğer geçmiş bilgeliklerin medeniyetin kültürlerin teknolojinin sırları hep bu zamanın efendilerinde olmuş, babadan oğula sürmüş öğretiler gelenekler gizli sırlar ve hayal edemeyeceğimiz yükseklikte teknoloji.
  • Belki de bu zamanın efendileri öylesine bir teknolojiye ulaştılar ki uzaya gezegenlere keşfe çıktılar ve geriye kendi soylarından kan”larından gelenleri bıraktılar, ve dünyayı ulaştıkları yüksek teknoloji ile görüyor izliyorlar öyleki düşüncelerizi bile.
  • Ve insanlığı kontrol etmek için dinleri icat ettiler biz köleleri, bizi bizden iyi tanıdıkları için her türlü psikolojik travmalar yaratarak kontrol altına aldılar, bizler ise onları görkemli uzay lı halleriyle görünce tanrı dedik..
  • Gelelim sümerlere ilk yazı ilk bilinen medeniyet paganist bir inanç, iyide bu insanlar bunu nasıl buldu? Elbette onlardan da önceki zamanın efendileri öğretti, tabi sadece okyanustaki bir damla bu.

Sonra gıdım gıdım yükseltti, lakin bugun ki teknolojiden kaç asır kaç milyon yıl ilerideler tanrı bilir, dinozorlarıda onlar yoketmişti insan ırkının inşası için.

Foto: Antik Astronot

Bu Konu,  Eth @34Whisper Kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan, bir Twitter hesabının, paylaşımlarından derlenerek oluşturulmuştur…

Sen, Bu konuda ne düşünüyorsun?

avatar